Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

Ačiū merginos 4u.gif
Daddygirl, dedu nuorodą į didesnes nuotraukas mirksiukas.gif
http://s335.photobuc...=DSC_0449-1.jpg
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2010 07 04, 13:00)
Ačiū merginos 4u.gif
Daddygirl, dedu nuorodą į didesnes nuotraukas mirksiukas.gif 
http://s335.photobuc...=DSC_0449-1.jpg

O cia kitas reikalas 4u.gif
Ziuriu apsauginis kremas ir pas tave gavosi siokiais tokiais grudeliais, kaip tau jis susigeria, dejai cino ir titano?
Atsakyti
QUOTE(Nirida @ 2010 07 04, 13:16)
O cia kitas reikalas  4u.gif
Ziuriu apsauginis kremas ir pas tave gavosi siokiais tokiais grudeliais, kaip tau jis susigeria, dejai cino ir titano?

grūdelių iš tikro nėra, galbūt nuotraukoje taip atrodo g.gif , pati kremo tekstūra labai man patiko, gavosi tokia ale piure, taip, dėjau cinko oksido ir titano dioksido, jų išmaišymui, kaip rekomenduoja monica, naudojau mikserį, todėl viskas tikrai labai gerai išsiplakė (nuo to,manau, ir tokia tekstūra), o ant odos tepasi visai neblogai, susigeria gerai, žinoma, palieka tą šiek tiek baltą atspalvį ant odos, bet matyt kitaip čia būti ir negali, šiaip šituo kremuku esu kol kas patenkinta.
Papildyta:
QUOTE(Babi* @ 2010 07 04, 13:09)
pepke, labai gražios nuotraukos wub.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 07 04, 08:17)
Sudėties nėra, bet susiradau kontaktus ir parašiau laiškutį biggrin.gif O jį naudoti kaip paprastą aliejų?  blush2.gif


jei labai koncentruota (daug eterinio), tai nepanaudosi kaip bazini. bet galima tada deti kaip sudetine dali i produktus.

QUOTE(pepkė @ 2010 07 04, 10:00)

Daddygirl, dedu nuorodą į didesnes nuotraukas mirksiukas.gif 

thumbup.gif
Atsakyti
Pasidemonstruosiu ir as savo gamini - lupu balzama.. gal tiksliau sviestas lupoms g.gif

user posted image

Sudetis tokia: sviestmedis, vaniles fitolis, mimozu vaskas, benzoinas, apelsinu EA.
Atsakyti
Manija69, Babi*, eglute82, Nirida, Diva:), Elitute dėkui 4u.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 03, 10:30)
Pipirmetini-riesutini  rolleyes.gif  wub.gif 

Narkotikas?  g.gif  biggrin.gif 


galvojau, kad hidrolatas bus dominuojantis kvapas, bet riešutai pramušė - teko dėti pipirmėčių EA. Tai dabar, kaip mama sakė, kvepia bombonkėm biggrin.gif

narkotikas, ir aš manau. Tas kvapas nepalieka abejingų - sukutena nosį ir norisi prie jo vis grįžti ir grįžti drinks_cheers.gif O kaip poveikis?

QUOTE(eglute82 @ 2010 07 03, 11:57)
graziai atrodo, o kokia sudetis blush2.gif


sudėtį AN temoje sudėjau, nes ten daugiausiai būtent iš AN produktų smile.gif

QUOTE(pepkė @ 2010 07 03, 17:17)
Norejau paklausti naudojancias ekstraktus, ar jum kvapas islieka kreme? (Kalbu apie alkoholinius ekstraktus).


sunkiai išlieka ir daug jų reikia lašinti, kad pasijaustų...

QUOTE(pepkė @ 2010 07 03, 18:53)
Parodau vienus paskutinių savo paraganavimų biggrin.gif  ax.gif


kokie fainučiai thumbup.gif O to sausai odai vistik kokia konsistencija? 4u.gif

QUOTE(rutuk @ 2010 07 03, 19:01)
Be to save raminu, kad induku neturiu i ka supilstyt tai negaliu gamint  lotuliukas.gif


negaliu lotuliukas.gif

QUOTE(Elitute @ 2010 07 03, 21:58)
Jei jis lengvas, su kuo tirstintas? su skystu emulsikliu?


su elulsiniu vašku, o visas receptas AN temoje. Dar einu ir papildysiu, nes ne viską sudėjau, pasirodo smile.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 04, 02:15)
bus dar viena priezastis i lt nuvykti  biggrin.gif


dviguba nauda, džiaugiuosi biggrin.gif

Palomina, sviestas atrodo gerai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 07 04, 16:28)
Pasidemonstruosiu ir as savo gamini - lupu balzama.. gal tiksliau sviestas lupoms  g.gif

šaunus gaminys, turėtų kvepėti skaniai wub.gif

QUOTE(Satura @ 2010 07 04, 20:17)
kokie fainučiai  thumbup.gif O to sausai odai vistik kokia konsistencija?  4u.gif

dėkui 4u.gif To sauso konsistencija sakyčiau per viduriuką- nėra jis labai tirštas, nėra ir skystas, mama įvertino ,kad pati ta tinkama. biggrin.gif Aš su likučiu paakius pateplioju, tai galiu pasakyti, kad mano įsivaizdavime jis tarsi turėjo būti šiek tiek tirštesnis, nes įeina sviestai, vandens-50 proc., šiaip malonus naudoti, greitai geriasi, na svarbiausiai, kad mama užskaitė. biggrin.gif

Dabar dar pagalvoju apie lengvą kremuką sau ir dar vieną sunkesnį, galbūt kažka tokio panašaus į ciel d'azur analogą, bet jau čia reikia šiek tiek gamybines atsargas papildyti g.gif smile.gif
Atsakyti
atejau pasidziaugti nauju sampunu. turiu toki
mano plaukai sausoki ir puciasi tai iki siol isbandziau urtekram- labai sausino ir siause plaukus, logonos vaikiska ir tamsiems plaukams- abu kietino plaukus, vaikiskas kiek geresnis man pasirode. o sis sampunas labai man fainas, glotnina siektiek, gerai putoja, taupus, plaukai minksti. dabar naudoju su sante briliant balzamu tai kolkas man idealus derinys, bet jau noriu ir annemarie borlind balzama isbandyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiliuxas: 04 liepos 2010 - 19:45
Blondines, kreipiuosi i jus biggrin.gif 4u.gif kuo dazote plaukus? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 04, 20:17)
Palomina, sviestas atrodo gerai  drinks_cheers.gif

Aciu 4u.gif Ir ant lupu labai malonu teptis thumbup.gif

QUOTE(pepkė @ 2010 07 04, 20:36)
šaunus gaminys, turėtų kvepėti skaniai wub.gif

Aciu 4u.gif Taip, kvepia skaniai - mimozom biggrin.gif Pramuse visus kvapus (apelsinus, vanile, benzoina)..
Atsakyti
Kokie gražūs visų gaminiai wub.gif Šaunuolės, visos įkvėpėjos thumbup.gif

Už keletos dienų išlekiu atostogauti, teks apsilankyti ir Vokietijoje. Turiu planą chuliganą ir kosmetikos parsivežti biggrin.gif Kiek pamenu, eco kosmetikos galima ir prekybos centruose ar vaistinėse rasti. Gal kas žino tiksliau? Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 07 05, 10:21)
Kokie gražūs visų gaminiai wub.gif Šaunuolės, visos įkvėpėjos thumbup.gif

Už keletos dienų išlekiu atostogauti, teks apsilankyti ir Vokietijoje. Turiu planą chuliganą ir kosmetikos parsivežti biggrin.gif Kiek pamenu, eco kosmetikos galima ir prekybos centruose ar vaistinėse rasti. Gal kas žino tiksliau? Būčiau labai dėkinga 4u.gif


Prieš savaitele svečiavausi Štutgarte, prekybos centruose neteko matyti eco kosmetikos nei Lidl, nei Real . Nemažą pasirinkimą mačiau tokuose mažuose kosmetikos-buities-maisto parduotuvėlese (Weleda, Lavera, Logona). Manau dar didesnėse vaistinėse turetu būt nemažas pasitinkimas, bet gal kiek brangiau.
Atsakyti