Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

Norejau paklausti naudojancias ekstraktus, ar jum kvapas islieka kreme? (Kalbu apie alkoholinius ekstraktus).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pepkė: 03 liepos 2010 - 17:19
QUOTE(ernesin @ 2010 06 25, 00:26)
Norėčiau šešėlių rinkinuko iš EM, bet negaliu užsisakyti nes neturiu tos kortelės, gal žinote per kokią tarpininkę būtų galima tai padaryti? ax.gif
Papildyta:
Gal kas naudojate Benecos šešėlius? smile.gif


QUOTE(Palomina @ 2010 06 25, 09:27)
As seselius naudoju Dr.Hauschka (pas mane 4 spalvu palete; visos matines).. Labai grazios spalvos, man tinka.. Dar planuoju rudeniop isigyti su blizgesiu kokius seselius.. noreciau irgi is rudu (gal kokios kavos spalvos, tokios intensyvesnes spalvos) ir ka nors panasaus i auksine.. Kol kas nezinau kokios firmos pirksiu, nes per daug nesidomejau, bet biriu seseliu tai tikrai nepirksiu (turejau kelias spalvas is EM), nes nemoku su jais dazytis, man visur pribyra ir t.t.  blush2.gif

O ar yra naudojusiu Inika mineraline kosmetika?
http://www.inikacosmetics.co.uk/
Turi jie mineralines pudras, tusus, seselius g.gif Butu idomu atsiliepimai naudojusiu ax.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 28, 19:19)

DG muilai atrodo nuostabiai wub.gif MB pamate su anglimi ir sako - noriu sito pyrago lotuliukas.gif sakau - cia muilas mirksiukas.gif
O tu jau lauki gintaro milteliu? Jei ka as turiu atsivezus, galiu pasidalint mirksiukas.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 03, 10:30)
O as pagaliau po Nerolio eliksyro isbandymo  rolleyes.gif ! Tepiausi ir vakar ir siandien net biggrin.gif  Na, vakar, tik uzsitepus pirma karta, maniau sau- nedrisciau vadinti TO kvapo dievisku, kaip rasoma ant buteliuko..Taciau veliau, siek tiek issikvepus labai malonaus kvapo sleifas nusidrieke. O siandien ryte atsikelus pirma mintis- noriu to kvapo blink.gif ! Narkotikas?  g.gif  biggrin.gif 
Potepis malonus, susigere gerai, tas kvapas toks tikrai idomiai nuteikia rolleyes.gif  .Ar kokius stebuklus daro- cia jau isnaudojus reikes zodi tarti, bet pats jausmas , pati esme- labai patiko.

Man irgi kai uosciau KN Nerolio eliksyra tai kvapas nepatiko, bet ikalbejo mane butent ji paimt, veliau prisiderinau prie kvapo ir net labai patiko, tik gaila kad siemet negavau verysad.gif
Atsakyti
Parodau vienus paskutinių savo paraganavimų biggrin.gif ax.gif

Apsauginis kremas nuo saulės su avokadais ir ramunėlėmis
user posted image

Kremas sausai odai (mamai) su sviestmedžio, mangų sv., argano, erškėtrožių, makadamijų al, jazminaičių, santalo hidrolatais, Q10, pelargonijų EA.

user posted image

user posted image


Kūno kremas su makadamijų al, morkų fitoliu, kokosais, mangų, sviestmedžio sviestais, vanilės, aviečių ekstraktais smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2010 07 03, 18:53)
Parodau vienus paskutinių savo paraganavimų biggrin.gif  ax.gif
Apsauginis kremas nuo saulės su avokadais ir ramunėlėmis
Kremas sausai odai (mamai) su sviestmedžio, mangų sv., argano, erškėtrožių,
Kūno kremas su makadamijų al, morkų fitoliu, kokosais, mangų, sviestmedžio sviestais, vanilės, aviečių ekstraktais smile.gif

Viskas atrodo tiesiog nuostabiai 4u.gif

O man tai kazkokia apatija, tingiu gamint, pries savaite pasigaminau geli (nes reikejo papaina kazkur maisyt, o kremo neturejau) ir nors pasigaminau per 15-20 min. esu patenkinta rezultatu ax.gif
Be to save raminu, kad induku neturiu i ka supilstyt tai negaliu gamint lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2010 07 03, 20:01)
Viskas atrodo tiesiog nuostabiai  4u.gif 

Labai dėkui 4u.gif

Manau nereiktų savęs versti, aš irgi gaminu, kada tam būna nuotaika, tada vienu kartu pagaminu keletą produktų, tikrai tas tiesa, kad kai sėdi su tuo nusiteikimu, kažkas paskui koją kiša biggrin.gif
Atsakyti
Satura, labai graziai atrodo tavo pipirmetinis-riesutinis gaminys. Jei jis lengvas, su kuo tirstintas? su skystu emulsikliu? koks santykis hidrolato su aliejumi? ax.gif labai patraukliai atrodo, uzsinorejau jau ir as gaminti smile.gif
pradejau pamegti aragano alieju..ziuresiu, kaip bus toliau ax.gif
Atsakyti
DG, pagaliau atsiemiau muiliukus wub.gif

merginu patarimu, pjaustysiu gabaliukais tongue.gif o kaip ji geriau laikyt, uzdarytoje muilineje? ax.gif
Atsakyti
O sakykit man neismanelei, KN ceche irgi galima nusipirkti kosmetikos, ar ten tik gaminimui skirtas?
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2010 07 04, 01:02)
O sakykit man neismanelei, KN ceche irgi galima nusipirkti kosmetikos, ar ten tik gaminimui skirtas?

Kas čia per cechai? biggrin.gif Ten normali parduotuvė, kurioje kartą per savaitę vakarais vyksta gamybos vakarėliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 02, 11:43)
Kokybė labai svarbu, sakoma kad tos žolytės turėtų būti ne senesnės nei metų mirksiukas.gif Dabar parsisiuntusi turiu iš Aroma Zone, kokybė tikrai nenuvylė.


aciu uz pagalba visose temose biggrin.gif 4u.gif

galvoju eit pasivaiksciot i savo senaji rajona - ten tikrai, atsimenu, pilna chna.. tik tada nedomino, tai nesidomejau ju kaina ir kokybe. gal ka idomaus rasiu smile.gif

QUOTE(Brainwave @ 2010 07 02, 19:20)
labas merginos, gal galit pakonsultuoti del dumbiu.  .. Skaiciau, kad jie labai sugeria svina ir kitus sunkiuosius kenksmingus metalus

siaip tai tikrai. apie zuvi, zuvies taukus tai zinau ir vis pagalvodavau.. o va apie dumbius net nepagalvojau. idomi mintis pamastymui biggrin.gif

as tai kartais pasvajoju, kad kuri is musu turetu priejima prie laboratorijos biggrin.gif lotuliukas.gif ot uzgyventume lotuliukas.gif

QUOTE(Nirida @ 2010 07 03, 07:38)
Aciu Daddygirl



aciu 4u.gif

skaitau, kad pjaustot ir neatsistebiu smile.gif tai ar as viena tokia, kuriai nepatinka naudotis mazais muilo gabaliukais? biggrin.gif uztai man visada smagu, kai pasiimu nauja, dideli.. smile.gif

QUOTE(Satura @ 2010 07 03, 08:25)
na va, dedu savo pipirmėtinį-riešutinį lengvą losjoną veidui su hialuronu smile.gif


net seiles greiciau gamintis pradeda ziurint i tokias nuotraukas biggrin.gif
nu super grazu wub.gif
ir lengvas, malonus naudoti atrodo..

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 03, 09:30)

O as pagaliau po Nerolio eliksyro isbandymo  rolleyes.gif !

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 07 03, 09:55)

Radau šiandien tokį daiktą. Ant dėžutės užrašyta:Natural perfume oil. Parvežta iš Indijos, tik niekaip nesugalvojau jį panaudoti. Kvapas:pačiulių. Gal patarsit kur jį galima dėti? ax.gif

kokia sudetis? gal tik bazinis aliejus + paciuliu eterini?
tai taip ir naudok smile.gif - kur tinka aliejus ir sitas kvapas;)

QUOTE(Rasulyte @ 2010 07 03, 12:24)
Sveikos,

DG, as noriu paklasut ne  i tema. Vaziuoju iki Londono. Gal gali rekomenduoti koki viena kita britiska zurnala ekologijos, naturalumo tema? Noriu parsivezt sau...


nezinau net 4u.gif maciau bibliotekoj yra Natural Medicines ir pan. neperku as 4u.gif

QUOTE(pepkė @ 2010 07 03, 16:17)
Norejau paklausti naudojancias ekstraktus, ar jum kvapas islieka kreme? (Kalbu apie alkoholinius ekstraktus).


nelabai. gal tik 'atspalvi' bendram kvapui priduos. juk nedidele dali jis kreme sudarys (jei alkoholinis)? priklausys ir nuo kt ingridientu kvapu stiprumo.

QUOTE(rutuk @ 2010 07 03, 17:32)

DG muilai atrodo nuostabiai  wub.gif 
O tu jau lauki gintaro milteliu? Jei ka as turiu atsivezus, galiu pasidalint  mirksiukas.gif


aciu

milteliai jau pas mane, Saturos deka wub.gif, tik kad lietuvoje doh.gif smile.gif
bus dar viena priezastis i lt nuvykti biggrin.gif
mastau, bet pasa isiuntus HO, tai kolkas i uzsieni negaliu..
ACIU uz pasiulyma 4u.gif wub.gif

QUOTE(pepkė @ 2010 07 03, 17:53)
Parodau vienus paskutinių savo paraganavimų biggrin.gif  ax.gif


saunuole thumbup.gif wub.gif
(prasom galimybes pasididint nuotraukas (iki pilno malonumo) biggrin.gif )

QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 07 03, 21:11)
o kaip ji geriau laikyt, uzdarytoje muilineje? ax.gif


geriau neuzdarytoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 04, 03:15)
kokia sudetis? gal tik bazinis aliejus + paciuliu eterini?
tai taip ir naudok smile.gif - kur tinka aliejus ir sitas kvapas;)

Sudėties nėra, bet susiradau kontaktus ir parašiau laiškutį biggrin.gif O jį naudoti kaip paprastą aliejų? blush2.gif
Atsakyti