Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(Rkatyte @ 2010 06 22, 14:46)
Vėl įdedu receptą jei klausinėsit:


Rkatyte, o tu gaminaisi visiskai pagal recepta, ar darei kazkokiu savo pakeitimu (jei darei, tai kokiu)? ir naudoji ji kaip pirktini kondicionieriu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 22, 10:18)
bet antrą kartą neičiau smile.gif Man ten kaip daktaro kabinete buvo - balta, šalta, sterilu. Dar gal dėl to vėsumo sugebėjau ir nervų uždegimą geroj vietoj atsinaujinti  blush2.gif

Kokie mes visi žmonės skirtingi...o man labai patiko, nes aš mėgstu erdvę ir laisvę bigsmile.gif 'Kamarėlėse' man jauku, bet tik tiek...geriausiai pailsiu, kai yra šviesu, daug erdvės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 06 22, 15:07)
Rkatyte, o tu gaminaisi visiskai pagal recepta, ar darei kazkokiu savo pakeitimu (jei darei, tai kokiu)? ir naudoji ji kaip pirktini kondicionieriu? 4u.gif


Keičiau, pamenu, kad mažiau dėjau šilko ir konservanto - nes neturėjau tiek, ir fotikeratinų dėjau bei inulino po 1 g.
Naudoju kaip pirktinį - ir prieš ir po šampūno 4u.gif
Beje, Kunigundai jis gavosi kietokas (apibūdino kaip bulvių košę), man irgi sunkiai maišėsi, bet išsimaišė, maišiau su metaliniu plaktuvėliu rankiniu iš AZ. Maniškio konsistencija tokia prie tirštesnių, bet be gumuliukų, malonus naudoti.
Atsakyti
Gal yra bandziusiu Laveros migdolu sampuna? Kaip suprantu pienelio konsistencijos jis...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 22 birželio 2010 - 14:29
QUOTE(Diva:) @ 2010 06 22, 15:27)
Gal yra bandziusiu Laveros migdolu  sampuna? Kaip suprantu pienelio konsistencijos jis...

Daug kas čia jį gyrė, man jis irgi patiko, apibūdinčiau kaip gerai drėkinantį šampūną, mąstau, ką užsisakyti, jį ar apelsininį, nes abu patiko. g.gif
bet konsistencija ne pienelio, tik vadinas jis almond milk;), o labiau primena gelį. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pepkė: 22 birželio 2010 - 14:39
QUOTE(pepkė @ 2010 06 22, 15:38)
Daug kas čia jį gyrė, man jis irgi patiko, apibūdinčiau kaip gerai drėkinantį šampūną, mąstau, ką užsisakyti, jį ar apelsininį, nes abu patiko. g.gif
bet konsistencija ne pienelio, tik vadinas jis almond milk;), o labiau primena gelį. smile.gif

Aciu, suprasta 4u.gif Ernesin irgi pagyrus bloge ji ax.gif , pabandysiu as ...
Ir dar sugalvojau pakeisti duso zele - stebuklai! Noriu pabandyti ta Weledos granatu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 22 birželio 2010 - 14:49
Radau užsienio vaistinėje alavijo gelio. Tos pačios firmos aliejai tai rafinuoti (pats gamintojas rašo), tai kaip galima „prigadint“ tą gelį, kad natūralistei nebetiktų? Ar verta pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2010 06 22, 15:22)
Keičiau, pamenu, kad mažiau dėjau šilko ir konservanto - nes neturėjau tiek, ir fotikeratinų dėjau bei inulino po 1 g.
Naudoju kaip pirktinį - ir prieš ir po šampūno  4u.gif
Beje, Kunigundai jis gavosi kietokas (apibūdino kaip bulvių košę), man irgi sunkiai maišėsi, bet išsimaišė, maišiau su metaliniu plaktuvėliu rankiniu iš AZ. Maniškio konsistencija tokia prie tirštesnių, bet be gumuliukų, malonus naudoti.


4u.gif
dar pasiklausiu, nes mastau pabandyt ir pati pasigamint ax.gif
vietoj BTMS nieko nedejai?
vietoj cetyl alcohol dejai paprasta degtine ar spirita?
silikona keitei augaliniu ar visai nedejai?
ir kaip suptantu, pagal recepta, visa tai ismaisyti vandenyje? koki naudojai? ar keitei hidrolatu?
ir koki dejai konservanta? ir koki kieki pasigaminai?
va kiek klausimu blush2.gif 4u.gif
inulino neturiu, bet gal apsieisiu ir be jo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(FruitSalad @ 2010 06 22, 15:44)
Radau užsienio vaistinėje alavijo gelio. Tos pačios firmos aliejai tai rafinuoti (pats gamintojas rašo), tai kaip galima „prigadint“ tą gelį, kad natūralistei nebetiktų? Ar verta pirkti?


ziurek to gelio sudeti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 22 birželio 2010 - 14:51
QUOTE(Dovish @ 2010 06 21, 22:52)
Čia everydayminerals papildė savo pudras, šėšėlius šiuo ingridientu. Įtartinas ir man jis unsure.gif dėkui už nuomonę 4u.gif

ot sudelis buvau rami nors del dekoratyvines - perku sau uzsimerkusi, dabar reikes aiskintis g.gif jei ka prasome atkastomis ziniomis ir cia pasidalinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 06 22, 15:50)
4u.gif
dar pasiklausiu, nes mastau pabandyt ir pati pasigamint ax.gif
vietoj BTMS nieko nedejai?
vietoj cetyl alcohol dejai paprasta degtine ar spirita?
silikona keitei augaliniu ar visai nedejai?
ir kaip suptantu, pagal recepta, visa tai ismaisyti vandenyje? koki naudojai? ar keitei hidrolatu?
ir koki dejai konservanta? ir koki kieki pasigaminai?
va kiek klausimu blush2.gif  4u.gif
inulino neturiu, bet gal apsieisiu ir be jo smile.gif
Papildyta:
ziurek to gelio sudeti ax.gif


BTMS ir dėjau (iš AZ), kaip ir cetyl alcohol, silikoną keičiau augaliniu, vandenį naudojau distiliuotą, gaminau kaip kremą - aliejus maišiau su emulsikliais (BTMS ir cetyl alcohol), vandens fazė atskirai, viską pašildžiau, tada sumaišiau, priedus dėjau jau į sumaišytą "kremą", konservantai - naticidas ir rozmarinų CO2, aliejai - kamelijų ir jojobos po 3 g, EA - rozmarinų. Eiliškumo nepamenu, po kiekvieno priedo maišiau, po miltelių sukietėjo, tada pridėjus skystus priedus vėl suminkštėjo, išsimaišius kaip rašiau gavosi tvirto kremo konsistencijos. Gaminau 100g - lengviau proporcijas skaičiuoti, bet jeigu būtų nepavykęs, būtų labai gaila tokį kiekį išmesti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2010 06 22, 16:16)
BTMS ir dėjau (iš AZ), kaip ir cetyl alcohol, silikoną keičiau augaliniu, vandenį naudojau distiliuotą, gaminau kaip kremą - aliejus maišiau su emulsikliais (BTMS ir cetyl alcohol), vandens fazė atskirai, viską pašildžiau, tada sumaišiau, priedus dėjau jau į sumaišytą "kremą", konservantai - naticidas ir rozmarinų CO2, aliejai - kamelijų ir jojobos po 3 g, EA - rozmarinų. Eiliškumo nepamenu, po kiekvieno priedo maišiau, po miltelių sukietėjo, tada pridėjus skystus priedus vėl suminkštėjo, išsimaišius kaip rašiau gavosi tvirto kremo konsistencijos. Gaminau 100g - lengviau proporcijas skaičiuoti, bet jeigu būtų nepavykęs, būtų labai gaila tokį kiekį išmesti  blink.gif


ačiū 4u.gif tik panašu, kad negalėsiu pasigaminti, nes neturiu kai kurių ingredientų ir matau, kad tikriausiai be jų neišsiversiu g.gif o kam dar naudoji BTMS ir cetyl alcohol? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2010 06 22, 15:38)
Daug kas čia jį gyrė, man jis irgi patiko, apibūdinčiau kaip gerai drėkinantį šampūną, mąstau, ką užsisakyti, jį ar apelsininį, nes abu patiko. g.gif
bet konsistencija ne pienelio, tik vadinas jis almond milk;), o labiau primena gelį. smile.gif



O gal esi bandžius mango? 4u.gif

Aš renkuosiu tarp mango ir migdolų. g.gif Dėl kvapo imčiau migdolų. ax.gif
Atsakyti