Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

Nirida, užmiršau pagirti ir kremuko vaizdą, ir pačią receptūrą 4u.gif thumbup.gif Man atrodo, kad labai gerai aliejus suderinai, pradedant nuo lengviausių ir greičiausiai susigeriančių, baigiant sunkiąja artilerija, šaunuolė cool.gif
Atsakyti
Kaip tokia šampūno sudėtis?

Aqua, Lavandula Angustifolia Extract*, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Parfum, Cocamidopropyl Betaïne, Phospholipids, Glycolipids, Soybean (Glycine Soja) Oil, Soybean Sterols, Vinegar, Glycerin, Lavandula Angustifolia Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Thymus Vulgaris Extract, Xanthan Gum, Hydrolyzed Wheat Protein, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Phytic Acid, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Yogurt Extract, Lactic Acid, Limonene, Linalool.

Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2010 07 02, 09:55)
Cia lyg ir uzmaciau Biopasauli bankrutuojanciu imoniu paskelbtam sarase, o Oze isvis uzsidare, nes kiek buvau pastaruoju metu, tai ten visad uztverta..  idomu kaip bus su ju parduotuve VCUPe....


Kažką Bryyla buvo minėjusi, kad persivadina jie, ar ne...? g.gif Gal savininkai keičiasi?
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 01, 21:23)
aha, naujutėlės, iš AN puslapio - čia. Visad galima suveikti biggrin.gif

gal nepamatei, buvau įdėjusi kažkuriame poste nuorodą į KN.


aisku.
aciu, Tu auksas. turesiu omeny ax.gif o kolkas gintaro lauksiu rolleyes.gif a tai as visai aptingus su gamybom dabar - tik megaujuos nuotraukom kitu gaminiu.. biggrin.gif

tikrai buvai idejus nuoroda doh.gif as tik aki uzmeciau - galvoju, cia palyginimui su AN sviestmedziu. dabar ziuriu, taigi cia tas pats, ir KN jo turi doh.gif

QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 07 01, 22:13)
Merginos sveikos 4u.gif  nutiko liudnas dalykas labai nusvilau sauluteje


aloe?


Vakar du kartus plaukus daziau, nu veik visa diena zaidziau su tom zolem.. rezultatas - 0. Pradeda man jos atsibost biggrin.gif
Pirma karta, nudazius chna, lyg ir paryzejo plaukai.. nu siek tiek. Tada uztepiau basma, ir plaukai grizo i mano spalva - ruda. Jetau, kaip as jos nenoriu lotuliukas.gif kam gi idomi savo naturali spalva, dar mano naturali prie saknu tamsesne, praktiskai juoda, o dabar tokia neidomi (man) ruda spalva..
galvoju, ka cia padarius biggrin.gif doh.gif

siaip as vakar pamasciau, gal blogos kokybes tos zoles pas mane, nes maciau internete yra ir 10 kartu brangiau biggrin.gif doh.gif nu bet tada isvis nesamone, mano plauku nudazymas kainuotu kokius £60, plius terlione, plius jos gi nusiplauna greit, ne? unsure.gif
zodziu, pradedu nusivilti, o taip norejau zolem dazyt doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nirida @ 2010 07 02, 09:58)
Aciu uz toki puiku ivertinima 4u.gif


aš irgi tik mėgėja 4u.gif

QUOTE(myself @ 2010 07 02, 10:38)
Kaip tokia šampūno sudėtis?


yra ALS, kuris ir FIN šampūnuose ir neaiškios kilmės parfumas labai jau pradžioj. Kokia firma?

QUOTE(Odora @ 2010 07 02, 11:32)


teisybę gi sakau cool.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 02, 11:41)
turesiu omeny  ax.gif

siaip as vakar pamasciau, gal blogos kokybes tos zoles pas mane, nes maciau internete yra ir 10 kartu brangiau  biggrin.gif  doh.gif nu bet tada isvis nesamone, mano plauku nudazymas kainuotu kokius £60, plius terlione, plius jos gi nusiplauna greit, ne?  unsure.gif


turėk turėk 4u.gif Aš irgi gaminu, tik kai užeina įkvėpimas. Tada ir minčių nestokoju, ir gaunasi. O šiaip tai neverčiu savęs, jei nesinori. Užtat kokios saldžios tos minutės, kai pasineri į transą tarp buteliukų, dubenėlių ir viskas aplinkui nebesvarbu, tik kūrybos džiaugsmas jaučiasi biggrin.gif

o kodėl negali paklausti ernesin, iš kur konkrečiai ji savo žoles perka? Žolininkių temoje, kai ten buvau užsukusi, mačiau, kad merginos labai paskaičiuodamos užsakymus darosi. Bet ir neperka visai pigienos, žino taškus rolleyes.gif


ernesin, teks priprast lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 02, 13:31)
tai ir čia parašyk  4u.gif Kai kurios pas mus turi labai aiškias specializacijas, tai būtų apmaudu patarimais ir patirtimi nepasinaudoti wink.gif

Kokybė labai svarbu, sakoma kad tos žolytės turėtų būti ne senesnės nei metų mirksiukas.gif Dabar parsisiuntusi turiu iš Aroma Zone, kokybė tikrai nenuvylė. O aplamai tai geriausia kas ilsisi šiltuosiuose kraštuose, nusipirkti šviežios sveriamos chna mirksiukas.gif Šviežios visada spalva bus sodri žalia, neišblukusi ir neparudusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 02, 12:51)
yra ALS, kuris ir FIN šampūnuose ir neaiškios kilmės parfumas labai jau pradžioj. Kokia firma?


Ypač švelnus šampūnas (1L)

Turiu tos pačios firmos dušo gelį: Aqua, Citrus Aurantinium Amara Flower Distillate*, Ammonium Lauryl Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl betaine, Sodium Chloride, Glyceryn*, Titia Platyphyllos Extract*, Hydrolyzed Wheat Protein, Parfum, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Lactic Acid, Potassium Sorbate, Citric acid, Linalool.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myself: 02 liepos 2010 - 13:03
QUOTE(myself @ 2010 07 02, 12:58)


sertifikuotas, tai ir parfumas turi būti geras smile.gif Jei su ALS draugauji, tai viskas ok drinks_cheers.gif Visą litrą pirksi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 07 02, 13:58)


Del ALS tai as cia irgi klausinejau daug smile.gif bet kaip supratau nera labai blogai, bet nera ir labai gerai, nes sertifikuotu dauguma sampunu su ALSu..
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2010 07 02, 14:01)
Del ALS tai as cia irgi klausinejau daug smile.gif bet kaip supratau nera labai blogai, bet nera ir labai gerai, nes sertifikuotu dauguma sampunu su ALSu..

Dalis, bet tikrai ne dauguma wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 02, 14:00)
sertifikuotas, tai ir parfumas turi būti geras smile.gif Jei su ALS draugauji, tai viskas ok  drinks_cheers.gif Visą litrą pirksi?  ax.gif

Tikiuosi, kad parfumas geras biggrin.gif Nežinau, ar draugauju mastau.gif Turiu dušo žele, tai patinka. Pirkčiau visą litrą, akcija suviliojo rolleyes.gif


QUOTE(blueberry_nights @ 2010 07 02, 14:01)
Del ALS tai as cia irgi klausinejau daug smile.gif bet kaip supratau nera labai blogai, bet nera ir labai gerai, nes sertifikuotu dauguma sampunu su ALSu..


Man tai amžina problema su sudėtim, tamsus miškas cool.gif
Atsakyti
labas merginos, gal galit pakonsultuoti del dumbiu. 4u.gif .. Skaiciau, kad jie labai sugeria svina ir kitus sunkiuosius kenksmingus metalus, o AN juos pardavineja, o ar jie kaip nors patikrinti? g.gif (norejau to klausti AN temoje, bet uzdaryta)
Nes tikrai zinau, kad KN atsisunte betkokius meginius juos dar karta patikrina laboratorijose Vilniuje (uztat ir kainos ju atitinamai didesnes) ir jeigu meginiai buna netinkami, nors gali tureti ir "n" uzsieniniu sertifikatu, i prekyba neisleidziami. Taip buvo nutike ir su dubliais, kuriuos siuntesi is sertifikuotu tiekeju, kuriuose atrado daugiau svino nei dubliu smile.gif O gal ir svinas naudingas odai? biggrin.gif
Atsakyti