Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(sher @ 2010 07 01, 10:11)
merginos sakykit o laukiniu levandu hidrolatas ar tiesiog levandu hidrolatas, poviekio skirtumas yra? cia AN ziuriu kad yra toks ir toks ir nezinau kuri imti smile.gif

Monica sakė, kad poveikis toks pats tik paprastų levandų hidrolato kvapas švelnesnis 4u.gif
Papildyta:
Noriu pagirti šį Benekos tušą, padažo gražiai(nors šepetėlis gan storas, nelabai patogu man su tokiais dažytis), be priekaištų atlaikė visą dieną po didžiausių sukaitimų - 10 balų, po jo Elysambre tušui palieku tik 5 - ir tai tik dėl gražios pakuotės+patogaus šepetuko biggrin.gif
user posted image
Tušu blakstienas tepiau tik porą kartų, bijodama nežinomo efekto, manau įprastai patepus tris jos būtų dar išraiškingesnės ir ryškesnės. Nusiplauna labai lengvai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 01 liepos 2010 - 18:53
ernesin, Tikrai geras tusas ir tavo akyte labai puikiai atrodo 4u.gif as ir toki turi ir man jis l.patinka mirksiukas.gif
Papildyta:
As pasirodysiu savo ranku krema, isbandziau toks lengvas, bet gan normaliai pamaitina, pavesina ax.gif I kremuka dejau: sviestmedzio, kakavos sviesto, kokosu, sezamu alieju, emulsinio vasko, slamuciu hidrolato, glicerino, kelis lasiukus silko, kvieciu proteinu,vitamino E, rozmarino konservanto, pipirmetes EA, levandua EA
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 01, 19:50)
Noriu pagirti šį Benekos tušą, ...

atrodo tikrai neblogai drinks_cheers.gif o esi bandzius Hauschkos tusa? Galetum su juo palyginti?

QUOTE(Nirida @ 2010 07 01, 21:46)
As pasirodysiu savo ranku krema, ...

Liuks thumbup.gif

Taip pat maciau Saturos bei DG gaminius.. irgi pagyrimai jums thumbup.gif
Atsakyti
ernesin, koki losjona kunui emei?
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 01, 18:39)
super. o tos naujos medziagos jau naujienos kazkokios? negirdetos smile.gif

as sviestmedziui simpatizuoju aplamai, tai idomu isgirst apie kt rusis. o idomu, kodel jis kitoks.


aha, naujutėlės, iš AN puslapio - čia. Visad galima suveikti biggrin.gif

gal nepamatei, buvau įdėjusi kažkuriame poste nuorodą į KN. Mano galva, ten buvo neblogas straipsnelis apie sviestmedžių skirtumus. Pakartoju smile.gif

Niliniai sviestmedžiai auga gerokai aukščiau (650-1 600 m virš jūros lygio) nei stabieji sviestmedžiai, paprastai augantys 100-600 m virš jūros lygio. Niliniai sviestmedžiai gauna daugiau drėgmės, o stabieji sviestmedžiai — auga sausringesnėmis sąlygomis. Stabiųjų sviestmedžių aliejus Ganoje gaminamas verdant vandenyje, o nilinių sviestmedžių aliejų ugandiečiai spaudžia šaltu būdu.

Nilinių sviestmedžių aliejus, kurį maistui, gydymuisi, apeigoms naudojo jau senovės egiptiečiai, pasižymi šilta gelsva spalva, jo tekstūra yra švelni it šilkas, o kvapas itin subtilus.


bet foto geriau reikia žiūrėti AN, nes panašiau atrodo - vientisa puri masė, o ne gabalais šitas sviestas smile.gif

man sviestmedis būdavo schmoll.gif , bet šitas nerealiai patinka thumbup.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 07 01, 18:50)
Noriu pagirti šį Benekos tušą,


nerealios akys wub.gif Ant tokių bet koks tušas bus įspūdingas biggrin.gif

QUOTE(Palomina @ 2010 07 01, 21:36)
Taip pat maciau Saturos bei DG gaminius.. irgi pagyrimai jums  thumbup.gif


labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 01 liepos 2010 - 22:25
QUOTE(Nirida @ 2010 07 01, 21:46)
ernesin, Tikrai geras tusas ir tavo akyte labai puikiai atrodo  4u.gif as ir toki turi ir man jis l.patinka  mirksiukas.gif
Papildyta:
As pasirodysiu savo ranku krema, isbandziau toks lengvas, bet gan normaliai pamaitina, pavesina  ax.gif  I kremuka dejau: sviestmedzio, kakavos sviesto, kokosu, sezamu alieju, emulsinio vasko, slamuciu hidrolato, glicerino, kelis lasiukus silko, kvieciu proteinu,vitamino E, rozmarino konservanto, pipirmetes EA, levandua EA
user posted image

Ačiū 4u.gif Iš tikrųjų tai ne tą akį turėjau fotografuoti, nes ši po sunkios operacijos susiųta dėl to per siūlę pakritusi - ypač foto tai matosi, bet jau nusipraususi buvau, kai pamačiau kokią nufotkinau blush2.gif
Kaip jums tokie kremukai gaunasi, toks purus ir lengvas atrodo wub.gif

QUOTE(Palomina @ 2010 07 01, 22:36)
atrodo tikrai neblogai  drinks_cheers.gif  o esi bandzius Hauschkos tusa? Galetum su juo palyginti?
Ne, nebandžiusi Hauschkos ax.gif


QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 07 01, 22:58)
ernesin, koki losjona kunui emei?
Netuderm žalioje pakuotėje, jau penktas iš eilės biggrin.gif


QUOTE(Satura @ 2010 07 01, 23:23)
nerealios akys  wub.gif Ant tokių bet koks tušas bus įspūdingas biggrin.gif
labai ačiū  4u.gif
Nemeluok čia viešai tongue.gif Ar matai kiek raukšlių jau turiu, apkirpinėjau foto kad tik mažiau matytūsi biggrin.gif
Atsakyti
Merginos sveikos 4u.gif nutiko liudnas dalykas labai nusvilau sauluteje, is skubejimo pamirsau savo kremuka deginimuisi isideti, buvom Tunise, nusipirkau mazuti chemini kremuka ten bet ranka sunkiai kilo juo naudotis ir nudegiau baisiai, krutines oda isvare puslem, persti oda, pastebejau krutines zonoje 3 ryskius naujais atsiradusius apgamiukus bei pigmentiniu demeliu verysad.gif kuo galeciau padeti savo odai, kaip ja atgaivinti... taip issigandau kad pradesiu isvis bijoti buti sauleje verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 01, 22:53)
Nemeluok čia viešai tongue.gif  Ar matai kiek raukšlių jau turiu, apkirpinėjau foto kad tik mažiau matytūsi  biggrin.gif


pas mane irgi akys nevienodos - viena labiau pakritusi, tai ir ką? cool.gif Jei nekalbėtum apie siūlę, voką ir raukšles, tai niekas nieko ir nepamatytų tongue.gif Be to, nėra žmonių, su identiškom abiem veido pusėmis, o akis graži ir nėra čia ko kabinėtis drinks_cheers.gif

QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 07 01, 23:13)
kuo galeciau padeti savo odai, kaip ja atgaivinti... taip issigandau kad pradesiu isvis bijoti buti sauleje verysad.gif


o ką turi? Alyvuogės, kokosai, erškėtrožės, arganas, iki 5 proc. tamanų aliejaus, kokio medetkų fitolio, jei turi, šaltalankių aliejaus. Viskas tinka, ką turi, tą maišyk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 30, 23:43)
o ką tepi tuo kremu? Jei ir veidą, tai gerai pagalvočiau, ar skiesti kokosais, nes gali kimšti  4u.gif

jau susimakalavau, ketinu kunui naudoti, o veidui gal atskirai susimaisysiu kremas nuo saules+iprastas kremas

QUOTE(Satura @ 2010 07 01, 09:23)
Iš pliusų: su esteriu ir farnesolu galima daryti visiškai bekvapį dezodorantą, o pažastyse atsirado kažkoks sausumo pojūtis. Fainiau, negu po laimo smile.gif

va sito pojuciu as labai pasiilgstu, ypac vasara rolleyes.gif

QUOTE(Satura @ 2010 07 02, 00:32)
pas mane irgi akys nevienodos - viena labiau pakritusi,

apie tavasias ne uz ka taip nepasakyciau, bet manosios irgi nevienodos ir dar antakiai skirtingi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 07 02, 08:02)
veidui gal atskirai susimaisysiu kremas nuo saules+iprastas kremas

va sito pojuciu as labai pasiilgstu, ypac vasara rolleyes.gif

apie tavasias ne uz ka taip nepasakyciau, bet manosios irgi nevienodos ir dar antakiai skirtingi  biggrin.gif


super idėja drinks_cheers.gif Kai toks aukštas SPF, tai veiks tau super ir skiesti variantai smile.gif

gerai atlaikė man deo vakar. Bijau prigirti, nes paprastai, kai pakeiti dezodorantą, tai iš pradžių visad atrodo, kad gerai veikia. Bet įskaitant, kad nuo ryto iki vėlaus vakaro, kol grįžau namo, joks kvapas neišlindo. Grįžusi dar padariau nosies testą - tai prisikišus arti vos vos kažkas jautėsi, bet kiti nieko nesuuostų biggrin.gif

aš sakau - kai pamatai žmones gyvai, tai faktiškai kaskart tenka susimąstyti, kur ten tos problemos, kad jų net nesimato??? Su liniuote nematuojam viena kitai veidų, su lupom neapžiūrinėjam. Gal bendras vaizdas tik įsidėmi, emocija, manieros tongue.gif Ernesin tikrai graži panelė, Odora, beje, taip pat cool.gif Ir akys, ir odos, neturėčiau, prie ko prikibt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2010 07 01, 14:49)
Buvau šiandien Oze, tai nustebau ten radusi SP parduotuvę. bigsmile.gif Bet dar labiau nustebau, kad Biopasaulis uždarytas. Lentynos stovi, kai kurie produktai dar irgi, bet užtverta ir nedirba. Tai nesupratau, ar jie čia šiaip laikinai nedirba, ar visai uždarė tą parduotuvę... g.gif



Cia lyg ir uzmaciau Biopasauli bankrutuojanciu imoniu paskelbtam sarase, o Oze isvis uzsidare, nes kiek buvau pastaruoju metu, tai ten visad uztverta.. idomu kaip bus su ju parduotuve VCUPe....
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 02, 00:53)
Ačiū 4u.gif  Iš tikrųjų tai ne tą akį turėjau fotografuoti, nes ši po sunkios operacijos susiųta dėl to per siūlę pakritusi - ypač foto tai matosi, bet jau nusipraususi buvau, kai pamačiau kokią nufotkinau blush2.gif
Kaip jums tokie kremukai gaunasi, toks purus ir lengvas atrodo wub.gif


Ner cia ko kabinetis prie nuostabios akies, nu ir minusu cia privardinai, ji tobulai atrodo 4u.gif O simetriskai atrodanciu veido pusiu manau visai nera, na nebent po plastiniu opreciju mirksiukas.gif , bet juk tas individualumas ir yra grazu 4u.gif
Na kremukas tikrai lengvas smile.gif ,nors palyginus aliejaus ir vandens faze 50/50 siaip lengvumo priduoda ir emulsinis vaskas, nes su biciu man toks kiek sunkesnis gaunasi, o plakti tai gan ilgai teko, kai oras siltas ir kremas leciau vesta smile.gif
Atsakyti