Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(Satura @ 2010 07 01, 11:34)
tada lygini nesulyginamus dalykus: rafaeliškas yra tas SP - šviežių kokosų, KN irgi tokį turi. O iš KN turi džiovintų kokosų, kur kvapas irgi saldainiškas, bet jis stipresnis, labiau konditerinis ir išvis kitoks. Iš džiovintų be KN Lietuvoje dar NB sako turinti. Daugiau niekur nemačiau smile.gif


Na va, paaiškėjo biggrin.gif
Tada kitas klausimas - kuris geresnis (jei geresnis kažkuris)? Odai, plaukams rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 01, 11:41)
Na va, paaiškėjo  biggrin.gif
Tada kitas klausimas - kuris geresnis (jei geresnis kažkuris)? Odai, plaukams  rolleyes.gif


KN moterys sakė, kad poveikiu nesiskiria/neturėtų skirtis (negalėjo pasakyt, kuris geresnis šiuo atžvilgiu), naudoti tą, kuris labiau patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 06 30, 17:24)
sakykit o kuo geriau praust riebiai misria veido oda - gasulu ar Afrikos juoduoju muilu? blush2.gif


as prausciau rasulu. gal pakaitom su kt prausikliais.
Atsakyti
Kur Vilniu gauti Lazdynu riesutu aliejaus? Aromanatural jo nera, KN irgi neturi...

ir dar - koks aliejukas geriausiai blukina raudonas demeles po spuogeliu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 07 01, 12:52)
ir dar - koks aliejukas geriausiai blukina raudonas demeles po spuogeliu? 4u.gif

aš naudoju tamanų plius lašiukas rozmarinų EA.
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 30, 22:43)

Net ir kokosu aliejus is SP man tikrai neprilygsta tam skaniajam KN kokosu aliejui, kad ir ka kas sako -man skirtumas, deja, yra  blush2.gif Ir veidui as renkuosi tik ji  cool.gif



Satura, apie kurį iš KN kokosinį čia kalbi? ax.gif naudoju iš SP, šiaip esu patenkinta, bet jis į pabaigą, tad norėčiau iš KN pabandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolančiukė @ 2010 07 01, 12:30)
Satura, apie kurį iš KN kokosinį čia kalbi?  ax.gif  naudoju iš SP, šiaip esu patenkinta, bet jis į pabaigą, tad norėčiau iš KN pabandyt  smile.gif


čia kunigunda78 buvo pacituota, ne mano čia patirtis, todėl negaliu pakomentuoti 4u.gif
Atsakyti
Buvau šiandien Oze, tai nustebau ten radusi SP parduotuvę. bigsmile.gif Bet dar labiau nustebau, kad Biopasaulis uždarytas. Lentynos stovi, kai kurie produktai dar irgi, bet užtverta ir nedirba. Tai nesupratau, ar jie čia šiaip laikinai nedirba, ar visai uždarė tą parduotuvę... g.gif

Vakar išbandėm su mažiuku šitą Laveros purškiklį nuo saulės:

user posted image

Patiko. Visai lengvai tepėsi ir gerai susigėrė, nepaliko jokių baltų brūkšnių. Ir nenusvilom. Žodžiu, po pirmo panaudojimo užskaitytas. thumbup.gif

Ir išbandžiau Lavera Basis Sensitive kaukę plaukams. Plaukai minkštučiai švelnučiai, net nežinau, ar daugiau pamaitino, ar daugiau padrėkino. Kaip ir viskas būtų gerai, bet ištiesino mano natūralias garbanas! blink.gif Plaukai liko purūs, viskas ok, bet nebesusisuko. doh.gif lotuliukas.gif Bet bandysiu dar kitą kartą, žiūrėsiu, ar ir vėl tas pats bus.
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 07 01, 09:08)
Kur pirkai? ax.gif Ir kaip tiko plauti plaukams?


parsisiunciau is cia http://www.coastalsc...-soap-12-oz.cfm
plaukus isplove gerai, tik plaukai truputi tokie kaip stagarai buvo, todel butinai po plovimo reikia kondicionieriaus. Viena karta tik bandziau, gal ilgiau naudojant priprasciau smile.gif
Atsakyti
Išbandžaiu Lavera apelsininį šampūną. Kolkas esu tikrai patenkinta, jei ir kitomis dienomis plaukai gražiai atrodys, tai tikrai kartosiu. Dabar jie tokie purūs, gražūs, tokie, kokių ir norėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 07 01, 12:52)
Kur Vilniu gauti Lazdynu riesutu aliejaus? Aromanatural jo nera, KN irgi neturi...

ir dar - koks aliejukas geriausiai blukina raudonas demeles po spuogeliu? 4u.gif


Lazdynų riešutų aliejaus turi Sveiki produktai, o dėmelėms blukinti turbūt labiausiai erškėtuogių aliejus tiktų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 30, 21:43)
Ir naujom gamybom užsiimu  biggrin.gif Pasigaminau dezodorantą su citrinų rūgšties esteriu ir farnesolu

AN kreminis sviestmedis laimėjo visas mano simpatijas

čia kunigundos78 atsakymas dėl aliejų paskirties skirtumų:
Net ir kokosu aliejus is SP man tikrai neprilygsta tam skaniajam KN kokosu aliejui, kad ir ka kas sako -man skirtumas, deja, yra  blush2.gif Ir veidui as renkuosi tik ji  cool.gif



super. o tos naujos medziagos jau naujienos kazkokios? negirdetos smile.gif

as sviestmedziui simpatizuoju aplamai, tai idomu isgirst apie kt rusis. o idomu, kodel jis kitoks.

nu bet abu tie kokosai valgomi (food grade), ane? as ir sakau, svarbu ne grade, o produkto kokybe (auginimas, isgavimas, apdirbimas). logiska, kad ir kaina skiriasi.


QUOTE(ernesin @ 2010 06 30, 22:19)
Man tai būtų pats tas, niekada nededu daugiau nei 30% chna 4u.gif


aciu. paskaiciau ir susitepiau ir as i plaukus smile.gif jau net nelabai tikiu, kad nusidazys - manes nemegsta chna kazkodel biggrin.gif nu bet gal... pretty please... biggrin.gif

o kas tada sudaro kita 70% Tavo misiniuose? ax.gif 4u.gif (basma, amla?)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 01 liepos 2010 - 18:41