Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(Odora @ 2010 06 30, 16:30)
o jei as ji sumaisyciau su kokosu aliejum ir susipilciau i kokia patogia talpa? juk ir teptusi geriau ir kokosas odai ant saulutes gerai g.gif 


o ką tepi tuo kremu? Jei ir veidą, tai gerai pagalvočiau, ar skiesti kokosais, nes gali kimšti 4u.gif

QUOTE(eglute82 @ 2010 06 30, 21:59)
neliudek, kita savaite atvaziuoju i Vilniu pagaliau biggrin.gif

Isbandziau Neobio sampuna su citrina ir imbieru, kaip pirma kart labai patiko,


smagu, kad su šampūnu neprašovei thumbup.gif laukiu 4u.gif Ir naujom gamybom užsiimu biggrin.gif Pasigaminau dezodorantą su citrinų rūgšties esteriu ir farnesolu, ryt bandysim, bus įdomu, kaip laikys. Tas esteris toks kaip riebaliukas - karoliukais į butelio dugną sėda rolleyes.gif Bet pakračius susiplaka viskas iki matinės masės ir gaunasi vientisa. Įdomu, kaip veiks smile.gif

AN kreminis sviestmedis laimėjo visas mano simpatijas - tikrai kaip prašilęs sviestas, o kvapas man į silpną kakavinį panašus wub.gif Iš DG negaliu pasimokyt - šįvakar jau du ar tris kartus juo paakius tepiau ax.gif Lengvai susigeria, malonus - super thumbup.gif Ryt jei spėsiu planuoju jį ir nosiai išbandyti, tada parašysiu, kaip patiks.


čia kunigundos78 atsakymas dėl aliejų paskirties skirtumų:

Del tu alieju- tai bendrai paemus -kosmetiniai aliejai visada yra aukstesnes kokybes -as turiu omeny rimtus gamintojus, o ne siaip, nes save gerbiantis kosmetikos gamintojas nepirks pigiu rafinuotu produktu.

Antras dalykas - tikrai kokybiskas maistinis aliejus ir kainuoja daug lyginant su prastesnes kokybes aliejais - pats geriausias pvz., yra alyvuogiu aliejus - paimi prekybos centro uz 10 lt ir is kokios specializuotos parduotves uz 40 -60 lt -kvapas, skonis, spalva- skiriasi kaip dangus ir zeme mirksiukas.gif

Net ir kokosu aliejus is SP man tikrai neprilygsta tam skaniajam KN kokosu aliejui, kad ir ka kas sako -man skirtumas, deja, yra blush2.gif Ir veidui as renkuosi tik ji cool.gif

Trecia, kokia gali buti pilstomo aliejaus kokybe, kai jie tuose sviesiuose induose, tegul ir ne sauleje, bet nuolat kaitinami lempu, visiskai neisku kada jie ispausti ir supilstyti i tuos bakus, kaip senai jie ten laikomi- kaip is vis imano nustatyti ju galiojimo laika?

Ketvirta, kadangi bandziau juos po KN produkcijos -tai katastrofa, smirdi, nesusigeria, jauciamas riebalas ant odos, ir tai ant rankos -ant veido zinoma tokiu siaubeliu net minties nebuvo bandyti.

Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 30, 23:43)
Net ir kokosu aliejus is SP man tikrai neprilygsta tam skaniajam KN kokosu aliejui, kad ir ka kas sako -man skirtumas, deja, yra  blush2.gif Ir veidui as renkuosi tik ji  cool.gif


Turiu visiškai sutikti dėl KN ir SP kokosų aliejų - man irgi skirtumas yra KN naudai... blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 30, 15:03)
Pasirodo, turiu as chna namie  doh.gif Tik pavadinta indisku vardu, tai nezinojau  blush2.gif
Tai galvoju dazytis ryt. Bet ji ten misinyje su kitom zolem (chna 36%).
ernesin, ar tinka toks misinys ar per mazai cia chna? (paskui noriu su vien indigu)
4u.gif

Man tai būtų pats tas, niekada nededu daugiau nei 30% chna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 30, 22:52)
Turiu visiškai sutikti dėl KN ir SP kokosų aliejų - man irgi skirtumas yra KN naudai...  blush2.gif  rolleyes.gif


čia tų šviežių? O jei džiovintų iš KN konditerinio kvapo kokosų aliejų palyginti su NB analogu? Pati neuosčiau, tik pamenu, kažkuri temoje sakė, kad kvapai panašūs. Įdomu, ar ir poveikis smile.gif

nors irgi, kai pamatau NB kokosus, įkrėstus į neišvaizdų plastikinį indelį, kažkaip simpatijų man iki šiol jie nesukėlė, nors į savaitę bent kartą-du pro juos praeidavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 30, 23:31)
Afrikos muilas irgi nesausina  schmoll.gif  as prausiu ir labai juo esu patenkinta - odos visiskai netempia  thumbup.gif  taip pat ir naudoju vietoj duso zele ir net bandziau galva plauti.


Kur pirkai? ax.gif Ir kaip tiko plauti plaukams?

QUOTE(Satura @ 2010 06 30, 23:43)
Pasigaminau dezodorantą su citrinų rūgšties esteriu ir farnesolu, ryt bandysim, bus įdomu, kaip laikys. Tas esteris toks kaip riebaliukas - karoliukais į butelio dugną sėda  rolleyes.gif Bet pakračius susiplaka viskas iki matinės masės ir gaunasi vientisa. Įdomu, kaip veiks smile.gif


Gal receptėlį brūkšteltum, kiek maždaug ko dėjai 4u.gif Ir nepamiršk parašyt, kaip veikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 07 01, 08:08)
Gal receptėlį brūkšteltum, kiek maždaug ko dėjai 4u.gif Ir nepamiršk parašyt, kaip veikia 4u.gif


dariau du buteliukus - vienas 50, kitas 65 ml. Tai panašiai dėjau alūno miltelių - po pusantro oranžinio šaukštelio, tada po 4 proc. citrinų rūgšties esterio ir 1 proc. farnesolo (paskaičiavau mililitrus su skaičiavimo mašinėle biggrin.gif ), dar glicerino ir rozmarinų EA po 3 lašus. Nepersistengiau, nes Monica yra sakiusi, kad po tų paturbinimų nelabai ir reikia EA.

pasipurškiau ryte, kol kas l.patinka, nors MB iš ryto taip išgąsdino, kad nežinau, kiek kartų karštis nupylė biggrin.gif Iš pliusų: su esteriu ir farnesolu galima daryti visiškai bekvapį dezodorantą, o pažastyse atsirado kažkoks sausumo pojūtis. Fainiau, negu po laimo smile.gif
Atsakyti
merginos sakykit o laukiniu levandu hidrolatas ar tiesiog levandu hidrolatas, poviekio skirtumas yra? cia AN ziuriu kad yra toks ir toks ir nezinau kuri imti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 01, 00:58)
čia tų šviežių? O jei džiovintų iš KN konditerinio kvapo  kokosų aliejų palyginti su NB analogu? Pati neuosčiau, tik pamenu, kažkuri temoje sakė, kad kvapai panašūs. Įdomu, ar ir poveikis smile.gif


Aš lyginu šiuos (nes prieš tai turėjau indišką iš KN, dabar - iš SP):
http://www.kvapunama.../produktas/394/
http://www.sveikipro...CFYEz3godRm8I0w

Šiaip negaliu kažko prikišti ir SP aliejui, gal ir poveikis niekuo neblogesnis - sunku čia tiesiog taip įvertinti. Bet kad skiriasi, tai faktas rolleyes.gif KN daug subtilesnis kvapas, konsistencija netgi kitokia, atspalvis šiek tiek... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 01, 09:41)
Aš lyginu šiuos (nes prieš tai turėjau indišką iš KN, dabar - iš SP):


vistiek nesuprantu - ar lygini iš jų baltus, Rafaelo kvapo iš šviežių kokosų spaustus aliejus, ar lygini KN indiškąjį (konditerinio kvapo) su SP baltu? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 01, 10:41)
Aš lyginu šiuos (nes prieš tai turėjau indišką iš KN, dabar - iš SP):
http://www.kvapunama.../produktas/394/
http://www.sveikipro...CFYEz3godRm8I0w

Aš esu turėjus iš Akomos, Akamuti, kurių kvapas irgi buvo subtilus. SP kvapas daugiau ,,rafaeliškesnis'', bet mokėti KN didžiulį antkainį už vieną pigiausių aliejų man kažkaip nesinori. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 01, 11:02)
vistiek nesuprantu - ar lygini iš jų baltus, Rafaelo kvapo iš šviežių kokosų spaustus aliejus, ar lygini KN indiškąjį (konditerinio kvapo) su SP baltu?  4u.gif


Kad aš žinočiau visus KN variantus, tai pasakyčiau biggrin.gif
Na, SP tai aišku, apie kurį kalbu. O KN pas mane buvo tamsus indelis užsukamas, užrašyta "grynasnerafinuotas kokosų aliejus, kilmės šalis: Indija" - kvapas be galo malonus, saldus, "rafaeliškas" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 01, 10:29)
Na, SP tai aišku, apie kurį kalbu. O KN pas mane buvo tamsus indelis užsukamas, užrašyta "grynasnerafinuotas kokosų aliejus, kilmės šalis: Indija"


tada lygini nesulyginamus dalykus: rafaeliškas yra tas SP - šviežių kokosų, KN irgi tokį turi. O iš KN turi džiovintų kokosų, kur kvapas irgi saldainiškas, bet jis stipresnis, labiau konditerinis ir išvis kitoks. Iš džiovintų be KN Lietuvoje dar NB sako turinti. Daugiau niekur nemačiau smile.gif
Atsakyti