Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(bonza @ 2010 06 30, 19:24)
sakykit o kuo geriau praust riebiai misria veido oda - gasulu ar Afrikos juoduoju muilu? blush2.gif

Tamstos valia smile.gif 4u.gif as rinkciausi gasula mirksiukas.gif
Beje, sikart maisiausi prausiklio kosele su gasulu ir baltuoju moliu, kadangi patiko balto molio skaistinamasis efektas kaukese, tai manau neprasoviau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 30 birželio 2010 - 18:28
QUOTE(Odora @ 2010 06 30, 17:30)
sakykit kaip jum atrodo ar as jau visiskai beviltiska nesamone sugalvojau
turiu krema nuo saules 50faktorius kaip visos zinote su titano dioksidais ir pan tas kremas tepasi baltais ruozais, o jei as ji sumaisyciau su kokosu aliejum ir susipilciau i kokia patogia talpa? juk ir teptusi geriau ir kokosas odai ant saulutes gerai g.gif  na aisku apsaugos faktorius nenusakomas patampa, bet dedant koki trecdali kokosu gal nieko?


sveika,tinka, as savo alverde firmos spf20 maisiau su kukui aliejumi tai gavosi pats tas. Ir kad maziau saugotu tai nepasakyciui, idegti niekaip neisejo doh.gif
Atsakyti
oxidem, o kiek procentaliai imaisei aliejaus?
Atsakyti
Gal žinote kaip natūraliai šiek tiek pašviesinti plaukų spalvą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 06 30, 20:04)
oxidem, o kiek procentaliai imaisei aliejaus?

is akies dejau, ziurejau, kad malonu tepti butu. O tai nusiziurejau rusu aromarti forume, ten aplamai daug geru patarimu.
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 06 30, 19:24)
sakykit o kuo geriau praust riebiai misria veido oda - gasulu ar Afrikos juoduoju muilu? blush2.gif


Manau, kad mažiau sausina rasulo(gasulo) molis, juo ir pati neseniai prausiausi smile.gif . Įmaišius augalinio glicerino man gaunasi lb. puikus prausiklis smile.gif .
QUOTE(Babi* @ 2010 06 30, 20:15)
Gal žinote kaip natūraliai šiek tiek pašviesinti plaukų spalvą? ax.gif


Kai buvau jaunesnė naudojau citrinos sultis, bet tuo pačiu jos ir sausina plaukus doh.gif , kas nėra gerai. Gal skalavimas ramunėlių nuoviru šiek tiek pašviesintų?
Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2010 06 30, 20:46)
Manau, kad mažiau sausina rasulo(gasulo) molis, juo ir pati neseniai prausiausi smile.gif . Įmaišius augalinio glicerino man gaunasi lb. puikus prausiklis smile.gif .

Kai buvau jaunesnė naudojau citrinos sultis, bet tuo pačiu jos ir sausina plaukus doh.gif , kas nėra gerai. Gal skalavimas ramunėlių nuoviru šiek tiek pašviesintų?

drinks_cheers.gif
Jei tik saknims, tai nieko, pvz. manoatveju, kai labai saknys riebaluojasi biggrin.gif beje, skaiciau, kad vasara merginos pasidaro kosele is citrinos sulciu+alyvu aliejaus ir reikia su tokia mase koki pusval. pabuti ant saules pavartant plaukus. sakiau isbandysiu, bet tokia tinginyste, nekyla rankos blush2.gif
ramuneles duoda toki gelsva atspalvi, daug kam nepatinka doh.gif
Papildyta:
Beje, yra tema "naturalus plauku sviesinimo/tamsinimo budai", pasivartyk, Babi*, manau rasi daugiau minciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2010 06 30, 20:46)
Kai buvau jaunesnė naudojau citrinos sultis, bet tuo pačiu jos ir sausina plaukus doh.gif , kas nėra gerai. Gal skalavimas ramunėlių nuoviru šiek tiek pašviesintų?

Ačiū 4u.gif O grynas citrinos sultis naudojai? ax.gif

QUOTE(Etama @ 2010 06 30, 21:05)
drinks_cheers.gif
Jei tik saknims, tai nieko, pvz. manoatveju, kai labai saknys riebaluojasi biggrin.gif beje, skaiciau, kad vasara merginos pasidaro kosele is citrinos sulciu+alyvu aliejaus ir reikia su tokia mase koki pusval. pabuti ant saules pavartant plaukus. sakiau isbandysiu, bet tokia tinginyste, nekyla rankos blush2.gif
ramuneles duoda toki gelsva atspalvi, daug kam nepatinka doh.gif
Papildyta:
Beje, yra tema "naturalus plauku sviesinimo/tamsinimo budai", pasivartyk, Babi*, manau rasi daugiau minciu mirksiukas.gif

Dėkuj 4u.gif Net nepagalvojua, kad gali būti tokia tema blush2.gif Kiek dėti sulčių ir aliejaus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 06 30, 21:13)
Dėkuj 4u.gif Net nepagalvojua, kad gali būti tokia tema blush2.gif Kiek dėti sulčių ir aliejaus? ax.gif

Zinok tiksliai nepasakysiu g.gif neuzsifiksavo tas. Tai nesvarbu manau, dek is akies, tik daugiau nei 50/50 sulciu naudai nereiketu manau biggrin.gif
Siaip alyvuogiu aliejus i kompanija eina, nes kazkaip skaitosi, kad ir pats sviesina.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 06 30, 21:13)
Ačiū 4u.gif O grynas citrinos sultis naudojai? ax.gif
Dėkuj 4u.gif Net nepagalvojua, kad gali būti tokia tema blush2.gif Kiek dėti sulčių ir aliejaus? ax.gif


Aha, grynas, šiek tiek pašviesėjo plaukai ir to sausinimo nelabai pajutau, bet manau kekvienam skirtingai smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 30, 14:05)
Ryte hidrolatas, Emeraude gelis (šiandien jau išsibaigė, labai gaila sad.gif )

neliudek, kita savaite atvaziuoju i Vilniu pagaliau biggrin.gif

Isbandziau Neobio sampuna su citrina ir imbieru, kaip pirma kart labai patiko, vel mano plaukams nereikia kondiskes, slidus, blizga, svelnus, sauniai krenta ir dar vakare atrodo puikiai, plaunant putojo negausiai, bet ir pacio sampuno nereikejo daug, kvapas neintensyvus, belieka sulaukt rytojaus, ar islaikys miego testa. tai tiek liaupsiu pirmam kartui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2010 06 30, 20:46)
Manau, kad mažiau sausina rasulo(gasulo) molis, juo ir pati neseniai prausiausi smile.gif . Įmaišius augalinio glicerino man gaunasi lb. puikus prausiklis smile.gif


Afrikos muilas irgi nesausina schmoll.gif as prausiu ir labai juo esu patenkinta - odos visiskai netempia thumbup.gif taip pat ir naudoju vietoj duso zele ir net bandziau galva plauti.
Atsakyti