Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(Diva:) @ 2010 06 30, 11:46)
Nesiseka man su pardavimais,


gerai TekilaSunrise sako, nuleisk kainas ir viskas smile.gif PS Nemačiau aš nei tokių tavo skelbimų nei tavo kainų, jei ką 4u.gif

uždėk ką nors a la AKCIJA ar panašiai biggrin.gif

QUOTE(blueberry_nights @ 2010 06 30, 11:49)
Gal galit pakomentuot siuos ingredientus: Sodium methyl 2-sulfolaurate/disodium 2 - sulfolaurate/Sodium lauryl sulfoacetate (coconut and palm derived)?


irgi surfaktantas, tik jo molekulės didesnės nei SLS - turėtų mažiau dirginti, problemų kelti. Man nuskambėjo panašiai kaip ALS, kurio yra FIN šampūnuose. Belieka bandymų keliu atsirinkti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 30 birželio 2010 - 12:07
Priminkit, prasau, kur Kaune galima Aroma naturals uzsisakyti ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaidrė @ 2010 06 30, 13:30)
Priminkit, prasau, kur Kaune galima Aroma naturals uzsisakyti ? smile.gif

ekolinija.lt
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 28, 14:06)
Mano keli paskutiniai pazaidimai smile.gif



Jau grožis muiliukų, gundai ir gundai bigsmile.gif įdomu būtų su siera muiliuką pabandyti, parašyk pati išbandžiusi 4u.gif


Dėl aviečių sėklų aliejaus ir SPF - aš irgi skaičiau porą šaltinių, kad jis turi stiprų SPF, bet iš žinomų įsigijimo vietų radau AZ ir AN turėjo, bet AZ nieko apie SPF nerašo, įdomu kaip čia yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 06 30, 14:36)
ekolinija.lt


aciu 4u.gif

galvoju, kokiu baziniu butu galima pakeisti lazdynu riestu aliejuka gaminant priemone nuo celiulito... Gal kas patars? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 29, 17:10)
o kas nutiko? Ką ir kokiais kiekiais naudojai??


nu vel kaip anksciau - uzsikimsus oda kazkokia. atsiranda tokie kauburiukai, kurie, as manau, yra riebalu sankaupos g.gif
is pradziu suki losjona pribaigiau, tada dar nepastebejau nieko blogo (ar kad pradzia buvo, ar kad jis man tiko - lengvas). tada isidrasinus pradejau visokius aliejus i kaukes lasinti, naudojau weledos, logonos kremu meginukus (bet jie tokie is sunkiu, riebiu, su sviestmedziu ir pan).


Pasirodo, turiu as chna namie doh.gif Tik pavadinta indisku vardu, tai nezinojau blush2.gif
Tai galvoju dazytis ryt. Bet ji ten misinyje su kitom zolem (chna 36%).
ernesin, ar tinka toks misinys ar per mazai cia chna? (paskui noriu su vien indigu)
4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Manija69 @ 2010 06 29, 19:05)
Aš vis naiviai pagalvoju,kad gal jau tinka aliejai,bet užtenka porą kartų pasitepti ir tada dar ir dar kartą įsitikinu,kad aliejai ne man.  doh.gif


as irgi vis dar naiviai tikiuosi, kad reik atrast tinkanti smile.gif
doh.gif

QUOTE(Etama @ 2010 06 29, 20:17)
ka dar dejai i kauke?


dejau anglies, ikapiu aliejaus pora lasu, indisku zoliu misinio (ten viso 13 sudetiniu daliu smile.gif), neem'o milteliu, aloe sulciu ir glicerino.

(pradzia tai kaip is raganos burtu knygos biggrin.gif )

oda labai labai svelni po kaukes buvo. sakau, gal cia reiskia, kad anglis gerai isvale biggrin.gif turetu pasausint, bet po pirmo karto to nepastebejau. desiuos dar smile.gif


QUOTE(Satura @ 2010 06 29, 20:44)
ir lygiai taip pat - priešingai  biggrin.gif


butent.
uztai as lieku prie nuomones, kad svarbiau zinoti gavybos, apdirbimo buda nei grade ax.gif

QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 06 29, 22:09)
kai darot masaza su aliejumi ar nesauseja jums oda?


mazink ricinos kieki, kol atrasi sau tinkama
Papildyta:
QUOTE(blueberry_nights @ 2010 06 30, 10:49)
Sodium methyl 2-sulfolaurate/disodium 2 - sulfolaurate/
Sodium lauryl sulfoacetate


pirmasis, atseit, dar neistirtas, tai sunku, ka pasakyti
antrasis, raso, su didelem molekulem, is svelnesniu...

QUOTE(Rkatyte @ 2010 06 30, 11:38)
Jau grožis muiliukų, gundai ir gundai  bigsmile.gif  įdomu būtų su siera muiliuką pabandyti, parašyk pati išbandžiusi  4u.gif


aciu 4u.gif
gal turi omeny su anglim? ax.gif maniskis su anglim.
agnuta nusipirkus feniqia muila su siera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 30 birželio 2010 - 14:06
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 30, 13:47)



nežinau, kas šovė į galvą su Weledos ir Logonos kremais - iš pirminių bandymų pamenu, kad sunkoki jie tikrai unsure.gif Ir aliejų, atrodo, naudojai jau visur ir per daug. Va kaip pragydau, lyg nuolat šalia stovėjusi 4u.gif

šiaip tai oda atlieka barjerines ir šalinimo funkcijas, todėl aš vis labiau ir labiau abejoju komedogeniniu aliejų poveikiu, ypač dėl tokių darinių, kaip poodiniai kauburiukai. Kiek esu pastebėjusi ant savęs, tie kauburiukai ar odos užsikimšimo, nešvarumo pojūtis koreliuoja su kasmėnesiniu ciklu g.gif Dar ko nors pavalgai, išgeri, pastresuoji ir gali užsimušdama tos vienintelės priežasties ieškoti.... Pati odą dabar labiau laikau ant dietos. Vakare nieko, arba koks EA, ant kurio papudruoju gintaro milteliais. Ryte hidrolatas, Emeraude gelis (šiandien jau išsibaigė, labai gaila sad.gif ), mažytis lašiukas Argital rožių wub.gif arba ramunėlių-ylang kremo ir pirmyn.

bet man irgi užeina normaliai blush2.gif Dabar labiausiai noriu ir laukiu kreminio AN sviestmedžio... O naudoti planas tai paakiams kažkodėl, protu negaliu paaiškinti biggrin.gif Labai gražiai aprašytas, Monica apie jį irgi gražiai atsiliepė. Nors nesu sviestmedžio gerbėja, bet šitas juodai knieti smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 30, 13:05)
nežinau, kas šovė į galvą su Weledos ir Logonos kremais - iš pirminių bandymų pamenu, kad sunkoki jie tikrai  unsure.gif Ir aliejų, atrodo, naudojai jau visur ir per daug. Va kaip pragydau, lyg nuolat šalia stovėjusi  4u.gif


nu zinai, kaip po bet kokio susilaikymo ar bado - norisi daug ir iskart, nejauti saiko biggrin.gif as gi labai ilga laika nenaudojau alieju, kremu (turbut daugiau nei puse metu).
tai gali buti, kad padauginau. bet turbut didziausia nesamone, kad tepiausi tais weleda ir logona kremais drinks_cheers.gif weledos buvo skin food (kuris net pagal pavadinima tokioms ypac issausejusioms vietoms), logonos irgi kremai buvo is brandzios odos linijos, tokie labai riebus, su sviestais.
nu bet kad taip graziai oda atrodo pasitepus, ypac po tokio bado. ir ypac kai jau nejaunyste biggrin.gif
zodziu, dar ieskosim. privalau kazka tinkancio rasti, kad ir pamaitint oda.

mityba, zinau, ivertinau ir tai drinks_cheers.gif kaip tik paskutiniu metu neideali buvo. bet, zinai, kai kartais tiesiog jauti, kad kazkas netinka. tai tikrai jauciu, kad aliejai net labai prisidejo prie odos uzsikimsimo.

koks cia sviestmedis? tiesiog isplaktas ar koks krutesnis smile.gif? esu turejus isplakta.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 30, 15:03)
aciu 4u.gif
gal turi omeny su anglim?  ax.gif maniskis su anglim.
agnuta nusipirkus feniqia muila su siera.


Tikrai turiu omeny anglį (kodėl parašiau sierą g.gif )
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 30, 14:22)
zodziu, dar ieskosim. privalau kazka tinkancio rasti, kad ir pamaitint oda.

koks cia sviestmedis? tiesiog isplaktas ar koks krutesnis smile.gif? esu turejus isplakta.


sėkmingų paieškų 4u.gif Bet tikrai be Logonos ir Weledos doh.gif

jis natūralaus tokio būvio, speciali rūšis smile.gif Gali būti, kad MA irgi jo turi?

toks sviestmedis KN, ir toks AN thumbup.gif Ką Monica apie saviškį parašė: sufasuota induke, jis l skystas, kitaip niekaip. Švelniau kvepia, maloniau, kažkiek primena valgomą sviestą. Nu l. fainas, ir naudoti l. patogu Tai kaip nenorėsi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 30 birželio 2010 - 14:40
sakykit kaip jum atrodo ar as jau visiskai beviltiska nesamone sugalvojau
turiu krema nuo saules 50faktorius kaip visos zinote su titano dioksidais ir pan tas kremas tepasi baltais ruozais, o jei as ji sumaisyciau su kokosu aliejum ir susipilciau i kokia patogia talpa? juk ir teptusi geriau ir kokosas odai ant saulutes gerai g.gif na aisku apsaugos faktorius nenusakomas patampa, bet dedant koki trecdali kokosu gal nieko?
Atsakyti
sakykit o kuo geriau praust riebiai misria veido oda - gasulu ar Afrikos juoduoju muilu? blush2.gif
Atsakyti