Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(ashtri @ 2010 06 30, 00:12)
Madaros dezodorantas man visiškai pasiteisino - kvapas net ir šiomis karštomis dienomis neatsiranda  thumbup.gif  Tik kainos mažesnės norėtųsi  rolleyes.gif

tikrai taip, ieskau pigesnio kokio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 29, 19:10)
Kažkaip pastebiu, kad vis kai atsiranda kokia aliejus.com gerbėja, taip pat mus atsinaujina ginčai, kokį aliejų ir kaip naudoti smile.gif


Aš irgi kažkodėl taip manau, kad kosmetinius tik ant odos, o maistinius tik į burną, bet vat įdomu kodėl taip yra ir viskas. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FruitSalad: 29 birželio 2010 - 23:29
o kaip su alyvuogiu aliejumi, buna ir kosmetinio?
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 06 29, 23:09)
kai darot masaza su aliejumi ar nesauseja jums oda?ir ar butinai dedat ricinu alieju, ar kitus?


ricinų aliejus tikrai pasausina, todėl kai paskutinę seriją masažų dariau, jo išvis nedėjau, o atsirinkinėjau švelnesnius aliejus smile.gif

QUOTE(FruitSalad @ 2010 06 29, 23:26)
bet vat įdomu kodėl taip yra ir viskas. blush2.gif


parašysiu kunigundai78, nors labai ji užimta, bet gal trumpai paaiškins 4u.gif

QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 06 29, 23:28)
o kaip su alyvuogiu aliejumi, buna ir kosmetinio?


pvz Kvapų namuose yra ir tikrai gero, su parduotuviniais nesulyginsi. Aišku, ir kainuoja tiek, kad blynų ant jo nekeptum biggrin.gif Bet jį ir valgyti galima, aišku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 06 30, 00:12)
Madaros dezodorantas man visiškai pasiteisino - kvapas net ir šiomis karštomis dienomis neatsiranda  thumbup.gif  Tik kainos mažesnės norėtųsi  rolleyes.gif

Vakar varciau Green'a ( Statoile pardavineja blink.gif ) , maciau nuolaidu kupona visai Madaros produkcijai 25 proc. Tik nepaziurejau kur ir iki kada galioja.
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 30, 10:25)
Naujas numeris jau..?  rolleyes.gif

Na, tas numeris 3 - jis geguzes men. man rodos g.gif - tai nezinau ar cia nauju ji laikyti smile.gif , bet ar jus isivaizduojat- nenusipirkau doh.gif biggrin.gif - dabar mastau kodel? Nu kartais protas vaiksto is paskos- ne kitaip...

Gal kuri esate bandziusi sia krempudra?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 30 birželio 2010 - 09:59
QUOTE(ashtri @ 2010 06 30, 10:58)
Nugi imk ir nusigraužk nagus  doh.gif Ai, tiek tos, vis tiek pigiau nei Acorelle kainavo, o ir veikia puikiai man... Sandėliukui nepirksiu, mažas bankrotėlis piniginėj siautėja - gal kam nors kitam pravers ši info  4u.gif

As labai noriu to Madaros dezodoranto- o jis purskiamas, as gerai supratau?
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 06 30, 11:05)
As labai noriu to Madaros  dezodoranto- o jis purskiamas, as gerai supratau?

Nea, rutulinis - bet su quick dry "funkcija" biggrin.gif Aš jo nelabai jaučiu net kai tepuosi, pasitikrinu vis su pirštu, ar pažastis kuom nors pasidengė - visada būna pasidengę ir greit nudžiūsta. Kvapas gan neutralus, nesijaučia paskui jo visai. Žodžiu - dedu pliusą thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 30, 11:08)
Galiu nuraminti, kad jei čia tas 3-ias numeris, tai Madaros kuponas galiojo tik balandžio mėnesio kažkurią savaitę wink.gif  tongue.gif

karsta.gif jau pasinervinau, kai Europoj akcija -50% buvo biggrin.gif Tada tik Plante system putas veidui nukoviau, kitką anksčiau susipirkus buvau, tik putų Madaros norėjau. O nebebuvo. Bet Plante system irgi man labai labai patinka thumbup.gif Džiaugiuosi, kad konsultantė pasiūlė jas vietoj išpirktos Madaros smile.gif Plante labai liuksiškai visą makiažą man nuplauna.
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 06 30, 11:13)
Nea, rutulinis - bet su quick dry "funkcija"  biggrin.gif Aš jo nelabai jaučiu net kai tepuosi, pasitikrinu vis su pirštu, ar pažastis kuom nors pasidengė - visada būna pasidengę ir greit nudžiūsta. Kvapas gan neutralus, nesijaučia paskui jo visai. Žodžiu - dedu pliusą  thumbup.gif

Oho, su kokiom funkcijom biggrin.gif ! Na, as dabar laukiu su traukiniu pargriztant sio
user posted image
ziuresim kaip patiks...


Tekila, zinok dabar nepasakysiu koks ten numeris doh.gif , bet nemanau,kad naujas- juk neraso niekur, kad naujas isleistas butu..O as to neturejusi- atsimenu kai ieksojau, niekur negavau, po to pasimirso...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 30 birželio 2010 - 10:28
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 06 30, 09:42)
gal kas uzmate nuolaidas naturdem produkcijai?
Nu ne kolkas, aš irgi laukiau, bet vakar vis gi neišlaukusi nusipirkau savo numylėtą kūno losjoną ir dušo gelį, tai pastarasis paliko labai gerą įspūdį, skalsus, gerai putoja, maloniai kvepia ir atliekas savo darbą thumbup.gif


QUOTE(ashtri @ 2010 06 30, 11:13)
Nea, rutulinis - bet su quick dry "funkcija"  biggrin.gif Aš jo nelabai jaučiu net kai tepuosi, pasitikrinu vis su pirštu, ar pažastis kuom nors pasidengė - visada būna pasidengę ir greit nudžiūsta. Kvapas gan neutralus, nesijaučia paskui jo visai. Žodžiu - dedu pliusą  thumbup.gif
Papildyta:

karsta.gif jau pasinervinau, kai Europoj akcija -50% buvo  biggrin.gif Tada tik Plante system putas veidui nukoviau, kitką anksčiau susipirkus buvau, tik putų Madaros norėjau. O nebebuvo. Bet Plante system irgi man labai labai patinka  thumbup.gif Džiaugiuosi, kad konsultantė pasiūlė jas vietoj išpirktos Madaros  smile.gif Plante labai liuksiškai visą makiažą man nuplauna.
Kur perki Madara dezodorantą, kažkaip nesu jo užmačiusi? ax.gif

O kokioje parduotuvėje Europoje apsipirkinėjai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 30, 11:28)
Kur perki Madara dezodorantą, kažkaip nesu jo užmačiusi? ax.gif

O kokioje parduotuvėje Europoje apsipirkinėjai? mirksiukas.gif

Sarmoj pirkau, ir kažkurį penktadienį Sarmoj buvo - 50 proc. nuolaida visai Sarmos produkcijai doh.gif Aišku, po mano shoppingo biggrin.gif Dėl tų Plante system putų eilėj gerą valandą stovėjau (na, ne tik dėl putų, ne sau dar visko papirkau ax.gif )
Atsakyti
Sveikos,

Prigriebiau siandien RIMI nauja sampuna.
Gal galit pakomentuot siuos ingredientus: Sodium methyl 2-sulfolaurate/disodium 2 - sulfolaurate/Sodium lauryl sulfoacetate (coconut and palm derived)?

Ant pakuotes parasyta: naturally derivered/pure vegan/sls/sulfate free/paraben free. + su sertifikuotais ekologiskais augalais.. pats produktas nesertifikuotas smile.gif

Papasakokit man ar cia labai blogis?
Lauksiu komentaru smile.gif
Atsakyti