Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

nagrinėdama AZ puslapį radau parduodamus Lauroyl lysine miltelius, dėl kurių patekimo į sudėtį buvo kilę klausimų. Prancūzai rašo, kad šios medžiagos dedama 1-5 proc., kad pudros ir panašūs dalykai būtų ypatingai švelnūs, plius, šitas daiktas dar ir antistatikas. Patys milteliai AZ smulkūs - 10-20 mikronų.

lysinas sudarytas iš amino ir riebalų rūgščių. Lyg ir nieko gąsdinančio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 29, 17:22)
siandien jau isbandysiu smile.gif nes nepatinka man veidas paskutiniu metu, kaltinu kremus ir aliejus smile.gif




Aš vis naiviai pagalvoju,kad gal jau tinka aliejai,bet užtenka porą kartų pasitepti ir tada dar ir dar kartą įsitikinu,kad aliejai ne man. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2010 06 29, 20:48)
Tas kažkoks, tai saldžiųjų migdolų al.  mirksiukas.gif

Sudėtis pakankamai turtinga aliejais. Tavo veidui tinka?  bigsmile.gif Nes lyg aliejų negalėdavai naudoti? Ar jau naudoji?

Aš irgi kažkaip apie migdolus buvau pagalvojus smile.gif
Tinka, galvoju jog pradėjus naudoti nat. priemones tiesiog ant netinkamų produktų buvau pataikiusi(būtent sante, weleda veido kremai ir KN emulsija man netiko), o Argital ir šis Diel D'azur(beje kaip ir pats alavijų gelis) kuo puikiausiai tinka, tiesiog jais pasitepus akivaizdžiai jaučiasi kaip kvėpuoja oda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 29, 20:38)
Na be alavijo ten juk dar sviestmedžio, sezamų, makadamijų (ir dar kažkoks - Prunus amygdalus dulcis oil) aliejai, morkų ekstraktas - gal čia jų derinio nuopelnas mirksiukas.gif

aha, kai turėjau, matyt ,,neužfiksavau'' visos sudėties, gal reikės kada pačiai pasidaryti kremuką su šių ingredientų deriniu g.gif
Atsakyti
kad matytumet, kaip as efektingai atrodau issitepus veida kauke su anglim cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kitoje SM temoje uzmaciau posta apie skysta afrikos muila, gal kuriai bus idomu ax.gif
DG, isivaizduoju, man ir raudono molio ar dumbliu pakanka geram efektui lotuliukas.gif ka dar dejai i kauke?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 29 birželio 2010 - 21:17
QUOTE(Jorun @ 2010 06 29, 16:10)
Daddygirl! Muilai neapsakomo grozio...Saviskius tik uostau uostau..Amberis yra mano favoritas!!!

Apie Druide butu labai idomu paskaityti tyrima..Gal galima butu linka? mirksiukas.gif


aciu blush2.gif labai smagu, kad patiko muials su amber. as irgi is pradziu vis eidavau pauostyt drinks_cheers.gif thumbup.gif

suprantu Tave, as irgi labai noreciau daugiau paskaityti apie tai smile.gif bet ten tebuvo paskojimas forume ir dr keliu metu senumo, tai as nemusiau varpais.. bet as tikrai neatmetu tokiu dalyku, visada paskaitau, kai akis uzkliuna. tuo labiau, kad ten nebuvo nenaturalistu monopoliju pasisakymas, kaip daznai internete buna - dvieju stovyklu gincas.
dabar staigiai nerasiu puslapio, bet esme ta, kad zmogus dalyvavo projekte, kuriant didelei spa kuo galima labiau naturaliu produktu linija.. ji pasiule kelias sudetis, kurias sudare remdamasi jai patinknciu gamintoju produktu sudetimis. projekte dirbe chemikai laboratorijoj pasake, kad sudetis negalima (o tai buvo druide losjono sudetis), tada jie laboratorijoj istyre ta produkta ir ten rado medziagu, kurios nebuvo nurodytos sudetyje, iskaitant konservantus.
nei forumas, nei ta tema, nei rasiusysis nepasirode saliski, agituojantys ar pan.

QUOTE(Satura @ 2010 06 29, 17:10)
aš kaip visada tik esmę prisimenu, bet kunigunda78 yra labai argumentuotai išaiškinusi, kad maistiniai aliejai - maistui, o kosmetiniai - kosmetikai. Kažkaip pastebiu, kad vis kai atsiranda kokia aliejus.com gerbėja, taip pat mus atsinaujina ginčai, kokį aliejų ir kaip naudoti smile.gif Čia aš ne apie FruitSalad, ji matyt iš kitos temos šią abejonę atsinešė  4u.gif

tada ne problema tokių nusipirkti, susitrinti ir bus milteliai biggrin.gif

o kas nutiko? Ką ir kokiais kiekiais naudojai??


dabar supratau, cia aliejus.com kontekste? smile.gif ai, tada neverta vel kalbet, daug jau cia apkalbeti ju aliejai.
bet bendrai kalbant smile.gif as pvz isivaizduoju atveji, kai tas pats aliejus food grade bus geresnes kokybes nei cosmetic grade. pvz as esu macius internetinese parduotuvese rafinuotus pigius aliejus dvieju rusiu: food ir cosmetic grade. tai pirmoji buna brangesne ir laikoma geresne, t.y. labiau isvalyta (o cosmetic grade aliejuj galimi chem medz likuciai po rafinavimo).
uztai ir rasiau geriau issiaiskint gavybos ir apdirbimo buda nei grade smile.gif
Atsakyti
sveikos,
iš savo patirties parekomenduokit natūralių gamintojų gerą dezodorantą bigsmile.gif būtų didelis ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 06 29, 21:23)
dar parsisiunciau Neobio imbierini citrinini sampuna( skirta riebiem plaukam su issausejusiais galais),


įdomu 4u.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 29, 21:27)
bet bendrai kalbant smile.gif as pvz isivaizduoju atveji, kai tas pats aliejus food grade bus geresnes kokybes nei cosmetic grade.


ir lygiai taip pat - priešingai biggrin.gif Man atrodo, kad būtent maistui skirti aliejai gali būti dažniau dezodoruojami, ypač tam, kad nepaliktų kvapo maiste. Ar kažkokiu kitu būdu perdirbami - taip pat ir kad nebūtų nuodingi. Taigi, jei ant medvilnės aliejaus rasčiau užrašą cosmetic grade, tikriausiai nedrįsčiau jo net palaižyti blush2.gif Plius, bent iš LT esančios pasiūlos atrodo, kad kosmetiniai aliejai skirti priekabesnėms pirkėjoms, todėl ir tai, kas su jais daryta, aprašyta smulkiai, nuosekliai, o jei dar ir sertifikatas yra - išvis puiku smile.gif

vien geri alyvuogių aliejai kiek kainuoja doh.gif Ir skonis, ir kvapas, viskas kitaip, nei paprastesnis pigesnis "riebalas" su paskirtimi pritaikyti virtuvėje.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*kakava* @ 2010 06 29, 23:28)
iš savo patirties parekomenduokit natūralių gamintojų gerą dezodorantą  bigsmile.gif

Acorelle rožių.
Atsakyti
kai darot masaza su aliejumi ar nesauseja jums oda?ir ar butinai dedat ricinu alieju, ar kitus?antra vakara dariausi, bet kazkaip nusausejo oda, ta prasme atrodo normaliai, tik tempima kazkoki jauciu ax.gif

o apart acorelle? as maniau pasigaminti paciai, bet kol sugalvoju, tai aluno nespeju prigriebt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 06 30, 00:09)
o apart acorelle? as maniau pasigaminti paciai, bet kol sugalvoju, tai aluno nespeju prigriebt blush2.gif

Madaros dezodorantas man visiškai pasiteisino - kvapas net ir šiomis karštomis dienomis neatsiranda thumbup.gif Tik kainos mažesnės norėtųsi rolleyes.gif
Atsakyti