Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

As greitai pradesiu Verkti verysad.gif verysad.gif Nusipirkau makiazo pagrinda make up for ever .Atrodo gan brangi priemone .Jau nebezinau ka daryti.Esu naujoke sioje srityje ir bandysiu suzinoti daugiau apie sudedamasias dalis.Kremuose veidui tiek parabenu kad net i nevilti puolu...
Atsakyti
Vicodin,
Yra daug naudojanciu sintetika ir tuo patenkintu, neverta rautis plauku del 1 priemones 4u.gif tik idomiai nuskambejo. Galvojai, kad Make up for ever naturali? Ar kaip cia gaunasi g.gif
Yra begale naturalios kosmetikos gamintoju, bet make up for ever i tas gretas tikrai neisipaiso biggrin.gif nesupratau tokio pasirinkimo kriteriju, gal suklaidino kas ar pan.?
Pradziai butu labai gerai pirmaja temos zinute perskaityti ir isigilinti i tai, kas parasyta, tikrai manau bus aiskiau, kas yra kas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 28, 11:42)
su svietmedziu lupu balzamuose dazni gumuliukai. bet su mango sviestu, atseit, neturetu buti  g.gif
kiek as gaminaus su mango sviestu tai vienalyciai smile.gif
gal svietmedzio dar dejot? o gal tikrai del to, kad tas mango sviestas kitoks?

as jau laukiu medziagu sampunui, kondicionieriui gaminti!  bigsmile.gif

agnuta, kaip Tau tas Feniqia muilas su siera?  bigsmile.gif


as irgi turejau tokia minti, kad nuo sviestmedzio galejo but, bet irgi suabejojau del to, kad anksciau buvau su juo darius ir jokiu gumuliuku nebuvo. bet gal kaip kada. as mango nedejau.

as irgi vis tik planuoju gamintis kondicionieriu su Rkatytes pagalba kai kuriu trukstamu ingredientu 4u.gif

geda prisipazint, bet dar neisbandziau blush2.gif vis sustabdo tai, kad ji 10 dienu reikia naudoti ryte ir vakare (paskui kazkaip karta i savaite ar kazkas pan.), o jis apvalus, tai nepatogu labai transportuoti, o pastaruoju metu savaitgaliais vis kazkur isvaziuoju. kai tik isbandysiu, parasysiu 4u.gif

QUOTE(pilveliukas @ 2010 06 28, 12:15)
va va diva ir pas mane ta problema campaku ir as noriu blush2.gif bet man problema ne ta ka kada sunaudosiu bet ta kad netinka o pinigeliai tai sumoketi doh.gif


yra naturalios kosmetikos isparduotuve, gal pavyktu bent dali pinigeliu susigrazint mirksiukas.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 28, 14:06)
Mano keli paskutiniai pazaidimai smile.gif


muilai grazuoliai wub.gif labai smagu paganyti akis 4u.gif dekit visos savo kurinius, dekit biggrin.gif
beje, pirmasis atrodo labai taisyklingu formu, kazkaip ypatingai formavai? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 29 birželio 2010 - 08:44
Etama man patare kosmetologe kag va atseit labai geros priemones pas make up , kad jos profesionalios nekenke odai ir tt. Tai ir susigundziau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicodin @ 2010 06 29, 11:17)
Etama man patare kosmetologe kag va atseit labai geros priemones pas make up , kad jos profesionalios nekenke odai ir tt. Tai ir susigundziau smile.gif

Yra tik specializuoti kosmetikos kabinetai, kurie dirba su naturalia kosmetika. Jei ne tokiame buvote, tai be abejo, kad pasiulymai bus ne naturalios kosmetikos. Kirpykloje jums irgi nepasiulys pvz. sampuno Druide su ozku pienu, o siulys profesionalu, kirpeju naudojama koki pvz.Milk Shake...
Kai pradedi dometis naturalia kosmetika, pamirsk grozio salonu, kirpyklu ir kosmetologiu patarimus. Gali paklausyti, per viena ausi ileisti, per kita isleisti- o nusipirti tai, kas tikrai naturalu.
Be abejo, visada galima pradeti lankytis tik pas tokias kosmetologes, kurios dirba su naturalia, ekologiska kosmetika. Man asmeniskai tai yra prabanga siai dienai, todel pati tepliojuosi moliais, aliejais, gintarais ir pan. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 29 birželio 2010 - 10:30
QUOTE(ernesin @ 2010 06 28, 23:51)
Tikrai toks "sotus" šis kremas, dienai nelabai būtų tinkamas(nebent žiemai) nes tarkime aš pudruojuosi mineraline, tai ji "nuplauktų", o ir pats makijažas turbūt taip pat biggrin.gif Bet šis kremas visiškai nesuteikia kažkokios sunkumo/dusinimo jausmo, oda juo pasitepus labai gerai kvėpuoja, toks atpalaiduojantis jausmas. Blizgesio gal vos vos būna smile.gif

Aš jau nuo praėjusios savaitės naudoju, neskubėjau po pirmų kartų bėgti rašyti "kaip viskas šaunu", nes ilgiau panaudojus daug kas išlenda smile.gif O dabar jau drąsiai sakau - labai puikiai man tikęs kremas, naudoju ir dieną. Bet šiaip sunku apibūdint tą pojūtį pasitepus. Nėra lengvas, o pasitepus oda neapsunksta,kaip tu ir rašei. Aš ant jos tepu ir kompaktinę pudrą - nesubėga, neišplaukia ir nieko neįprasto nepasidaro smile.gif Bet manau kiekvienam savo, jei oda riebesnė, gal ir nubėgtų. Kas labiausiai patiko, kad apmažo raukšlelės kelios (matomai odai drėkinimo nepakakdavo) ir panosė apsitvarkė biggrin.gif Aš virš lūpos depiliuoju, tai ten man kažkas nebegero darėsi, lyg ir sausėja, lyg ir beria, įdegė tamsiau nuo saulės nei visas veidas. Dabar viskas atsigauna akivaizdžiai smile.gif Truputį palepisniu odą ir mėgisniu šį kremą naudot vien naktimis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 06 29, 13:23)
Aš jau nuo praėjusios savaitės naudoju, neskubėjau po pirmų kartų bėgti rašyti "kaip viskas šaunu", nes ilgiau panaudojus daug kas išlenda smile.gif

na vat, daugiau šio kremo ,,gerbėjų'' atsiranda, aš irgi labai šią žiemą buvau juo patenkinta, veido oda akivaizdžiai atsigavo. Žiemą vėl kartosiu.
Tik man keista, kas sudėty duoda tokį rezultatą g.gif kiek žiūrėjau, nieko tokio nėra ,,stebuklingo'', 30proc., berods alavijų , bet tarkim man kremas duoda geresnį efektą nei alavijų gelis atskirai, galbūt bendras derinys vykęs. ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 28, 19:23)
kokios formos anglį turi ir iš kur? smile.gif

kad ne, nes maistui naudotinas ir rafinuotas kokosų aliejus, o kosmetikai jau ne  schmoll.gif


del food ir cosmetic grade, turejau omeny, kad nera vieno atsakymo visiems atvejams. priklausys kokie du konkretus aliejai lyginami.

gamintojo anglies tai nezinau, bet parasyta, kad farmaceptinio lygio, aktyvuota, tinkanti kaukems, ivyniojimams..
cia turbut tas pats 'angliukas', kuris kazkada labai seniai, atsimenu, pas mama budavo, tik cia milteliai? ar nusisneku? smile.gif

QUOTE(Manija69 @ 2010 06 28, 19:25)
Ir būtinai atsiliepimai čia  bigsmile.gif


siandien jau isbandysiu smile.gif nes nepatinka man veidas paskutiniu metu, kaltinu kremus ir aliejus smile.gif

QUOTE(agnuta @ 2010 06 29, 07:41)
beje, pirmasis atrodo labai taisyklingu formu, kazkaip ypatingai formavai? ax.gif

4u.gif
ne, tik taip apipjaustytas smile.gif
Papildyta:

Vicodin, geriausia skaityti sudeti (t.y. kas smulkiai parasyta), nekreipiant demesio i stambius uzrasus ir skambius pardaveju teiginius.
O kol patapsi sudeciu zinove smile.gif, pilna patarimu sulauksi cia mirksiukas.gif

Nors sudetim irgi ne visada galima 100% pasikliauti. Nes ne karta jau teko skaityti, kad kompanijos pateikia nepilnas sudetis. Neseniai net skaiciau apie Druide blink.gif g.gif (istirtas laboratorijoj ju losjonas ir rasti konservantai ir kt medziagos, kurios nenurodytos sudetyje).
Kitas variantas - pirkti sertifikuotus gaminius...? Bet ir apie sertifikuojancias organizacijas pilna iv nuomoniu smile.gif
Gamintis paciam kiek imanoma?..
Ir niekada nieko nesuabsoliutinti smile.gif
(ir nepulti verkti wink.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 29 birželio 2010 - 16:44
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 29, 17:22)
del food ir cosmetic grade, turejau omeny, kad nera vieno atsakymo visiems atvejams. priklausys kokie du konkretus aliejai lyginami.

gamintojo anglies tai nezinau, bet parasyta, kad farmaceptinio lygio, aktyvuota, tinkanti kaukems, ivyniojimams..
cia turbut tas pats 'angliukas', kuris kazkada labai seniai, atsimenu, pas mama budavo, tik cia milteliai? ar nusisneku? smile.gif
siandien jau isbandysiu smile.gif nes nepatinka man veidas paskutiniu metu, kaltinu kremus ir aliejus smile.gif
4u.gif
ne, tik taip apipjaustytas smile.gif
Papildyta:

Vicodin, geriausia skaityti sudeti (t.y. kas smulkiai parasyta), nekreipiant demesio i stambius uzrasus ir skambius pardaveju teiginius.
O kol patapsi sudeciu zinove smile.gif, pilna patarimu sulauksi cia  mirksiukas.gif

Nors sudetim irgi ne visada galima 100% pasikliauti. Nes ne karta jau teko skaityti, kad kompanijos pateikia nepilnas sudetis. Neseniai net skaiciau apie Druide  blink.gif  g.gif (istirtas laboratorijoj ju losjonas ir rasti konservantai ir kt medziagos, kurios nenurodytos sudetyje).
Kitas variantas - pirkti sertifikuotus gaminius...? Bet ir apie sertifikuojancias organizacijas pilna iv nuomoniu smile.gif
Gamintis paciam kiek imanoma?..
Ir niekada nieko nesuabsoliutinti smile.gif
(ir nepulti verkti wink.gif)




Daddygirl! Muilai neapsakomo grozio...Saviskius tik uostau uostau..Amberis yra mano favoritas!!!

Apie Druide butu labai idomu paskaityti tyrima..Gal galima butu linka? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 29, 16:22)
del food ir cosmetic grade, turejau omeny, kad nera vieno atsakymo visiems atvejams. priklausys kokie du konkretus aliejai lyginami.

cia turbut tas pats 'angliukas', kuris kazkada labai seniai, atsimenu, pas mama budavo, tik cia milteliai? ar nusisneku? smile.gif

nes nepatinka man veidas paskutiniu metu, kaltinu kremus ir aliejus smile.gif


aš kaip visada tik esmę prisimenu, bet kunigunda78 yra labai argumentuotai išaiškinusi, kad maistiniai aliejai - maistui, o kosmetiniai - kosmetikai. Kažkaip pastebiu, kad vis kai atsiranda kokia aliejus.com gerbėja, taip pat mus atsinaujina ginčai, kokį aliejų ir kaip naudoti smile.gif Čia aš ne apie FruitSalad, ji matyt iš kitos temos šią abejonę atsinešė 4u.gif

tada ne problema tokių nusipirkti, susitrinti ir bus milteliai biggrin.gif

o kas nutiko? Ką ir kokiais kiekiais naudojai??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 29 birželio 2010 - 18:11
QUOTE(ashtri @ 2010 06 29, 13:23)
Aš jau nuo praėjusios savaitės naudoju, neskubėjau po pirmų kartų bėgti rašyti "kaip viskas šaunu", nes ilgiau panaudojus daug kas išlenda smile.gif O dabar jau drąsiai sakau - labai puikiai man tikęs kremas, naudoju ir dieną. Bet šiaip sunku apibūdint tą pojūtį pasitepus. Nėra lengvas, o pasitepus oda neapsunksta,kaip tu ir rašei. Aš ant jos tepu ir kompaktinę pudrą - nesubėga, neišplaukia ir nieko neįprasto nepasidaro smile.gif Bet manau kiekvienam savo, jei oda riebesnė, gal ir nubėgtų. Kas labiausiai patiko, kad apmažo raukšlelės kelios (matomai odai drėkinimo nepakakdavo) ir panosė apsitvarkė  biggrin.gif Aš virš lūpos depiliuoju, tai ten man kažkas nebegero darėsi, lyg ir sausėja, lyg ir beria, įdegė tamsiau nuo saulės nei visas veidas. Dabar viskas atsigauna akivaizdžiai smile.gif Truputį palepisniu odą ir mėgisniu šį kremą naudot vien naktimis smile.gif
Nu tikrai "atkuria" odą drinks_cheers.gif Aš irgi dažnai ūselius raunu, tai net patamsėjusi oda šiek tiek būdavo - dabar atsigavusi smile.gif
Gal naudočiau ir dieną, bet kai karšta labai greitai man veidą prakaitas išmuša, tai baisu rizikuoti, o ir veido nesinori pastoviai pripratinti prie gero biggrin.gif


QUOTE(pepkė @ 2010 06 29, 13:43)
na vat, daugiau šio kremo ,,gerbėjų'' atsiranda, aš irgi labai šią žiemą buvau juo patenkinta, veido oda akivaizdžiai atsigavo. Žiemą vėl kartosiu.
Tik man keista, kas sudėty duoda tokį rezultatą g.gif kiek žiūrėjau, nieko tokio nėra ,,stebuklingo'', 30proc., berods alavijų , bet tarkim man kremas duoda geresnį efektą nei alavijų gelis atskirai, galbūt bendras derinys vykęs. ax.gif  g.gif

Na be alavijo ten juk dar sviestmedžio, sezamų, makadamijų (ir dar kažkoks - Prunus amygdalus dulcis oil) aliejai, morkų ekstraktas - gal čia jų derinio nuopelnas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 29, 20:38)

Na be alavijo ten juk dar sviestmedžio, sezamų, makadamijų (ir dar kažkoks - Prunus amygdalus dulcis oil) aliejai, morkų ekstraktas - gal čia jų derinio nuopelnas mirksiukas.gif



Tas kažkoks, tai saldžiųjų migdolų al. mirksiukas.gif

Sudėtis pakankamai turtinga aliejais. Tavo veidui tinka? bigsmile.gif Nes lyg aliejų negalėdavai naudoti? Ar jau naudoji?
Atsakyti