Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 28, 14:26)
pagrindas nebalintas, tik tas baltas 'rastas' balintas su TD.


man būtent tas pagrindas ir yra maloniai baltas ax.gif Tik kai pasakei apie raštą, įžiūrėjau, kad yra dar balčiau doh.gif Išvada - ir taip tas muilas super, nereikia jo balinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 06 28, 13:44)
tas su anglimi tai man grynai toks rytietiskos isvaizdos, spalvu derinys matyt duoda savo smile.gif
Papildyta:
Daddygirl o tu kai pyragus kepi irgi taip graziai isornamentuoji ?


4u.gif smile.gif
mes irgi nusprendem, kad tas muilas primena 'tekancios saules sali'. man jis visai patiko ax.gif

laaabai retai kepu blush2.gif , bet jau kai kepu, tai megstu puosti drinks_cheers.gif smile.gif

myself, gatinha2, aciu 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 06 28, 14:44)
Tai zmogus gal vat ir atsitiestum po truputi, po tos krizes...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

kokie trys? is kur?! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 28, 15:08)

zodziu, raso, kad anglis isvalo giliai poras, panaikina juodulius. nu ir labai daug atsiliepimu internete, kad tokie muilai, atseit, gerai kontoliuoja akne..
tai seniai ruosiausi pabandyt. vasara visai neblogai gal butu..




Oho,nežinojau dar,kad anglis toks gėris. mastau.gif

Tai ką,pereisim nuo molio prie anglies? bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Koks yra pagrindinis skirtumas tarp food grade ir cosmetic grade aliejų? Ta prasme, kodėl ant kūno, plaukų geriau naudoti kosmetinį aliejų?
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2010 06 28, 18:37)
Oho,nežinojau dar,kad anglis toks gėris.  mastau.gif

Tai ką,pereisim nuo molio prie anglies?  bigsmile.gif  biggrin.gif


pagalvojau, reiia pabandyt i kauke isipilt smile.gif

QUOTE(FruitSalad @ 2010 06 28, 18:42)
Koks yra pagrindinis skirtumas tarp food grade ir cosmetic grade aliejų? Ta prasme, kodėl ant kūno, plaukų geriau naudoti kosmetinį aliejų?


man atrodo tai priklauso nuo aliejuas, jo isgavimo ir apdirbimo budo g.gif
jei aliejus spaustas saltai, nerafinuotas, tai nera skirtumo, ar jis food ar cosmetic grade g.gif
bet jei kalba eina apie aliejus, kuriu gavybos budas neaiskus ar jie apdirbti, tai geresnis food grade, man atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 28, 20:07)
pagalvojau, reiia pabandyt i kauke isipilt smile.gif

bet jei kalba eina apie aliejus, kuriu gavybos budas neaiskus ar jie apdirbti, tai geresnis food grade, man atrodo.


kokios formos anglį turi ir iš kur? smile.gif

kad ne, nes maistui naudotinas ir rafinuotas kokosų aliejus, o kosmetikai jau ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2010 06 28, 13:31)
Ernesin,
ar ne riebus/sunkus tas C'iel D'azur kremas? nepalieka blizgesio?

Tikrai toks "sotus" šis kremas, dienai nelabai būtų tinkamas(nebent žiemai) nes tarkime aš pudruojuosi mineraline, tai ji "nuplauktų", o ir pats makijažas turbūt taip pat biggrin.gif Bet šis kremas visiškai nesuteikia kažkokios sunkumo/dusinimo jausmo, oda juo pasitepus labai gerai kvėpuoja, toks atpalaiduojantis jausmas. Blizgesio gal vos vos būna smile.gif
Atsakyti
Katik aptikau puslapi, kur galima pasitikrinti produktu ar atskiru ingredientu kenksminguma ir pan. Jei vertas demesio-gal reiktu ikelti i kt. temos pirma psl. drinks_cheers.gif pati dar neapziurejau gerai ax.gif
<nuoroda>
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 06 28, 23:55)
Katik aptikau puslapi, kur galima pasitikrinti produktu ar atskiru ingredientu kenksminguma ir pan. Jei vertas demesio-gal reiktu ikelti i kt. temos pirma psl. drinks_cheers.gif pati dar neapziurejau gerai ax.gif
<nuoroda>

Nelabai patikimas šis puslapis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 29, 00:00)
Nelabai patikimas šis puslapis ax.gif

Aga, taip ir pamaniau, kad jei butu neblogas, butu isviesintas biggrin.gif nesidziauk rades, neverk pametes lotuliukas.gif mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos bukit geros pasakykit ka nors apie sia sudeti 4u.gif 4u.gif

Aqua, Cyclopentasiloxane, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Mica, talc, PEG-10 Dimenthicone, Biosaccharide Gum-1, Phenyl, Trimethicone, Sodium Chloride, Lauroyl Lysine, Dimenthicone Crosspolymer, Glyceryl Caprylate, Methylpropanediol, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disteardimonium Hectorite, Sodium Myristoyl Glutamate, Cyclohexacyloxane, Methylisothiazolinone, Sorbitan Sesquileate, Silver Oxide, Propylene, Carbonate, Parfum (fragrance), Methylparaben, Fagus Sylvatica Extract (Fagus Sylvatica Bud Extract), Hydrolyzed Yeast Protein, [+/- CI 77891 )titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides).
Atsakyti
QUOTE(Vicodin @ 2010 06 29, 00:58)
Merginos bukit geros pasakykit ka nors apie sia sudeti  4u.gif  4u.gif

Is pirmo zvilgsnio visai nieko gero schmoll.gif
Atsakyti