Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

sveikos po visu iseiginiu smile.gif
reikia patarimo, ka daryti su labai jautria galvos oda, mano mama visai nebeturi kur detis, pas ja kaip ir pas mane seborejinis dermatitas, paskutiniu metu siaubingai issausejo galvos oda - niezti, fenu nebesinaudoja, galva plauti gali gan retai (sampunu cheminiu neatsisako, bet sita pirmoj vietoj reiktu keisti tas nelabasis sls). Terlionem visokiom neuzsiims, na gal ikalbeciau kokiu alijosium oda istepti, su aliejinem kaukem sunkiau, butu idealu koki losjona ar kazka tokio per nakti laikoma atrasti pirkti, bet kazkaip nemaciau tokiu priemoniu g.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2010 06 28, 06:50)
kol išsilydo vaškas ta temperatūra ir užkyla šiek tiek (~60 C ?). Klausiu, nes noriu pati kažko super lengvo pasidaryti ax.gif


matyt, reikės paruoštą hidrolatą kažkiek pašildyti, bet tikrai ne iki 60 laipsnių, nes tą patį vašką prieš gaminant galima ir truputį atvėsinti - nebūtinai abi fazes kaitinti iki maksimalios temperatūros 4u.gif

QUOTE(Odora @ 2010 06 28, 07:28)
reikia patarimo, ka daryti su labai jautria galvos oda,


pirmas klausimas - o kodėl ji nekeičia šampūno, jei yra blogai? g.gif Kažkaip į galvą šauna raudonasis dobilas, kurio pas arbatas gaminančius galima rasti - tiek arbatos į vidų vartojimas, tiek galvos odos skalavimas šio dobilo nuoviru būtų gerai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 28 birželio 2010 - 07:53
QUOTE(Satura @ 2010 06 27, 19:13)
na, pafotografavau, bandysiu sudėti jūsų smalsumui smile.gif


Satura, Tavo gaminiai wub.gif

dėl lūpų balzamo, tai aš irgi ne per seniausiai gaminausi, bet be mangų sviesto, tai žinok, irgi grūdeliai matosi, kurie lygiai taip pat gražiai ant lūpų ištirpsta, kaip ir Taviškis balzamas. masčiau dėl ko taip galėjo atsitikti, nes kai gaminau ir supyliau į indelį, tai buvo vientisa masė (o gal tik taip atrodė g.gif), o kai atvėso pasimatė tie grūdeliai. galvoju, gal dėl to, kad maišiau bičių vaška su gėlių vašku g.gif šiaip tai man jie netrukdo, tik taip įdomu, kame čia šaknys smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 06 28, 08:48)
kai atvėso pasimatė tie grūdeliai. galvoju, gal dėl to, kad maišiau bičių vaška su gėlių vašku g.gif


ir aš dėjau čampakos vaško drinks_cheers.gif Bet irgi netrukdo. Būtų blogiau, jei grūdeliai būtų kieti, kaip kad susidarę EM lūpų dažuose. Pastarasis produktas apskritai apgaulingai elgiasi, aš gi esu perlydžiusi tą EM dažą. Jis ištirpsta tolygiai, o atvėsęs vėl susigrūdėja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 28, 09:58)
ir aš dėjau čampakos vaško  drinks_cheers.gif Bet irgi netrukdo. Būtų blogiau, jei grūdeliai būtų kieti, kaip kad susidarę EM lūpų dažuose. Pastarasis produktas apskritai apgaulingai elgiasi, aš gi esu perlydžiusi tą EM dažą. Jis ištirpsta tolygiai, o atvėsęs vėl susigrūdėja  doh.gif


o as dejau tik biciu, o grudeliu vistiek yra smile.gif
Atsakyti
Satura, ko dėjai į TB geliuką su šaltalankiais?
Šiaip labai smagu žiūrėti gaminių nuotraukas. Aš kai atgausiu savo fotoaparatą irgi bandysiu parodyti pastaruosius gaminius. smile.gif
Atsakyti
raminantis kremas ne man, o tėčiui buvo gamintas po skutimosi, nes oda pas jį labai sausa ir jautri, tai jeigu sudirgsta, tai ir pasitepa. Dabar vasarą naudoja tą gelį su ožkų pienu dažniausiai (kvepia tai jis jazminais ax.gif ). Pati po depiliacijos pasinaudoju aloe sultimis, pirktiniu Argital kūno losjonu su papainu smile.gif

Satura, o kur pirkai argital su papainu? pas mus yra? kurioj parduotuvej? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 06 28, 10:47)
raminantis kremas ne man, o tėčiui buvo gamintas po skutimosi, nes oda pas jį labai sausa ir jautri, tai jeigu sudirgsta, tai ir pasitepa. Dabar vasarą naudoja tą gelį su ožkų pienu dažniausiai (kvepia tai jis jazminais  ax.gif ). Pati po depiliacijos pasinaudoju aloe sultimis, pirktiniu Argital kūno losjonu su papainu smile.gif

Satura, o kur pirkai argital su papainu? pas mus yra? kurioj parduotuvej? smile.gif


įtariu, kad Satura į tą losijoną papaino pati pridėjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 28, 08:52)
pirmas klausimas - o kodėl ji nekeičia šampūno, jei yra blogai?  g.gif Kažkaip į galvą šauna raudonasis dobilas, kurio pas arbatas gaminančius galima rasti - tiek arbatos į vidų vartojimas, tiek galvos odos skalavimas šio dobilo nuoviru būtų gerai smile.gif

sunaudojo kiek buvau nupirkusi, bet is serijos kazkokiu stebuklu nepastebejau man ir tie sls gerai doh.gif na situo klausimu turiu ka veikti ilgam, o apie dobilus nezinojau, einu skaitinetis ir mama nuovirus kazkaip labiau pripazista tai gal ikalbinsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 06 28, 10:50)
įtariu, kad Satura į tą losijoną papaino pati pridėjo ax.gif

a nu tikrai gal ir taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 06 24, 18:42)
gal esat mačiusios, kur pirkti lotoso ekstrakto/miltelių ar kažko panašaus, kad būtų galima įdėti į savos gamybos priemones?  ax.gif  ar kažin iš vis yra toks dalykas? blush2.gif


Ka ketini su jais daryt? Kazkada pirkau pas Monica...
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 06 28, 09:18)
Satura  thumbup.gif  , na tikrai, galetum palepinti akis ir siela dazniau- o tas sveitiklis koks  bigsmile.gif wub.gif !!!
O mes ( kai kurios)  turesime Nerolio eliksyro labai neuzilgo, vat  tongue.gif  biggrin.gif !


Diva:), žinai, kaip sakoma? Batsiuvys be batų tongue.gif Dažniausiai kitiems prigaminu, o sau dažniau kokį pirktinį naudoju, nes turiu nemažai, tinka, tai argi mesi? biggrin.gif Į šveitiklį pridėk gintaro, tai ir šveis, ir patį tą vaizdo skanumą duoda jo grūdeliai bigsmile.gif

net laukiu, kol turėsit biggrin.gif Parašyk, ar patinka naudoti, kaip tau kvapas? Ar uostei jį bent iki šiol?? wink.gif

QUOTE(pepkė @ 2010 06 28, 09:24)
Satura, ko dėjai į TB geliuką su šaltalankiais?


lauksim parodos drinks_cheers.gif

aloe milteliai citrininių verbenų hidrolate, hialuronas, vanilės eliksyras, šaltalankių aliejus (iš KN, tas grynasis), o dėl kvapo lašinau kažkokių ekstraktų iš AZ. Kai viskas susimaišė, gavosi labai apelsiniškas gaivus kvapas smile.gif

QUOTE(sher @ 2010 06 28, 09:47)
Satura, o kur pirkai argital su papainu? pas mus yra? kurioj parduotuvej? smile.gif


pati prisidedu drinks_cheers.gif

QUOTE(Odora @ 2010 06 28, 09:53)
mama nuovirus kazkaip labiau pripazista tai gal ikalbinsiu smile.gif


dar grįžusi pabandysiu susirasti savo užrašus, kas juose parašyta iš natūralių tokiems dalykams smile.gif
Atsakyti