Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

Sveikos merginos.... pamenu kazkada buvo rasyta apie alieju kuris turi labai auksta SPF... gal galit priminti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 06 26, 15:23)
Sveikos merginos.... pamenu kazkada buvo rasyta apie alieju kuris turi labai auksta SPF... gal galit priminti 4u.gif


Ar ne kokosų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2010 06 26, 15:54)
Ar ne kokosų? g.gif

kokosų turi tik 2SPF 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 06 26, 14:23)
Sveikos merginos.... pamenu kazkada buvo rasyta apie alieju kuris turi labai auksta SPF... gal galit priminti 4u.gif

Tikriausiai aviečių aliejus. Jis gali turėti net iki 50 SPF.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 06 25, 01:10)
dar domina ar yra vertu demesio:
-zalio atspalvio maskuokliu (raudoniui slepti) ir
-priemoniu melyniems paakiams maskuoti doh.gif


is mineralines as naudoju everydayminerals zalia maskuokli tai patenkinta, tik dabar nerima kelia tas ju naujasis ingridientas, jie turi ir paakiams maskuoti priemoniu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 26 birželio 2010 - 16:38
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 06 26, 14:23)
Sveikos merginos.... pamenu kazkada buvo rasyta apie alieju kuris turi labai auksta SPF... gal galit priminti 4u.gif


Turiu išsisaugojusi kompiuteryje.

Tamanu (foraha) aliejus net 18-22 SPF, tačiau jį maloniausia naudoti mišinyje su kitais aliejais;
Sviestmedžio aliejus 6 SPF;
Makadamijų aliejus 6 SPF;
Sezamų aliejus 4 SPF;
Simondsijų (jojobos) aliejus 4 SPF;
Monoi 3 SPF;
Kokosų aliejus 2 SPF
Atsakyti
merginos o kur kanapiu aliejaus galima butu nusipirkti plaukams? gal zinot kas?
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 06 26, 23:23)
merginos o kur kanapiu aliejaus galima butu nusipirkti plaukams?  gal zinot kas?

as pirkau SP smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 24, 01:18)
nes as turiu 'pasinesima ant saldytuvo' 

(kur kitos laiko?)

smulki svelni puta buna ir tiesiog alyvuogiu muilo  g.gif bet gal pridejus lauro aliejaus dar fainesne kokia.. smile.gif o Tu palygink su mano alyvuogiu muilu, kai naudosi (viena lyg turejai ziema?..) man idomu smile.gif


tip top kaip mano mama biggrin.gif

aš apskritai aliejus laikau kambaryje, tik savo gamybos kremus ir gelius dedu į šaldytuvą smile.gif

jei ir turėjau DG alyvuogių muilą, tai gali būti, kad jis tėvams atiteko ax.gif Man labiausiai iš alepo muilo įsiminė smulki labai puta ir tas šilkinis muilo slydimo kūnu jausmas rolleyes.gif

QUOTE(Manija69 @ 2010 06 24, 10:59)
GPB esu turėjusi,man atrodo ir Satura,Palomina juos naudojo.
(Satura ar tu šį turėjai? )


man atrodo, kad aš tik šampūnų buvau prisipirkusi išmėginti g.gif

QUOTE(Dolphin @ 2010 06 24, 17:42)
gal esat mačiusios, kur pirkti lotoso ekstrakto/miltelių ar kažko panašaus, kad būtų galima įdėti į savos gamybos priemones? 


tikrai mačiau kažkokiame UK puslapyje smile.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 06 24, 23:46)
Merginos, o kokius jūs akių šešėlius naudojate ir kur perkate.


iš EM, bet bent jau man iš ten sunku spalvas pataikyti. Bet štai kelias pataikiau ir naudoju dabar smile.gif


QUOTE(Etama @ 2010 06 25, 00:10)
ar galima naudoti kremu, kuno sviestu plakimui toki? g.gif
user posted image


o kodėl negalima turėtų būti? smile.gif

QUOTE(Skaidrė @ 2010 06 25, 07:53)
Kazkuri, lyg Satura, minejo, kad šalavijų ea naudoja plaukams, gal galit kas tiksliau pasakyti? Ar tiesiog i šampūną įlašint?


tiesiog įlašinu plaudama arba į kaukę, kondicionierių smile.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 25, 12:40)
Materia atsiunte info apie benzoin'a (aplamai) ir apie savo dabartines nuolaidas.
Jei kas negaavo ir idomu, galiu persiusti.


įdomu, bet jie vistiek į LT nesiunčia...


na, pafotografavau, bandysiu sudėti jūsų smalsumui smile.gif

pirmiausiai - iš Graikijos parsivežta natūrali kempinė. Šiaip ji dar tamsesnė negu foto truputėlį:

user posted image

user posted image

tikiuosi, nerodys per tris puslapius biggrin.gif

nerodo tongue.gif Antroje foto - kempinės struktūra iš arti.

neseniai mano gamintas lūpų balzamas su mango sviestu:

user posted image

ir kitame indelyje iš arti - matosi mažyčiai grūdeliai, kurie ant lūpų sutirpsta. Čia gal dėl to, kad mangų sviestas iš KN, o jis grūdėtas:

user posted image

o čia "dvifazis" kūno šveitiklis iš DG skysto muilo, balto nerafinuoto cukraus ir stambiau malto gintaro:

user posted image

user posted image

mano gamybos gelis su šaltalankiais, kasdien naudojamas ir giriamas MB:
user posted image

tėčio gelis su ožkų pienu:
user posted image

ir galiausiai raminantis kremas su šlamučių hidrolatu ir alantoinu:
user posted image

jei blogai matysis, tai galėsiu kitą dieną pažaisti su nuotraukų kėlimo puslapiu ir pakeisti dydį smile.gif

artimiausiuose mano planuose - mėtinio veido losjono gamyba. Tereik iš Monicos susirinkti ingredientus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 27 birželio 2010 - 18:22
Satura, viskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ir kempine labai smagiai atrodo, atrodo tokia minkstute rolleyes.gif

Kam naudoji raminanti krema, gal po depiliacijos ir pan.? ax.gif

Is ko gaminsi metini veido losjona? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2010 06 27, 19:45)
Satura, viskas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Ir kempine labai smagiai atrodo, atrodo tokia minkstute rolleyes.gif

Kam naudoji raminanti krema, gal po depiliacijos ir pan.? ax.gif

Is ko gaminsi metini veido losjona? ax.gif


ačiū 4u.gif Patiko fotografuoti, dažniau reikšiuosi - bus žodžiai paremti darbais biggrin.gif

gėda prisipažint, bet kempinė dar neišbandyta doh.gif

raminantis kremas ne man, o tėčiui buvo gamintas po skutimosi, nes oda pas jį labai sausa ir jautri, tai jeigu sudirgsta, tai ir pasitepa. Dabar vasarą naudoja tą gelį su ožkų pienu dažniausiai (kvepia tai jis jazminais ax.gif ). Pati po depiliacijos pasinaudoju aloe sultimis, pirktiniu Argital kūno losjonu su papainu smile.gif

dar sąlyginis tas pavadinimas. Nemėgstu šaldančių dalykų, bet norisi ko nors gaivaus vasarai, juolab, kad atituštintas jau Suki losjono pompuoklis. Noriu panaudoti Monicos pipirmėčių hidrolatą kaip pagrindą - kad vos vos jaustųsi kvapas mėtinis, bet neerzintų ir nešaldytų, imti minimalų kiekį aliejaus (dar nenusprendžiau, kokio - gal avokadų likutį sunaudosiu) ir daryti super lengvą variantą. Prieš jungiant abi fazes hidrolatą patirštinsiu su guaru ir bus liuks bigsmile.gif Ai, dar dėl tikrumo bus galima padažyti chlorofilu - kad žaliai gautųsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 27, 22:05)
dar sąlyginis tas pavadinimas. Nemėgstu šaldančių dalykų, bet norisi ko nors gaivaus vasarai, juolab, kad atituštintas jau Suki losjono pompuoklis. Noriu panaudoti Monicos pipirmėčių hidrolatą kaip pagrindą - kad vos vos jaustųsi kvapas mėtinis, bet neerzintų ir nešaldytų, imti minimalų kiekį aliejaus (dar nenusprendžiau, kokio - gal avokadų likutį sunaudosiu) ir daryti super lengvą variantą. Prieš jungiant abi fazes hidrolatą patirštinsiu su guaru ir bus liuks  bigsmile.gif Ai, dar dėl tikrumo bus galima padažyti chlorofilu - kad žaliai gautųsi biggrin.gif


O hidrolatą pašildytą tirštinsi guaru? Nes aliejinė ir vandeninė fazė turi būti vienodos temperatūros pagal teoriją, o kol išsilydo vaškas ta temperatūra ir užkyla šiek tiek (~60 C ?). Klausiu, nes noriu pati kažko super lengvo pasidaryti ax.gif
Atsakyti