Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(giedrulia77 @ 2010 06 24, 16:05)
O gal ka nors is Martina Gebhardt naudojot? ziuriu nemazai Demeter sertifikuota  g.gif Kazkaip ant maziau populiarios kosmetikos uznese  rolleyes.gif

Vienas čia aprašytas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2010 06 24, 11:15)
Kažkodėl galvojau,kad tau nuo apelsininio taip buvo.  g.gif

nea, as apelsininio nesu turejus, tik pabandymui.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 06 24, 14:14)
Turejau AO GPB balzama, o dabar turiu AO su zaliaja arbata (cia tas kur riebesniems plaukams)..
Kaip balzamai, tai man abu faini.. Tik GPB yra labai riebus, reikia ziuret, kad nepadauginti, nes tada man apsunkina plaukus, o su zaliaja arbata galiu ir daugiau uztepti ir nesuriebina plauku  smile.gif  Bet labai greitai naudojasi sis su zaliaja arbata.. Atrodo neseniai pirkau, o jau puse isnaudojau.. O GPB uzteko kokiem 9 menesiams  biggrin.gif
Del kvapu, tai aisku kiekvienam skirtingai yra, bet man tai GPB skaniau kvepia nei su z.arbata.. bet jau baigiu ir prie sio kvapo priprasti...

na ką, GBP jau pas mane, kaip didžiausia taupuolė prigriebiau didžiausia talpą, tai man tada turbūt metams užteks jei sakai jog toks skalsus lotuliukas.gif Pakvėpinti negalėjau nes kiekviena pakuotė užklijuota, bet namie pauosčius pasirodė malonus, nebent sudrėkus suintensyvės ax.gif
Dar paėmiau Aubrey Organics sausos odos Travel rinkinuką(prausiklis, tonikas, kremas ir kaukė), tai atsiliepimai apie visas šias priemones bus greitu metu 4u.gif

Beje tuo CIEL D'AZUR kremuku esu labai patenkinta, pralenkė jis man ir Argitalius, juo pasitepus oda tiesiog aksominio švelnumo pasidaro wub.gif
Papildyta:
Merginos, o kokius jūs akių šešėlius naudojate ir kur perkate. Šiandien Ekostudijoje žiūrinėjau BellaPiere, nu bet nekyla man ranka už vieną spalvą apie 40lt mokėti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 25, 00:46)
Merginos, o kokius jūs akių šešėlius naudojate ir kur perkate. Šiandien Ekostudijoje žiūrinėjau BellaPiere, nu bet nekyla man ranka už vieną spalvą apie 40lt mokėti doh.gif

Man irgi aktualu, kaip tik dabar skaitineju, tik apie sintetinius blush2.gif
mane asmeniskai dar domina ar yra vertu demesio:
-zalio atspalvio maskuokliu (raudoniui slepti) ir
-priemoniu melyniems paakiams maskuoti doh.gif

ir dar, pasiklydo kazkur mano kl. del kremu plaktuvo. turiu is Jacobs toki plaktuveli nuo seno, niekad nenaudojau, bet pamacius internete foto prisiminiau-antgalis lygiai toks pat kaip cia nuotraukoj, apvestasis. ar galima naudoti kremu, kuno sviestu plakimui toki? g.gif
user posted image
Atsakyti
Norėčiau šešėlių rinkinuko iš EM, bet negaliu užsisakyti nes neturiu tos kortelės, gal žinote per kokią tarpininkę būtų galima tai padaryti? ax.gif
Papildyta:
Gal kas naudojate Benecos šešėlius? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 25, 01:26)
Norėčiau šešėlių rinkinuko iš EM, bet negaliu užsisakyti nes neturiu tos kortelės, gal žinote per kokią tarpininkę būtų galima tai padaryti? ax.gif

Tarpininkėms mokėti reiks, kai nėr už ką, nes puikiausiai į LT ir taip siunčia, paprašyk užsakyti kas turi kortelę, kad tavuoju adresu užsakytų smile.gif Pvz. manęs biggrin.gifAš sau iš EM tai tuos 'miniukus' užsakinėjau ir šepetėlius.
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 06 24, 16:42)
gal esat mačiusios, kur pirkti lotoso ekstrakto/miltelių ar kažko panašaus, kad būtų galima įdėti į savos gamybos priemones?  ax.gif  ar kažin iš vis yra toks dalykas? blush2.gif


esu macius visko biggrin.gif absoliuto, milteliu, ekstrakto, dziovintu geliu..
bet nesigilinau, matyt, skirtingi dalykai.
lt ieskai ar tinka ir uk? mirksiukas.gif
Atsakyti
Kazkuri, lyg Satura, minejo, kad šalavijų ea naudoja plaukams, gal galit kas tiksliau pasakyti? Ar tiesiog i šampūną įlašint?
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 25, 00:46)
Dar paėmiau Aubrey Organics sausos odos Travel rinkinuką(prausiklis, tonikas, kremas  ir kaukė), tai atsiliepimai apie visas šias priemones bus greitu metu 4u.gif

Merginos, o kokius jūs akių šešėlius naudojate ir kur perkate. Šiandien Ekostudijoje žiūrinėjau BellaPiere, nu bet nekyla man ranka už vieną spalvą apie 40lt mokėti doh.gif

O pas tave oda ne misri? Ar as kazka maisau? g.gif
As tai esu turejus jautriai odai AO rinkinuka, tai man didelio ispudzio nepaliko.. Pirkciau nebet tik tonika, bet ir tai yra ir geresniu.. Kauke isvis man netiko - akys asarodavo kai tik ant veido uztepdavau (aplink akis tikrai netepdavau); kremas seip sau buvo; prausiklis irgi ispudzio nedare, be to toks keistas biggrin.gif

As seselius naudoju Dr.Hauschka (pas mane 4 spalvu palete; visos matines).. Labai grazios spalvos, man tinka.. Dar planuoju rudeniop isigyti su blizgesiu kokius seselius.. noreciau irgi is rudu (gal kokios kavos spalvos, tokios intensyvesnes spalvos) ir ka nors panasaus i auksine.. Kol kas nezinau kokios firmos pirksiu, nes per daug nesidomejau, bet biriu seseliu tai tikrai nepirksiu (turejau kelias spalvas is EM), nes nemoku su jais dazytis, man visur pribyra ir t.t. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 25 birželio 2010 - 09:29
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 25, 08:36)
esu macius visko  biggrin.gif absoliuto, milteliu, ekstrakto, dziovintu geliu..
bet nesigilinau, matyt, skirtingi dalykai.
lt ieskai ar tinka ir uk?  mirksiukas.gif

as pati neuzsisakineju prekiu, tai nezinau kaip butu su uk.. gerai, kad turit jus ten tokiu dalyku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 06 25, 06:56)
Tarpininkėms mokėti reiks, kai nėr už ką, nes puikiausiai į LT ir taip siunčia, paprašyk užsakyti kas turi kortelę, kad tavuoju adresu užsakytų smile.gif Pvz. manęs biggrin.gifAš sau iš EM tai tuos 'miniukus' užsakinėjau ir šepetėlius.

Ačiū, parašysiu tau AŽ 4u.gif

QUOTE(Palomina @ 2010 06 25, 10:27)
O pas tave oda ne misri? Ar as kazka maisau?  g.gif 
As tai esu turejus jautriai odai AO rinkinuka, tai man didelio ispudzio nepaliko.. Pirkciau nebet tik tonika, bet ir tai yra ir geresniu.. Kauke isvis man netiko - akys asarodavo kai tik ant veido uztepdavau (aplink akis tikrai netepdavau); kremas seip sau buvo; prausiklis irgi ispudzio nedare, be to toks keistas  biggrin.gif

Mišri, bet vietomis tikrai pasausėja(nosis, skruostai) tai ir pamėginau, dabar jų jau ir kainos sumažintos tai nieko baisaus smile.gif Skaičiau AO temoje, kad tau netiko ta serija, už tai ir ėmiau sausai odai, šįryt viską išmėginau išskyrus kaukę, tai man visai nieko, nėra tas kremas jau riebus kaip maniau jog gali būti, o karštesnę dieną manau užteks ir prausikio su toniku.
Kažkaip visas priemones labiau pasausinančias atidėjau į šalį ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 25 birželio 2010 - 10:52
Įdomus straipsniukas apie mūsų žinomą veido valymą aliejais.

Veido valymas aliejumi
Atsakyti