Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(giedrulia77 @ 2010 06 24, 13:04)

Nezinau kas tas Lac, paciai idomu  g.gif  Ir dar idomu, kad raso jokiu kvapikliu, o sudetyje - Parfum.  g.gif


Čia truputį išsamiau kas tas Lac,bet turbūt ne iki galo biggrin.gif :

Ingredients:
AQUA, LAC*, DECYL GLUCOSIDE, ALCOHOL, SODIUM LAURYL SULFOACETATE, GLYCERIN, BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, CHONDRUS CRISPUS, GLUCOSE, VANILLA PLANIFOLIA, CITRUS BERGAMIA

Bestandteile:
Wasser, lacto-intensiver Wirkkomplex*, waschaktive Substanzen auf der Basis von Cocosöl und Zucker, Trinkalkohol, pflanzliches Glycerin, pflanzlicher Rückfetter, pflanzliches Betain, Carrageenan, Zucker, natürlicher Vanilleextrakt, natürliches Bergamottöl

* aus kontrolliert biologischem Anbau

Gal pieno rūgštys.. g.gif Jei nenusikalbu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2010 06 24, 13:19)
Čia truputį išsamiau kas tas Lac,bet turbūt ne iki galo  biggrin.gif :

Ingredients:
AQUA, LAC*, DECYL GLUCOSIDE, ALCOHOL, SODIUM LAURYL SULFOACETATE, GLYCERIN, BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, CHONDRUS CRISPUS, GLUCOSE, VANILLA PLANIFOLIA, CITRUS BERGAMIA

Bestandteile:
Wasser, lacto-intensiver Wirkkomplex*, waschaktive Substanzen auf der Basis von Cocosöl und Zucker, Trinkalkohol, pflanzliches Glycerin, pflanzlicher Rückfetter, pflanzliches Betain, Carrageenan, Zucker, natürlicher Vanilleextrakt, natürliches Bergamottöl

* aus kontrolliert biologischem Anbau

Gal pieno rūgštys.. g.gif Jei nenusikalbu  doh.gif

Aha, gali buti. Jie patys raso - Lacto aktyvusis kompleksas
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 23, 22:46)
Merginos, norėčiau atsiliepimų apie Aubrey Organic kondicionierius jei kurios esate bandžiusios 4u.gif

Turejau AO GPB balzama, o dabar turiu AO su zaliaja arbata (cia tas kur riebesniems plaukams)..
Kaip balzamai, tai man abu faini.. Tik GPB yra labai riebus, reikia ziuret, kad nepadauginti, nes tada man apsunkina plaukus, o su zaliaja arbata galiu ir daugiau uztepti ir nesuriebina plauku smile.gif Bet labai greitai naudojasi sis su zaliaja arbata.. Atrodo neseniai pirkau, o jau puse isnaudojau.. O GPB uzteko kokiem 9 menesiams biggrin.gif
Del kvapu, tai aisku kiekvienam skirtingai yra, bet man tai GPB skaniau kvepia nei su z.arbata.. bet jau baigiu ir prie sio kvapo priprasti...

Kita kart mano planuose Madaros plauku balzamai, labai jau norisi isbandyti rolleyes.gif

Beje isbandziau Madaros ranku krema, tai labai patiko thumbup.gif Pirksiu artimiausiu metu.. nusprendziau, kad laikas rankas palepinti, nes niekada neturejau ranku kremo.. Esu tik is megineliu bandzius Weledos saltalankiu ir su granatais ranku kremus ir Omnia Botanica kazkoki, tai Madaros labiausiai patiko thumbup.gif Riebus pasirode, kvepia vysniu kauliukais, bandziau tik viena karta - parduotuveje, bet ispudi paliko gera..

Dar noriu parasyti ir apie Feniqia skutimuisi skirta muilo pasta su rozmarinais.. Dovanojau draugui, tai sake, kad muilo pasta nuostabi ir labai malonu skustis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2010 06 24, 11:19)

Bestandteile:
Wasser, lacto-intensiver Wirkkomplex*, waschaktive Substanzen auf der Basis von Cocosöl und Zucker, Trinkalkohol, pflanzliches Glycerin, pflanzlicher Rückfetter, pflanzliches Betain, Carrageenan, Zucker, natürlicher Vanilleextrakt, natürliches Bergamottöl

Gal pieno rūgštys.. g.gif Jei nenusikalbu  doh.gif


tada taip, pieno baltymai gal..

bet as tada nematau surfaktanto sitoj sudety smile.gif :
Aqua, Cetearyl Alcohol, Lac*, Glycerin, Inulin, PCA Glyceryl Oleate, Nelumbium Speciosum Nymhaeceae Extract, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Sklerotium Gum, Parfum, Dextrin, Alcohol, Limonene, Linalool
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 24, 14:27)
tada taip, pieno baltymai gal..

bet as tada nematau surfaktanto sitoj sudety smile.gif :
Aqua, Cetearyl Alcohol, Lac*, Glycerin, Inulin, PCA Glyceryl Oleate, Nelumbium Speciosum Nymhaeceae Extract, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Sklerotium Gum, Parfum, Dextrin, Alcohol, Limonene, Linalool


O surfaktantas yra ploviklis? ax.gif blush2.gif g.gif Cia sudetis kondicionieriaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrulia77: 24 birželio 2010 - 13:57
QUOTE(Palomina @ 2010 06 24, 14:14)
Beje isbandziau Madaros ranku krema, tai labai patiko  thumbup.gif  Pirksiu artimiausiu metu.. nusprendziau, kad laikas rankas palepinti, nes niekada neturejau ranku kremo.. Esu tik is megineliu bandzius Weledos saltalankiu ir su granatais ranku kremus ir Omnia Botanica kazkoki, tai Madaros labiausiai patiko  thumbup.gif  Riebus pasirode, kvepia vysniu kauliukais, bandziau tik viena karta - parduotuveje, bet ispudi paliko gera..


O kokia jo kaina ir kokia talpa?
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2010 06 24, 12:40)
O surfaktantas yra ploviklis?  ax.gif  blush2.gif  g.gif Cia sudetis kondicionieriaus.


aaa doh.gif smile.gif
idomu tada kaip tas Lac kaip kondicionierius..
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 06 24, 14:55)
O kokia jo kaina ir kokia talpa?

lygtai apie 30-35 lt, o kiekis 75 ml
Atsakyti
O gal ka nors is Martina Gebhardt naudojot? ziuriu nemazai Demeter sertifikuota g.gif Kazkaip ant maziau populiarios kosmetikos uznese rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrulia77: 24 birželio 2010 - 15:07
QUOTE(Palomina @ 2010 06 24, 14:14)

Beje isbandziau Madaros ranku krema, tai labai patiko  thumbup.gif  Pirksiu artimiausiu metu.. nusprendziau, kad laikas rankas palepinti, nes niekada neturejau ranku kremo.. Esu tik is megineliu bandzius Weledos saltalankiu ir su granatais ranku kremus ir Omnia Botanica kazkoki, tai Madaros labiausiai patiko  thumbup.gif  Riebus pasirode, kvepia vysniu kauliukais, bandziau tik viena karta - parduotuveje, bet ispudi paliko gera..




Nesenai ir aš žiūrinėjau naują produkciją,bet pati nebandžius ir atsiliepimų negirdėjus,pabijojau pirkti. Kaip tik ir galvojau apie balzamą ir rankų kremą. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2010 06 24, 16:05)
O gal ka nors is Martina Gebhardt naudojot? ziuriu nemazai Demeter sertifikuota  g.gif Kazkaip ant maziau populiarios kosmetikos uznese  rolleyes.gif

Turėjau šveitiklį veidui (bet man buvo per stambūs grūdeliai ir jų per mažai, tad nebekartočiau...bet lyg mačiau, kad ir pasiūloje nebėra blink.gif g.gif ) ir alijošiaus-mimozų losjoną kūnui. Pastarasis patiko, tik nelabai skalsus - man pasirodė labai skystas, savito kvapo. Bet gerai susigeria ir drėkina odą.
Dabar turiu nusipirkusi losjoną kūno odai su nakvišos aliejumi (jautriai ir alergiškai odai), bet tepu vaikus, tai irgi nesiskundžiu, jis toks raminantis odą, sudėtyje nėra joki EA, bet pagrinde - aliejai, arbatos ekstraktas, mineralai..
Atsakyti
gal esat mačiusios, kur pirkti lotoso ekstrakto/miltelių ar kažko panašaus, kad būtų galima įdėti į savos gamybos priemones? ax.gif ar kažin iš vis yra toks dalykas? blush2.gif
Atsakyti