Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

[Parfum gali būti ir blogi jei yra sintetiniai ax.gif

Ernesin,
kaip juos demaskuot tuos sintetinius? BDIH sertifikatas pagerina situacija ar ne?
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2010 06 23, 23:30)
Ernesin,
kaip juos demaskuot tuos sintetinius? BDIH sertifikatas pagerina situacija ar ne?

Geras klausimas biggrin.gif Na didesnė tikimybė kad sertifikuotuose jie bus geri(dažniausiai prie jų net žvaigždutė būna pažymėta) mirksiukas.gif
Atsakyti
Aha, žinau, kad parfum gali būti ir blogiečiai. Keista, kad nėra skeisteliuose parašyta essential oil ir tada žvaigždutė, kad ekologiška. Tik nenorėčiau tikėti, kad sertifikuotoje kosmetikoje būtų blogietis parfum'as ax.gif Ačiū, kad pakomentavai sudėtį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 23 birželio 2010 - 22:46
QUOTE(Satura @ 2010 06 23, 17:32)
klausimas, o kodėl išvis jį dėjai į šaldytuvą? Kiek pamenu rašei, kad jis labai stabilus, iki 5 metų galioja. Tai tikriausiai reikia laikyti tiesiog tamsioje sausoje vietoje, kaip ir kitus aliejus smile.gif Visą visą į šaldytuvą įkišai?  g.gif

man azartas sunkiau pasiekiamiems dalykams biggrin.gif Siūlyčiau pirmiausiai pasidomėti, kurioje Graikijos vietoje to aliejaus nors vežimu vežk ir ar derinasi su kelionių planais smile.gif Gal net ir ne salose jo yra, o žemyninėje šalies dalyje. O gal ir atvirkščiai smile.gif

tas muilas putojo smulkia puta ir labai lengvai slydo per odą. Ir nesausino jos - apie kūną kalbu. Veidui aš jo nenaudojau, kiek pamenu. Va ant šitos vietos pamuilinus tai pasimatytų, ką jis daro smile.gif



nes as turiu 'pasinesima ant saldytuvo' doh.gif jei galeciau viska ten sukisciau.

nu taip, visa savo alieju. is pradziu laikiau spintelej, bet kai tik atidalinau merginoms, savo porcija iskart pastaciau i saldytuva.. kazkodel.
bet juk tikrai - jis toks stabilus, ilgai galiojantis, tikrai nereik jo saldytuve laikyti drinks_cheers.gif doh.gif
isemiau ax.gif
(kur kitos laiko? rolleyes.gif )

smulki svelni puta buna ir tiesiog alyvuogiu muilo g.gif bet gal pridejus lauro aliejaus dar fainesne kokia.. smile.gif o Tu palygink su mano alyvuogiu muilu, kai naudosi (viena lyg turejai ziema?..) man idomu smile.gif

neradau jokios konkrecios info, kur rasti graikijoj, tik forume vienam graike apie ji rase, kad pas juos pilna smile.gif
kolkas tada neuzsimusinesiu del to aliejaus biggrin.gif bet vistiek turiu omeny.. rolleyes.gif



QUOTE(giedrulia77 @ 2010 06 23, 19:38)
Sertifikuota BDIH

Sudėtis (INCI): 

Aqua, Cetearyl Alcohol, Lac*, Glycerin, Inulin, PCA Glyceryl Oleate, Nelumbium Speciosum Nymhaeceae Extract, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Sklerotium Gum, Parfum, Dextrin, Alcohol, Limonene, Linalool

* Išauginta sertifikuotuose ekologiniuose ūkiuose

Be sintetinių konservantų, kvapiųjų medžiagų, dažiklių, PEG, parafino


o ka reiskia tas Lac?
cia kaip ir pagr medziaga turetu buti - surfaktantas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 24 birželio 2010 - 01:29
QUOTE(linutiaaa @ 2010 06 23, 22:42)

skaitau, kad jums jie tinka patinka, man is pradzu irgi patiko (mango turejau), bet veliau galvos odai kazkaip jautriai sureagavo, eme niezet:/ kauke mango, tai iki siol naudoju.

kurioje vietoje? 4u.gif



Kažkodėl galvojau,kad tau nuo apelsininio taip buvo. g.gif

Aš prisiminiau,kad esu bandžiusi lavera apelsinų,bet man jis pasirodė kaip pasausinantis plauką ir išsiplovus,plaukai truputį susivėlę buvo.Tai jo net nesinori,bet tada keista,kad daugumai po jo greičiau plaukai riebaluojasi.


Va čia:
http://www.atgaligamta.lt/kontaktai


QUOTE(ernesin @ 2010 06 23, 22:46)
Merginos, norėčiau atsiliepimų apie Aubrey Organic kondicionierius jei kurios esate bandžiusios 4u.gif



Esu bandžiusi ne vieną.Pasakysiu atvirai,keisti jie man. biggrin.gif AO balzamų sudėtyje,nors ir dauguma šampūnų,daug aliejų. Nors mano plaukai prie sausesnių,bet renkuosi riebiems/normaliems plaukams ( mėlyna linija ) skirtas priemones. Sausiems plaukams balzamą tai turbūt sunku būtų išplauti iš plaukų. biggrin.gif Paskutinį turėjau Žaliosios arbatos skalavimo kremą,pradžioj,kaip ir daugumą kitų patiko,paskui pradėjo per daug apsunkinti plauką,tai sunaudojau prieš šampūną,tai va taip tai patiko.O va Palomina minėjo,jai labai patinka jis.
Reikia bandyti.Bet beveik visos AO priemonės turi savo specifinę konsistenciją,kvapą ir spalvą. Lyg visur naudotų tą pačią bazę.Bet man asmeniškai patinka kvapas,nors ir savotiškas. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2010 06 24, 11:15)
Esu bandžiusi ne vieną.Pasakysiu atvirai,keisti jie man.  biggrin.gif 
Reikia bandyti.Bet beveik visos AO priemonės turi savo specifinę konsistenciją,kvapą ir spalvą. Lyg visur naudotų tą pačią bazę.Bet man asmeniškai patinka kvapas,nors ir savotiškas.  rolleyes.gif

O kokie tavo plaukai, ir ką esi atradusi tinkamo iš kondicionierių? 4u.gif
Aš tai į GPB žvalgausi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 24 birželio 2010 - 10:48
QUOTE(ernesin @ 2010 06 24, 11:48)
O kokie tavo plaukai, ir ką esi atradusi tinkamo iš kondicionierių? 4u.gif
Aš tai į GPB žvalgausi ax.gif



Paskutiniu metu labai banguojasi ir sunkiai su jais tvarkausi,jie pas mane ne ilgi,iškarpyti,mėgstantys šiauštis.Todėl man labiau patinka balzamai kurie per daug neapsunkina plauko.Idealiausia rasti viduriuką.
Klausi apskritai iš kondicionierių?

GPB esu turėjusi,man atrodo ir Satura,Palomina juos naudojo.
(Satura ar tu šį turėjai? g.gif Primiršau blush2.gif )
Pradžioj patiko biggrin.gif Paskui prdėjo nelabai patikti,dėl tų pačių priežasčių,per daug primaitinti plaukai būdavo.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 24, 11:48)
Aš tai į GPB žvalgausi ax.gif


Aš turėjau mėginuką, tai keliems kartams užteko. Kaip kondicionierius man visai patiko, savo funkciją tikrai atliko. Tik minusas - specifinis kvapas, kuris ir išplovus lieka ant plaukų g.gif MB net ant sausų užuodė ir, kiek supratau, nelabai patiko jam... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2010 06 24, 11:59)
Klausi apskritai iš kondicionierių?

Pradžioj patiko  biggrin.gif Paskui pradėjo nelabai patikti,dėl tų pačių priežasčių,per daug primaitinti plaukai būdavo.
Taip smile.gif

Mano kai ilgesni tai tas maitinimas tik į pliusą ax.gif


QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 24, 12:03)
Aš turėjau mėginuką, tai keliems kartams užteko. Kaip kondicionierius man visai patiko, savo funkciją tikrai atliko. Tik minusas - specifinis kvapas, kuris ir išplovus lieka ant plaukų  g.gif MB net ant sausų užuodė ir, kiek supratau, nelabai patiko jam...  blush2.gif

Labai intensyvus? Į ką panašus maždaug?

Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 24, 12:23)
Labai intensyvus? Į ką panašus maždaug?


Aš tai nepastebėjau, kad jis ten sunkintų, ar pan... g.gif Man panašus į turimą Sante pasirodė smile.gif Tik kvapas Sante nepalyginus geresnis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 24, 12:26)
Aš tai nepastebėjau, kad jis ten sunkintų, ar pan...  g.gif Man panašus į turimą Sante pasirodė smile.gif Tik kvapas Sante nepalyginus geresnis...  ax.gif

Ačiū, na vis gi gal jį pirksiu, pagal sudėtį tai už Sante turtingesnis, reikės tik pauostyti prieš perkant, nes pakuotė tai nemaža biggrin.gif
Atsakyti
o ka reiskia tas Lac?
cia kaip ir pagr medziaga turetu buti - surfaktantas.
[/quote]

Nezinau kas tas Lac, paciai idomu g.gif Ir dar idomu, kad raso jokiu kvapikliu, o sudetyje - Parfum. g.gif
Atsakyti