Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 23, 15:05)
Sakai, nebedvejosi? O kodėl ne mangu...? tongue.gif Aš dabar mangų bandyčiau, bet reikia dar senus pribaigti  biggrin.gif

Dabar visą naktį turėsiu paskirt pamąstymams, kurio šampūno labiau noriu lotuliukas.gif
QUOTE(FruitSalad @ 2010 06 23, 15:10)
Jei ir galima rasti Kaune mėginukų, tai jų būna tik rožių ir mangų šampūno, kitų ne.


O gal gali pasakyti kur? Ben jau mėginuką mangų turėsiu lotuliukas.gif
QUOTE(Manija69 @ 2010 06 23, 18:57)
Nu,galiu ir pameluoti,bet man atrodo,šampūnas ir kaukė po 32 Lt,balzamas lyg 28Lt.  g.gif

Aišku 4u.gif
Dar vienas klausimas kaunietėms:ar galima kur nors gauti kokosų aliejaus maždaug tokiomis kainomis, kaip pas Monicą? blush2.gif Ir kur galima gauti kitų aliejukų? ax.gif Diva, pražiopsojau, kur pirkai Argital alyvuogių aliejų ir kiek mokėjai? Ar pirkai vynuogių? blush2.gif
Ar basma dažus galima naudoti taip, kad jie jokios spalvos neduotų? Kažkada dažiausi, tik nepamenu ar su abiem (chna ir basma), ar su kažkuriuo vienu, tai plaukai liko labai švelnūs. Mano plaukai tamsiai rudi. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 23 birželio 2010 - 18:39
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 23, 17:16)
as laikau moringa alieju saldytuve, tai jis sukietejo (kaip pvz sukieteja emu ar kokosas saldytuve). paverciau - nieks nebega  smile.gif o kazin kur ji rekomenduoja laikyti?

nu, ir siaip azartas- rasti tai, kas sunkiai randama smile.gif
raso, kad graikijoj jo pilna ir jis pigus... bet cia turbut tik vietiniams taip atrodo smile.gif

nu tai uztai ir idomi Tavo nuomone, kai daugiau pabandei. ar turi tas muilas kazka ypatingo del to lauru aliejaus sudetyje?


klausimas, o kodėl išvis jį dėjai į šaldytuvą? Kiek pamenu rašei, kad jis labai stabilus, iki 5 metų galioja. Tai tikriausiai reikia laikyti tiesiog tamsioje sausoje vietoje, kaip ir kitus aliejus smile.gif Visą visą į šaldytuvą įkišai? g.gif

man azartas sunkiau pasiekiamiems dalykams biggrin.gif Siūlyčiau pirmiausiai pasidomėti, kurioje Graikijos vietoje to aliejaus nors vežimu vežk ir ar derinasi su kelionių planais smile.gif Gal net ir ne salose jo yra, o žemyninėje šalies dalyje. O gal ir atvirkščiai smile.gif

tas muilas putojo smulkia puta ir labai lengvai slydo per odą. Ir nesausino jos - apie kūną kalbu. Veidui aš jo nenaudojau, kiek pamenu. Va ant šitos vietos pamuilinus tai pasimatytų, ką jis daro smile.gif

bet irgi, bijau čia aiškinti, kad taip taip DG, nuostabus, stebuklingas tas aliejus, verta dėl jo galvą paaukoti tongue.gif Nes neturiu visos sudėties, nežinau, kas dar dėta į tą muilą ir kaip gaminta, kas kėlė tokį efektą - gal koks slaptas ingredientas, neatskleidžiamas dėl komercinių paslapčių ax.gif

QUOTE(*kakava* @ 2010 06 23, 18:02)
laba,
pridėsiu prie sąrašo parduotuvę iš uk  4u.gif atsisiunčiau kremukų, tonikų  thumbup.gif man patinko  bigsmile.gif 
http://www.handmadenaturals.co.uk/


kokia tavo oda? wink.gif Nes atkreipiau dėmesį, kad tiek jautriai, tiek visiems odos tipams skirtuose kremuose kaip taisyklė įeina sviestmedis, nors ir pagaminti jie su emulsiniu vašku. Įdomu, lengvi jie ar ne smile.gif


prokruste, visur - peržiūrėjau po kelis straipsnius, blogus ir šitą bazę mirksiukas.gif Jeigu kremas sertifikuotas, tada daryčiau prielaidą, kad ir ingredientai turi būti aukščiausios kokybės, ne sintetiniai (kaip rašiau, kad tokia prielaida yra). Kita vertus, leidžia ir šiek tiek išimčių sertifikavimo agentūros, tai garantuoti, kad čia tikrai ne išimtys - negaliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 23, 12:31)
Vakar bandžiau [i]Intensivų veido kremą su natūraliu alaviju
user posted image
Tiesa, dar patiko tuo, kad jame nėra jokių ea ir kvapiklių smile.gif


Aš galvojau jį pirkt, nes nuolaida jam dabar, o tam, kuriam biški mažiau alijošiaus, nebuvo nuolaidos verysad.gif Bet kadangi tam intensyviam regis sunkesni aliejai buvo sudėty (sviestmedis ir dar kažkoks, nepamenu), tai nusprendžiau nerizikuot ir paimt su 30 proc. tą drėkinantį, kuriam kiti aliejai, nes jau išbandytas buvo.
Parašyk prašau vėliau atsiliepimą apie šį, ar ne per sunkus bus, ar neriebins odos, įdomu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
TAi nei viena nesant bandziuosios BIOTURM plauku priemoniu (konkreciai drekinanciu su lotosu)? Gal siaip apie sia firma ka galit pasakyt, rizikuociau pirkt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrulia77: 23 birželio 2010 - 19:02
QUOTE(giedrulia77 @ 2010 06 23, 20:01)
TAi nei viena nesant bandziuosios BIOTURM plauku priemoniu (konkreciai drekinanciu su lotosu)? Gal siaip apie sia firma ka galit pasakyt, rizikuociau pirkt.

O nėra šampūno sudėties ar sertifikato? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2010 06 23, 19:51)
Parašyk prašau vėliau atsiliepimą apie šį, ar ne per sunkus bus, ar neriebins odos, įdomu  smile.gif  4u.gif

Ne manęs klausėt, bet ...aš jį turiu ir naudoju smile.gif Man asmeniškai, tai nesunkus ir odos neriebina schmoll.gif , tik nereik perdozuot tepantis. Jei oda sausa, tai momentaliai susigeria..mano mišri, tai susigeria ne taip greitai, bet riebalo ir sunkumo nėra.. Tiesiog mes abi su mama pabandėm ir abiem skirtingai tas pats kremukas pasirodė.

QUOTE(giedrulia77 @ 2010 06 23, 20:01)
TAi nei viena nesant bandziuosios BIOTURM plauku priemoniu (konkreciai drekinanciu su lotosu)? Gal siaip apie sia firma ka galit pasakyt, rizikuociau pirkt.

Plaukams nesu bandžiusi, esu bandžiusi tik kūno losjoną su sidabru ir intymios higienos prausiklį. Ir abu produktai patiko, nebrangūs ir geri ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 06 23, 19:32)
Ar basma dažus galima naudoti taip, kad jie jokios spalvos neduotų? Kažkada dažiausi, tik nepamenu ar su abiem (chna ir basma), ar su kažkuriuo vienu, tai plaukai liko labai švelnūs. Mano plaukai tamsiai rudi. ax.gif

Yra tik bespalvė chna, bet tik stiprina plauką, plaukai gal ir lieka švenūs bet truputį ji ir sausina 4u.gif

QUOTE(Ayaan @ 2010 06 23, 19:51)
Aš galvojau jį pirkt, nes nuolaida jam dabar, o tam, kuriam biški mažiau alijošiaus, nebuvo nuolaidos  verysad.gif Bet kadangi tam intensyviam regis sunkesni aliejai buvo sudėty (sviestmedis ir dar kažkoks, nepamenu), tai nusprendžiau nerizikuot ir paimt su 30 proc. tą drėkinantį, kuriam kiti aliejai, nes jau išbandytas buvo.
Parašyk prašau vėliau atsiliepimą apie šį, ar ne per sunkus bus, ar neriebins odos, įdomu  smile.gif  4u.gif

Tai va aš nakčiai tik naudosiu, nes bent jau taip rekomenduojama, būtinai parašysiu kaip tinka po ilgesio naudojimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 06 23, 20:13)
O nėra šampūno sudėties ar sertifikato? smile.gif


Sertifikuota BDIH

Sudėtis (INCI):

Aqua, Cetearyl Alcohol, Lac*, Glycerin, Inulin, PCA Glyceryl Oleate, Nelumbium Speciosum Nymhaeceae Extract, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Sklerotium Gum, Parfum, Dextrin, Alcohol, Limonene, Linalool

* Išauginta sertifikuotuose ekologiniuose ūkiuose

Be sintetinių konservantų, kvapiųjų medžiagų, dažiklių, PEG, parafino
Atsakyti
Sveikos ax.gif
QUOTE(agnuta @ 2010 06 21, 16:00)
4u.gif
būtinai bandysiu, nes jau nebežinau kaip ir kovoti, griebiausi ir operacijų, bet bandau susiimti doh.gif pastaruoju metu stresinių situacijų nemažai apturėjau, galbūt dėl to g.gif

tikrai stresas prisideda, man lygiai tas pats, bet tokiu tempu, kai as pavariau, tai nenustebau, vis ciupinejuos, ar dar visi plaukai ant galvos biggrin.gif

QUOTE(Manija69 @ 2010 06 22, 16:39)
O gal esi bandžius mango?  4u.gif

Aš renkuosiu tarp mango ir migdolų. g.gif  Dėl kvapo imčiau migdolų. ax.gif

skaitau, kad jums jie tinka patinka, man is pradzu irgi patiko (mango turejau), bet veliau galvos odai kazkaip jautriai sureagavo, eme niezet:/ kauke mango, tai iki siol naudoju.

QUOTE(Manija69 @ 2010 06 22, 20:18)
Galima,urmo bazėj.  4u.gif

kurioje vietoje? 4u.gif
Atsakyti
Merginos, norėčiau atsiliepimų apie Aubrey Organic kondicionierius jei kurios esate bandžiusios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 23, 21:13)
Yra tik bespalvė chna, bet tik stiprina plauką, plaukai gal ir lieka švenūs bet truputį ji ir sausina 4u.gif

Tada eisiu ieškot bespalvės chna 4u.gif O taip ir bus ant pakelio parašyta, kad bespalvė?

QUOTE(giedrulia77 @ 2010 06 23, 21:38)
Sertifikuota BDIH

Sudėtis (INCI): 

Aqua, Cetearyl Alcohol, Lac*, Glycerin, Inulin, PCA Glyceryl Oleate, Nelumbium Speciosum Nymhaeceae Extract, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Sklerotium Gum, Parfum, Dextrin, Alcohol, Limonene, Linalool

* Išauginta sertifikuotuose ekologiniuose ūkiuose

Be sintetinių konservantų, kvapiųjų medžiagų, dažiklių, PEG, parafino

Mano galva viskas gerai. Tas parfum, kaip suprantu, gerietis g.gif

O kaip jums tokia kremo sudėtis?
Ingredients : centaurea cyanus distillate • sesamum indicum oil • simmondsia chinensis oil • xylitol • glycerin • lauryl laurate • polyglyceryl • 3 stearate • sodium stearoyl lactylate • cera alba • leontopodium alpinum extract • pseudoalteromonas ferment extract • sodium hyaluronate • oryza sativa hull powder • macadamia ternifolia extract • olea europaea extract • camellia sinensis extract • hippophae phamnoides extract • tocopherol • xanthan gum • alcohol • dehydroacetic acid • citric acid • salicylic acid • sodium hydroxide • potassium sorbate • parfum • benzyl alcohol • citronellol • limonene • linalool bio
Ar girdėjot apie ekologišką Colors of Life kosmetiką? Colors of Life ir lietuviška nuoroda. Kosmetika sertifikuota ecocert. Ta sudėtis vieno jų kremo. Gal kam bus naudinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 06 23, 23:02)
Tada eisiu ieškot bespalvės chna 4u.gif O taip ir bus ant pakelio parašyta, kad bespalvė?
Mano galva viskas gerai. Tas parfum, kaip suprantu, gerietis g.gif

O kaip jums tokia kremo sudėtis?

Bus parašyta smile.gif
Parfum gali būti ir blogi jei yra sintetiniai ax.gif
Kreme nematau blogiukų, bet visokių negirdėtų pridėta rolleyes.gif
Atsakyti