Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(ernesin @ 2010 06 23, 14:39)
Satura, gal žinai kas per ingridientai kur pažymėjau wink.gif


nežinau, bet pabandžiau pažiūrėti 4u.gif

dėl pirmojo ir taip, ir ne. Lyg ir saugus humektantas, bet yra studijų, kad gali sukelti dermatitą, venų trombus (bet pastaruoju atveju matyt jį reiktų valgyti ar gerti smile.gif ) Dar kitur rašo, kad jis toksiškas aplinkai ir apskritai yra sintetinis. Tai šito neužskaityčiau... Coumarin - jo yra augaluose, bet jis taipogi gali būti sintetinamas. O mes nežinom, koks jis nesertifikuotame kreme g.gif Toliau dėl trečio saugumo irgi yra abejonių g.gif

šiaip nėra tas cituojamas kremas blogas, bet vat yra pridėta šio bei to smile.gif

ernesin, tu gerai ŽaliaŽalia asortimente gaudaisi, tai man irgi įdomu: jei ne Lakshmi, tai kuo jie prekiauja/prekiavo? 4u.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 23, 15:00)
mmm smile.gif paziurejau, uk yra smile.gif
bet aisku kainos bus didesnei nei prancuzijoj..


linkus parodyk ax.gif biggrin.gif

aš JAV dar radau a la natūralių priemonių gamintoją Real Purity, konkrečiai žiūrėjau akims tušą ir kreminę pudrą čia. Ta krempudra pagal sudėtį atrodo labai lengva. Bet pasakykit, ar jūs tikit, kad čia tikrai visi ingredientai?

Distilled Water, Glycerin, Clay, Pure Rice Bran Oil, Iron Oxide

aišku, į LT jie irgi nesiunčia, nors užsiregistruoti leido cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 23 birželio 2010 - 15:32
QUOTE(Satura @ 2010 06 23, 16:31)
šiaip nėra tas cituojamas kremas blogas, bet vat yra pridėta šio bei to smile.gif

ernesin, tu gerai ŽaliaŽalia asortimente gaudaisi, tai man irgi įdomu: jei ne Lakshmi, tai kuo jie prekiauja/prekiavo?  4u.gif
linkus parodyk  ax.gif  biggrin.gif

Ačiū, geriau tada rinktis sertifikuotus produktus 4u.gif

O čia tai suskėlei biggrin.gif Kodėl manai kad gerai žinau jų asotimentus, juk tik tris kart toje krautuvėlėje esu buvusi? lotuliukas.gif Tiesiog jie dabar atnaujinę savo internetinį puslapį, tai ir pasižiūrėjau kuo prekiauja tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 23, 11:59)
toliau dedu mažus atradimus, gal kuriai nors aktualu. UK radau mineralinės kosmetikos gamintoją Lily Lolo - jokių lizinų pridėtų nematau smile.gif


geri atradimai biggrin.gif

QUOTE(Satura @ 2010 06 23, 13:12)
vyrai sutvėrimai paprasti, tiesmuki - užuodė "seną" kvapą ir iškart jau pelėsis  blush2.gif

bet juokinga, kad vyras 'labiau uzuodziantis' bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 06 23, 14:08)
Pačios plaukai taip pat labai nuostabūs 4u.gif

jau pusmetis tik šaknis dažau(tiesa, vieną kartą visus dažiau ir gailiuosi rolleyes.gif ).

4u.gif
o kodel pasigailejai?
tada riesuto milteliu man nereik drinks_cheers.gif smile.gif o amla tada desiu.

as seniai seniai internete buvau radus, kad pirma dazyt vien chna, paskui vien basma..? Tu kaip eksperte jau, pakomentuok 4u.gif smile.gif Ar gausiu tamsia tamsia spalva?
Ir kur tada amla deti (pirmam dazymui su chna ar antram su basma?)
4u.gif

Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 23, 15:37)
Kodėl manai kad gerai žinau jų asotimentus, juk tik tris kart toje krautuvėlėje esu buvusi? lotuliukas.gif


nežinau, buvau tuo šventai tikra blush2.gif Tavo geras loginis mąstymas (dažnai žaviuosi, kokius ir kaip klausimus uždavinėji 4u.gif ), matematiniu tikslumu įsimeni daug ką, todėl man nuolat įspūdis, kad vienoj ar kitoj parduotuvėje esi apsilankiusi šviežiai biggrin.gif

bet ŽaliaŽalia tikrai bent jau prekiavo kažkuo panašiu į Lakshmi pavadinimą g.gif


QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 23, 15:41)
geri atradimai  biggrin.gif

bet juokinga, kad vyras 'labiau uzuodziantis'  bigsmile.gif  thumbup.gif
4u.gif


puslapis fainas, nuotraukos - jau atrodo, kad ten geriau už EM bigsmile.gif

o ko čia juoktis? tongue.gif MB irgi geriau užuodžia, o jau nepatinkančius kvapus, tai ypatingai gerai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 23, 16:41)
o kodel pasigailejai?
tada riesuto milteliu man nereik  drinks_cheers.gif  smile.gif o amla tada desiu.

as seniai seniai internete buvau radus, kad pirma dazyt vien chna, paskui vien basma..? Tu kaip eksperte jau, pakomentuok  4u.gif  smile.gif Ar gausiu tamsia tamsia spalva?
Ir kur tada amla deti (pirmam dazymui su chna ar antram su basma?)
4u.gif

Nes nusausino plaukus, dabar jau atsigaudinėja, daugiau su visais neeksperimentuosiu, gerai laikosi spalva dažant ir tik šaknis wink.gif
Man nepasitvirtino tas eksperimentas, tik terliones daugiau ir sugadinto laiko smile.gif Alma tiesiog maišyčiau į masę, o jei visgi dažytum pirmiau chna, po to basma, tai tik į basma turbūt aš dėčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 23, 14:31)

linkus parodyk  ax.gif  biggrin.gif




nu smile.gif
cia raso, kad tures http://www.allabouty...5162237600.html

cia turi kazko smile.gif http://www.mondebio....aramel/250.html

dar radau kelis dealeriu kontaktus.. ir kelis salonus, kurie naudoja.
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 23, 16:46)
nežinau, buvau tuo šventai tikra  blush2.gif Tavo geras loginis mąstymas (dažnai žaviuosi, kokius ir kaip klausimus uždavinėji  4u.gif ), matematiniu tikslumu įsimeni daug ką, todėl man nuolat įspūdis, kad vienoj ar kitoj parduotuvėje esi apsilankiusi šviežiai biggrin.gif

bet ŽaliaŽalia tikrai bent jau prekiavo kažkuo panašiu į Lakshmi pavadinimą  g.gif
puslapis fainas, nuotraukos - jau atrodo, kad ten geriau už EM  bigsmile.gif

o ko čia juoktis?  tongue.gif MB irgi geriau užuodžia, o jau nepatinkančius kvapus, tai ypatingai gerai  cool.gif

Baik baik čia chumorą skaldyti, nes sugėdinai blush-anim-cl.gif laugh.gif Nu gal tada ir turi, FIN, Sante, Weleda žiūriu irgi jie internete nenurodę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 23, 15:50)
cia raso, kad tures

cia turi kazko smile.gif


salonų gal nereikia, tolokai jie man biggrin.gif O už linkus didelis ačiū, reikės dar prancūziškame puslapyje pasistudijuoti ir atsiliepimus atidžiau paskaityti. Nes radau kažkur, kad beveik kaip su visa naturkosmetika - vienos dievina, kitoms kategoriškai nepatinka doh.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 06 23, 15:58)
Baik baik čia chumorą skaldyti,


kad nejuokavau tongue.gif Kažką ŽaliaŽalia gal ir turi ir ten iš brangesnių produktų buvo, kiek pamenu smile.gif

merginos, būkit geros, dar užmeskit akį į tą mano nukopijuotą krempudros sudėtį, ar ji jums reali atrodo? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 23 birželio 2010 - 16:09
ernesin,
aciu uz patarimus. labai noriu bandyt smile.gif

Benarsydama radau ir apie lauro alieju tamsiems plaukams.. idomu.

Satura, kaip su tuo Aleppo muilu su lauro aliejum? Ar dar pirkai? Atsimenu, jis Tau labai patiko.
Galvoju, ar verta eit kryziaus kelius bandant ji isigyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 23, 16:08)
Satura, kaip su tuo Aleppo muilu su lauro aliejum? Ar dar pirkai? Atsimenu, jis Tau labai patiko.
Galvoju, ar verta eit kryziaus kelius bandant ji isigyti  biggrin.gif


bendrą kontekstą įvertinus, tai keistokas klausimas tongue.gif Aš tavo muilų turiu tiek, kad Alepo muilas nebeaktualus cool.gif

nori pirkti pati tokio muilo ar laurų aliejaus??
Atsakyti
Merginos, pamenu, kad buvo kalbėta, bet nepasižymėjau doh.gif kaip stabdyti plaukų žilimą, labai jaunam amžiuj...? Nežinau, ką daryti, turiu žilų plaukų doh.gif

užvakar gaminau rankom kremą, tai po pasitepimo ir indus, grindis ploviau, bet rankos minkštos, švelnios, ar gali būti, kad didelis kakavos sviesto kiekis neleido nusiplauti taip kremukui?

ir kokiais natūraliais būdais gydotės "depresijas" visokias... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katherina: 23 birželio 2010 - 16:19
QUOTE(Satura @ 2010 06 23, 17:08)
Merginos, būkit geros, dar užmeskit akį į tą mano nukopijuotą krempudros sudėtį, ar ji jums reali atrodo?  4u.gif
Žinok man tai nei kiek neįtikinama tokia sudėtis schmoll.gif


QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 23, 17:08)
ernesin,
aciu uz patarimus. labai noriu bandyt  smile.gif

Į gražumą wink.gif
Atsakyti