Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Saulės" gimnazija

QUOTE(Trema @ 2010 06 22, 14:15)
4u.gif

O iškart sužinosim ir į kokias klases patekom, ar ne? Nu ta prasme, kai paskelbs patekusių sąrašą.

Kiek prisimenu, tai tik rugsėjo 1 sužinosim su kuo patekom, bet gal šiais metais ir kitaip darys.
Atsakyti
QUOTE(Trema @ 2010 06 22, 14:15)
4u.gif

O iškart sužinosim ir į kokias klases patekom, ar ne? Nu ta prasme, kai paskelbs patekusių sąrašą.

Ne, rugpjūčio paskutinėmis dienomis sužinosim smile.gif
Atsakyti
visų pirmą surašys visus patekusius. poto po kelių dienų įdės klasių sąrašus smile.gif

QUOTE(Sandryte7 @ 2010 06 22, 14:15)
Kaip ten mokytojai? Kokia atmosfera mokyklos? 4u.gif

mokytojų yra visokių, klauskit kas įdomu konkrečiai:))
Mokausi pas Jurėną, niekada fizikos nesupratau, nesuprantu ir dabar. turiu 4 ir ramiai sėdžiu:D
Atmosfera labai draugiška. visi labai šilti žmonės;))
Atsakyti
QUOTE(blondeee @ 2010 06 22, 14:14)

Nėra už ką wub.gif
Atsakyti
QUOTE(_shopaholic_ @ 2010 06 22, 14:18)
visų pirmą surašys visus patekusius. poto po kelių dienų įdės klasių sąrašus smile.gif
mokytojų yra visokių, klauskit kas įdomu konkrečiai:))
Mokausi pas Jurėną, niekada fizikos nesupratau, nesuprantu ir dabar. turiu 4 ir ramiai sėdžiu:D
Atmosfera labai draugiška. visi labai šilti žmonės;))

O ar yra mokytojų kurie pasirenka savo numylėtinius, o i kitus nekreipia dėmesio? smile.gif
Atsakyti
O Jurėnas ;D daug kalbų apie šitą mokytoją biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dalilyte10 @ 2010 06 22, 14:20)
O Jurėnas ;D daug kalbų apie šitą mokytoją biggrin.gif

Spėju, kad jis ten legendinis mokytojas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandryte7 @ 2010 06 22, 14:20)
O ar yra mokytojų kurie pasirenka savo numylėtinius, o i kitus nekreipia dėmesio? smile.gif


niekada taip dar nebuvo, tik vokiečių mokytoja mėgsta "nemylimus" pasirinkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_shopaholic_ @ 2010 06 22, 14:25)
niekada taip dar nebuvo, tik vokiečių mokytoja mėgsta "nemylimus" pasirinkti  biggrin.gif

Gerai, kad aš rusų mokinuosi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_shopaholic_ @ 2010 06 22, 14:25)
niekada taip dar nebuvo, tik vokiečių mokytoja mėgsta "nemylimus" pasirinkti  biggrin.gif

thumbup.gif Fainai tada nes, mano mokykloje tai atsirinkdavo kelis numylėtinius ir jiems daug dėmesio skyrdavo, o kitus tiesiog ignoruodavo
Atsakyti
QUOTE(blondeee @ 2010 06 22, 14:25)
Gerai, kad aš rusų mokinuosi  rolleyes.gif


biggrin.gif apie rusų mokytojas nieko nžn:D


QUOTE(Sandryte7 @ 2010 06 22, 14:28)
thumbup.gif Fainai tada nes, mano mokykloje tai atsirinkdavo kelis numylėtinius ir jiems daug dėmesio skyrdavo, o kitus tiesiog ignoruodavo


nu iš man dėstančių mokytojų taip nebuvo, gal yra kokie kiti kurie taip daro, bet nemanau;D
Atsakyti
Klausykit, kaip greit tas laikas bėga, tuoj jau ir rezultatus suzinosim bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti