Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Saulės" gimnazija

Giunteris_,ar stiprūs istorijos,vokiečių kalbos mokytojai?
Atsakyti
QUOTE(chabele @ 2015 02 25, 19:29)
Giunteris_,ar stiprūs istorijos,vokiečių kalbos mokytojai?

Mokytoja Mikalajuniene stipri. Apie kitus nieko pasakyti negaliu
Atsakyti
QUOTE(giunteris_ @ 2015 01 11, 15:03)
Nors ir gal vėluodamas, tačiau galiu iš pačių gimnazistų pozicijos pristatyti mūsų „saulinę“ ─ atėjęs iš paprastos vidurinės mokyklos, būtent čia supratau, kas yra tikra mokykla ir išmokau, kaip reikia mokytis. Įstojau į pirmą gimnazijos klasę ─ patekau į sustiprinto profilio klasę ─ pripažinsiu, pirmi metai buvo gana sunkūs, nes pamačiau, jog gimnazijoje net ir paprasčiausią ketvirtą reikia užsidirbti. Mūsų klasei buvo parinkti rinktiniai mokytojai (St. Jurėnas, I. Žukauskas, A. Šarkienė ir kt.), kurie mums nė dienai neleisdavo atsikvėpt ir, tuo labiau, tinginiaut. Pirmojoje gimnazijos klasėje, palyginus su aštuntąja klase, metinis vidurkis nukrito ~1 balu. Patekus į sustiprinto profilio klasę, pripažinsiu, bet tenka gana daug dirbti ir stengtis. Antrojoje gimnazijos klasėje padėtis gerokai pasikeičia (bent man asmeniškai), nes jau mokiniai įpranta prie gimnazijos tvarkos, mokytojų reikalavimų ir krūvių, geba tikslingai paskirstyti savo mokymosi laiką. Pavyzdys ─ mano antrosios gimnazijos klasės vidurkis gerokai pasitaisė į gerąją pusę, nors mokytojai liko tie patys. Kalbant apie gimnazijos kultūrą, atmosferą ir kt. aspektus, galiu visą tai apibūdinti vienu žodžiu ─ nuostabu! Visada gimnazijoje jaučiausi ypatingai gerai, nes čia visi yra labai draugiški, beveik neegzistuoja patyčios (nors gal man ir neteko su tuo susidurti, bet per mano mokymosi metus apie tai nieko negirdėjau), mokytojai yra gana supratingi ir ypatingai stiprus gimnazijos bendruomenės ryšys. Žinoma, negaliu teigti, jog visiems yra gera ir viskas patinka „saulinėje“, tačiau ši gimnazija ─ puiki vieta tam, kuris yra be galo žingeidus, trokštantis mokytis ir tobulėti. Kalbant apie dalykinius mokomuosius dalykus ir jų mokytojus, negalėčiau kažko ypatingai išskirti. Žinoma, gimnazijoje yra įvairių mokytojų ─ labai gerų, labai nuoširdžių, labai pakančių, labai savotiškų ir t. t. Pas mus matematikai ─ savo sričių ekspertai (I. Knyzelienė, R. Jonaitienė, I. Žukauskas, R. Grigelienė ir kt.). Lituanistai ─ taip pat neatsilieka ─ gimnazijos valstybinių egzaminų rezultatai dažniausiai būna pakankamai aukšti (žinoma, visų egzaminų rezultatai priklauso ne tik nuo mokytojų ─ didelė dalis sėkmės priklauso ir nuo pačio mokinio). Anglistai ─ irgi neblogi ─ nors ir gal jie silpnesni, lyginant su kitais dalykininkais, tačiau ir jie geba gerai paruošti mokinius valstybiniams brandos egzaminams. Taip pat mūsų gimnazija turi begalę žvaigždžių ir žvaigždučių: A. Šarkienė ─ be galo gera chemikė, kuri nuoširdžiai dirba dėl mokinių, taip pat, pripažinsiu, jos dėka pasikeičia visas požiūris į chemiją ─ ji tapo bene mėgstamiausia mano disciplina, St. Jurėnas ─ fizikas-žvaigždė, kuris yra daugelio mokomųjų medžiagų autorius, įvairių legendų pagrindinis veikėjas, pirmokų ir abiturientų siaubas, kurio kontroliniuose ketvertas įgyja tikrų tikriausią reikšmę (teigiamas! biggrin.gif), tačiau St. Jurėnui pažymys ─ ne rodiklis ─ jo ruošti mokiniai dažnai pasiekia labai aukštus (nuo 86 balų iki 100) valstybinių brandos egzaminų rezultatus turėdami gana vidutiniškus metinius įverčius. Biologė D. Rimkuvienė ─ tikrų tikriausia mokytoja, kuri ypatingai daug reikalauja iš mokinių ─ kai kurie mokiniai sako, kad net joks valstybinis egzaminas neprilygsta jos paprasčiausiam kontroliniui  biggrin.gif. Žinoma, visas pas ją nudirbtas juodas triūsas greitai atsiperka valstybinių brandos egzaminų metu. Geografė S. Dijokienė ─ geografijos šiaurinė žvaigždė, kuri yra ne tik geografijos mokytoja, bet ir, svarbiausia, mano manymu, gyvenimo mokytoja. Žinoma, pirmoje klasėje ji yra didžiausias pirmokų siaubas ir košmaras (pripažinsiu, ji man tokia taip pat buvo ax.gif), tačiau vyresnėse klasėse su ja bendraudamas jautiesi, jog bendrauji su ypatingai geru bičiuliu. Apie kitus mokytojus daugiau neberašysiu ─ labai ilgai užtruksiu berašydamas lotuliukas.gif. Kalbant apie stojimą, tai šiemet (2015 m.) nežinau kaip bus, kadangi šiemet pasikeitė 60 % mūsų gimnazijos vadovybės, įskaitant ir pačią gimnazijos direktorę. Mano manymu, išliks stojamasis (matematikos, lietuvių kalbos, anglų kalbos ir kt. dalykų) egzaminas, tačiau keisis jo svertinis koeficientas, nes anksčiau jį sudarydavo 50 % ─ mokinio atsineštas metinis pažymys iš buvusios mokyklos ir 50 % ─ stojamojo egzamino rezultatas (nors iš tiesų nežinau, ar jis keisis, nes gal nesikeis išvis jokia stojimo tvarka). Patariu visą informaciją sekti gimnazijos tinklalapyje ─ http://www.saule.kaunas.lm.lt. Stojimo prašymų priėmimas prasideda apie balandžio mėn., o stojamasis egzaminas ─ birželio pradžioje. Tai tiek glaustai papasakojau apie mūsų „saulinę“. Jei kyla kokių nors klausimų ─ rašykite ─ būtinai į juos pasistengsiu atsakyti  4u.gif.


Papildyta:
Sveiki,
Mano sūnus bandys stoti į saulės gimnazijos 1 klasę. Ar sunkus buvo stojamasis testas?

Atsakyti
Sveiki, mano dukra nori stoti i sia gimnazija, mergaite mokykloje mokosi gerai, vidurkis apie 9. Na, tik gyvenama vieta neatitinka. Jusu nuomone, ar yra sansu istoti. na, prasyma paraseme pirma balandzio ( skaiciau, kad ir tai turi itakos). Labiausiia neramina gyvenama vieta....
Atsakyti
QUOTE(Vardas1201 @ 2015 05 10, 12:23)
Papildyta:
Sveiki,
Mano sūnus bandys stoti į saulės gimnazijos 1 klasę. Ar sunkus buvo stojamasis testas?


Laba diena.

Stojamasis testas nėra sunkus ─ jo sudėtingumas atitinka vidutiniškai arba gerai besimokančio (kai metinis vidurkis sieka 8-10) mokinio lygį, tad, jei vaikas padoriai mokosi bei neturi didesnių mokymosi problemų, tuomet sprendžiant testą, neturėtų kilti didesnių problemų.
Papildyta:
QUOTE(doremifasolasi @ 2015 05 16, 16:45)
Sveiki, mano dukra nori stoti i sia gimnazija, mergaite mokykloje mokosi gerai, vidurkis apie 9. Na, tik gyvenama vieta neatitinka. Jusu nuomone, ar yra sansu istoti. na, prasyma paraseme pirma balandzio ( skaiciau, kad ir tai turi itakos). Labiausiia neramina gyvenama vieta....


Laba diena.

Jūsų atveju, šis gyvenamosios vietos rodiklis tikrai neturėtų daryti didesnės įtakos stojamajam rezultatui. Šis gyvenamosios vietos rodiklis ─ labiau pirmenybės teikimo mokiniui laikas. Mano manymu, Jūs neturėtumėte nerimauti, nes Jūsų prašymas yra pateiktas gana anksti, o labiausiai ir yra atsižvelgiama į prašymo pateikimo datą, stojamojo testo rezultatą, metinį vidurkį. Gyvenamoji vieta ─ šalutinis kriterijus, kuomet susidaro komplikuota ar ginčytina situacija dėl konkursinės eilės.
Papildyta:
QUOTE(chabele @ 2015 02 25, 19:29)
Giunteris_,ar stiprūs istorijos,vokiečių kalbos mokytojai?


Vokiečių kalbos mokytojai yra išties stiprūs. Istorikai ─ taip pat ─ gimnazijos istorikų ruošti mokiniai gana aukštais įverčiais išlaiko istorijos valstybinį brandos egzaminą.
Atsakyti
Imanoma patekt su 7.3 vidurkiu? biggrin.gif Ir is kokiu dalyku ten testai stojamuosiose buna?
Atsakyti
Sveiki, gal žinote kas nors ar priima į Saulės III universitetines gimnazijos klases? Ta prasme ar ten aplamai yra laisvų vietų? rolleyes.gif
Netikėtai tenka bėgti ieškotis kitos mokyklos, nes mūsiškę prieš pat nosį pakeitė į pagrindinę verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacier @ 2016 03 04, 10:09)
Sveiki, gal žinote kas nors ar priima į Saulės III universitetines gimnazijos klases? Ta prasme ar ten aplamai yra laisvų vietų?  rolleyes.gif 
Netikėtai tenka bėgti ieškotis kitos mokyklos, nes mūsiškę prieš pat nosį pakeitė į pagrindinę verysad.gif

Priima, bet formuoja 1 (gal 2 klases), tai vietų nedaug būna.
Papildyta:
Gerą reklamą varo Giunteris (gerai, jei tai būtų mokinys lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Siemka69 @ 2015 06 03, 18:59)
Imanoma patekt su 7.3 vidurkiu? biggrin.gif Ir is kokiu dalyku ten testai stojamuosiose buna?

Įstoja ir su žemesniais. Tik nepatenka į tas tikras gimnazijines klases, o ir mokytojai atitinkamai silpnesni.
Atsakyti
Mano dukra dabar aštuntokė ir planuoja ateinantį pavasarį stoti į "Saulės" gimnaziją.
Ar ten yra sustiprintas gamtos mokslų mokymas? Ar stiprūs mokytojai? Kaip supratau, klasės yra paprastos ir universitetinės?
Ar ši gimnazija turi didesnį pranašumą prieš J.Basanavičiaus ar "Santaros" gimnazijas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demetra: 02 rugsėjo 2016 - 18:44
QUOTE(Demetra @ 2016 09 02, 18:44)
Mano dukra dabar aštuntokė ir planuoja ateinantį pavasarį stoti į "Saulės" gimnaziją.
Ar ten yra sustiprintas gamtos mokslų mokymas? Ar stiprūs mokytojai? Kaip supratau, klasės yra paprastos ir universitetinės?
Ar ši gimnazija turi didesnį pranašumą prieš J.Basanavičiaus ar "Santaros" gimnazijas?

pajudinu temą, laukiu ir aš atsakymo iš Sauliečių
Atsakyti
QUOTE(zuikelisv @ 2017 03 06, 11:27)
pajudinu temą, laukiu ir aš atsakymo iš Sauliečių

Ir as vis dar laukiu pasisakymu.Stojanciu tiek daug,besimokanciu,baigusiu irgi daug,gal kas atsilieps smile.gif.
Atsakyti