Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Saulės" gimnazija

Mes tai nerenkam visai į jokius fondus. Tik va dabar surinkom pinigus už spinteles. O siaip daugiau tai nieko nesake kad reikes ar ka. Aukletoja sake kad mazdaug jei tevai nuspres ka pakeist tai tada galim rinkt, bet taip tai ne..
Papildyta:
QUOTE(salala @ 2010 12 30, 17:30)
na man daug geriau tikslieji ypač matematika sekasi. biggrin.gif  Tačiau su kalbom irgi neblogai.  g.gif  dabartinis vidurkis 8.6 taigi nelabai jaudinuosi kad kris.  Dar norėjau paklaust kiekviena klasė turi savo kabinetą tai ar mokytojai vaikšto po klases ar mokiniai?  blush2.gif


Mokiniai vaiksto pas mokytojus. Turim savo klases ir per pertraukas jei joje nebuna kitu klasiu galim but ir ka norim veikt, bet kai ateina pamoka einam i kitas klases pas mokytojus biggrin.gif
Atsakyti
O tai ir į klasės fondą nerenkat? ax.gif tai iš ko tarybai už laikraštį sumokat ir pnš?
Atsakyti
QUOTE(Marili. @ 2010 12 30, 18:34)
Mes tai nerenkam visai į jokius fondus. Tik va dabar surinkom pinigus už spinteles. O siaip daugiau tai nieko nesake kad reikes ar ka. Aukletoja sake kad mazdaug jei tevai nuspres ka pakeist tai tada galim rinkt, bet taip tai ne..
Papildyta:
Mokiniai vaiksto pas mokytojus. Turim savo klases ir per pertraukas jei joje nebuna kitu klasiu galim but ir ka norim veikt, bet kai ateina pamoka einam i kitas klases pas mokytojus biggrin.gif



supratau lotuliukas.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MissBootee @ 2010 12 31, 12:46)
O tai ir į klasės fondą nerenkat? ax.gif  tai iš ko tarybai už laikraštį sumokat ir pnš?

Aj jo biggrin.gif dar i klases fonda po 5lt susirinkom biggrin.gif
Atsakyti
netikėtai radau šios gimnazijos forumą ax.gif baigiau šią mokyklą ir pas mane yra užsilikusi dalis uniformos t.y. švarkas, gal kam reikia? g.gif
Papildyta:
o gal dar kažkam reikia vadovėlių, atlasų, nes kai pati ten mokinausi kai kurių knygų buvo trūkumas ir teko pirktis http://public.fotki....duodu-dovanoju/
Atsakyti
Sveiki, yra siais metais i antra klase stosianciu? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Wooo @ 2011 05 24, 00:41)
Sveiki, yra siais metais i antra klase stosianciu? wink.gif


Gal yra smile.gif apmąstymuose kol kas...
Atsakyti
Sveiki, gal kas stoja i pirmas klases? smile.gif cool.gif
Atsakyti
Sveika. smile.gif Stoju aš. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(maumaumau @ 2011 06 23, 16:00)
Sveika. smile.gif Stoju aš.  thumbup.gif


Įstojai? smile.gif
Atsakyti
Taip. smile.gif Gal kas dar stojot į pirmas klases? ax.gif
Atsakyti
Labas, taip wink.gif as ir istojau i pirma klase, beje, sveikinu biggrin.gif....
Atsakyti