Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Saulės" gimnazija

Nebus naujokam krikštynų???!!! Nes dabar mum ir aukl4toja lyg ir užsiminė, kad nebus, tipo vietoj to kažkoks renginys, ir kitai kl direktorė atėjus sakė, kad nebus.. Bet ar taip gali būt? Taigi man rodos visiem naujokam jau ilgą laiką yra krikštynos?? g.gif
Atsakyti
Gal kas turite matematikos mokytojos Elvyros Sadzevičienės telefono numerį. Ji jau 2 metus Saulės gimnazijoje nebedirba. Raštinė telefono taip pat neturi.

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(tura @ 2010 09 29, 11:58)
Gal kas turite matematikos mokytojos Elvyros Sadzevičienės telefono numerį. Ji jau 2 metus Saulės gimnazijoje nebedirba. Raštinė telefono taip pat neturi.

Ačiū



Deja, si mokytoja Kaune nebegyvena ://
Atsakyti
gal galeciau suzinot apie gimnazija nes noriu bandyt istot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(grazioiminty @ 2010 11 17, 22:48)
gal galeciau suzinot apie gimnazija nes noriu bandyt istot  ax.gif

O ką norėtum tiksliai sužinoti? smile.gif
Atsakyti
visa tema šita + visa tema sena apie šią gimnaziją, nepatingėkit paskaityt tik smile.gif

kas dalyvauja tiksliukuose?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MissBootee: 18 lapkričio 2010 - 20:03
as tai tik norejau paklausti ar is tikro ten reike moketi daug i fondus? nei reikia tai kiek jus mokat kas menesi? blush2.gif
ir o nera uniformos pirkti? negi tik siutis imanoma? smile.gif
Atsakyti
Sveikos, nuo kitų mokslo metu ir aš norėčiau mokytis Saulei tik va mama nenori manęs ten leisti verysad.gif nes ir toli (aš iš panemunės) sako kad ir mano mokykla (šv. Mato) gera, bet dėl savęs noriu į geresnę mokykla. Tai jai reikia kuo daugiau pliusu šiai mokyklai ir mažai minusų. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(salala @ 2010 12 28, 18:18)
Sveikos, nuo kitų mokslo metu ir aš norėčiau mokytis Saulei tik va mama nenori manęs ten leisti verysad.gif  nes ir toli (aš iš panemunės) sako kad ir mano mokykla (šv. Mato) gera, bet dėl savęs noriu į geresnę mokykla. Tai jai reikia kuo daugiau pliusu šiai mokyklai ir mažai minusų.  blush2.gif


Sveika. Aš taip pat esu iš panemunės ir taip pat lankiau sv. Mato mokykla. Siais metais perejau i Saule. Galiu pasakyt kad sv Mato mokykla tikrai gera. Kol joje mokiausi maniau kad ten nieko nemoku ir kad prastai mokina, taip pat galvojo ir mama. Bet perejus i gimnazija, maniau kad mano vidurkis pazymiu tikrai smarkiai kris, nes visdelto gimnazija ir cia moko stipriau. bet klydau. mano vidurkis nukrito vos keliom simtosiom. Bet kad perejau ir dabar zymiai toliau vaziuot ir anksciau keltis reikia tikrai nesigailiu. Bet vis delto galiu pasakyti kad Saulei man labiau patinka, cia kitokia aplinka.
P.S. sorry del klaidu. labai skubu biggrin.gif
Atsakyti
dekuj už atsakymus dar norėjau paklausti kaip su visokiais fondais ir ar reikia mokėti už mokslą, nes mamai tai pagrindinis minusas.
Atsakyti
Su tais fondais, tai kokį kabinetą gausit ir pas kokią auklėtoją papulsit..

Pvz. pas mus klasė ideali, nes suremontavom beveik viską, išvis mokėjom gal 250 lt, ir lentą, ir spinteles kiekvienam įsidėjom. Kiekvieną mėnesį į klasės fondą renkam po 5 lt. Trečioj klasėj auklėtoja dar bandė rinkti po 50lt, bet nieks jau ir nenešė biggrin.gif

Bet ir iš mokyklos gavom kompą klasei, projektorių smile.gif. Mums tai gerai, nes spintelės naudojamos, plius du metus sedėjom tik klasėj. Bet kai dabar jau kabinetinė sistema, tai būtų truputį abydna kišt pinigus į tokį kabinetą, kuriame tu praktiškai nebūni smile.gif

Tai tiek, o kas dėl pažymių vidurkio, tai aš, kai atėjau iš vidurinės, man jis 1 balu krito, mano visiems klasiokams irgi. Tai nežinau, gal čia nuo mokytojų labiau priklauso smile.gif
Dėl pačio mokslo lygio, tai bent jau man labai jaučias ( o ypatingai, kai atėjau į 11 kl ir prasidėjo A lygiai), turiu pačius geriausius mokytojus. Atėjus į chemijos A lygį, dėka geros mokytojos, pamilau chemiją. Matematikas Žukauskas dirba su vilniaus respublikiniais olimpiadininkais, biologijos mokytoja irgi super. Aš pati einu į medicininę kryptį, tai man mokytojai labai pasisekė. Fizika A lygiu žinau, jog labai stipri, istoriją irgi gerai ima. Su kalbom gal prasčiau, nors asmeniškai mano mokytoja Radavičiūtė tikrai labai gera ir faina. Lietuvių mokytojų yra gerų, na, man tik nepasisekė. O antros kalbos tai ne kažką smile.gif Tai tiek. Jei tiksliukė, patariu eit, bet jei domina kalbos ir pnš., tai gal rinkis kitą mokyklą.

O pati aplinka, pats gyvenimas super smile.gif daug veiklos

Nu parašiau, ką galėjau, kiek pati esu susidūrus. Mokytojus aprašiau tik savo, bet jų juk labai daug, tikrai ne su visais teko bendraut. Aš tai labai džiaugiuosi perėjus.
Atsakyti
na man daug geriau tikslieji ypač matematika sekasi. biggrin.gif Tačiau su kalbom irgi neblogai. g.gif dabartinis vidurkis 8.6 taigi nelabai jaudinuosi kad kris. Dar norėjau paklaust kiekviena klasė turi savo kabinetą tai ar mokytojai vaikšto po klases ar mokiniai? blush2.gif
Atsakyti