Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Saulės" gimnazija

Svarbiausia, kad bandelės liko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*candy* @ 2010 09 05, 14:34)
Kazkaip sunku apsispresti... ar i rasa ar i saule eiti :hm


Aš taip pat rinkausi tarp Saulės ir Rasos. Kadangi pati nemažai domėjausi Kauno gimnazijom, tai galiu pasakyti, kad jei manai negalinti įstoti į KTUg, tai šias gimnazijas laikyčiau geriausiu pasirinkimu. Nemanau, kad smarkiai suklysi pasirinkusi bet kurią iš šių.
Jei įdomu, aš pasirinkau Rasą :).
Kalbant apie atvirų durų dienas, tai lankiausi abiejose gimnazijose ir jei būtų rinktis pagal tai, ką ten mačiau, tai yra išorinį mokyklos vaizdą, bučiau rinkusis Saulę. Pastaroji tikrai gražesnė už Rasą, bet mano asmeniniai kriterijai buvo kitokie.
Dabar dėl tos populiarios nuomonės, kad Saulėj - tikslieji, Rasoj - humanitariniai. Rasa tikrai nėra humanitarinės pakraipos, ir tiek tikslieji, tiek humanitariniai stiprūs vienodai. Girdėjau, kad Saulėje su kalbom prasčiau, tačiau patvirtinti negaliu.
O šiaip labai siūlau perskaityti praeitas Saulės ir Rasos temas ;).
Atsakyti
Beje, neužilgo krikštynos bus...
Atsakyti
Ar bus krikštynos naujajai 3-iai klasei?
Atsakyti
O kaip su chemijos mokytoja Galdikiene? Mum ji dėsto chemiją dabar ir ji pasirodė gera mokytoja, viską išaiškina, ir pakankamai aiškiai. Bet fbook'o saules gimnazijos tinklapy skaičiau, kad ji nieko nemoko, nesamones kalba per pamokas ir t.t. Tai kaip iš ttikrųjų? Visiem ji čia pirmas dienas būna gera o vėliau nieko neaiškina?
Atsakyti
QUOTE(taMparaMpaM @ 2010 09 08, 23:18)
Ar bus krikštynos naujajai 3-iai klasei?


jei jos aplamai bus, tai bus tikrai visiems naujokams, ne tik pirmokams mirksiukas.gif


QUOTE(Marili. @ 2010 09 09, 21:33)
O kaip su chemijos mokytoja Galdikiene? Mum ji dėsto chemiją dabar ir ji pasirodė gera mokytoja, viską išaiškina, ir pakankamai aiškiai. Bet fbook'o saules gimnazijos tinklapy skaičiau, kad ji nieko nemoko, nesamones kalba per pamokas ir t.t. Tai kaip iš ttikrųjų? Visiem ji čia pirmas dienas būna gera o vėliau nieko neaiškina?

nekenčiu jos, nekenčiu už tai, kad du metus pramalėm mes š chemijoj, kad nieko nemokėjom, atėjom į A lygį pas Šarkienę, ir dabar kančia bus... Patariu pačiai mokytis, konspektuotis knygą, jei tau reiks chemijos, nes iš jos žinių tai gausi nulį mirksiukas.gif nesuprantu išvis kaip tokius mokytojus saulinėj laiko, mes maldavom, kad mums ją pakeistų, bet nebuvo daugiau mokytojų schmoll.gif schmoll.gif Aš dabar trečiokė, pasirinkus A lygį, tai tikrai žinok, pas Galdikienę savarankiškai mokiaus, ir galvojau, kad viską suprantu.. Dabar atėjom pas Šarkienę, pirmos pamokos - neorganinės chemijos kartojimas, ir ką galiu pasakyt, nieko aš nemoku iš tikro smile.gif ir visi mes už tai kaltinam Galdikienę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MissBootee @ 2010 09 10, 19:50)
jei jos aplamai bus, tai bus tikrai visiems naujokams, ne tik pirmokams  mirksiukas.gif
nekenčiu jos, nekenčiu už tai, kad du metus pramalėm mes š chemijoj, kad nieko nemokėjom, atėjom į A lygį pas Šarkienę, ir dabar kančia bus... Patariu pačiai mokytis, konspektuotis knygą, jei tau reiks chemijos, nes iš jos žinių tai gausi nulį  mirksiukas.gif  nesuprantu išvis kaip tokius mokytojus saulinėj laiko, mes maldavom, kad mums ją pakeistų, bet nebuvo daugiau mokytojų  schmoll.gif  schmoll.gif  Aš dabar trečiokė, pasirinkus A lygį, tai tikrai žinok, pas Galdikienę savarankiškai mokiaus, ir galvojau, kad viską suprantu.. Dabar atėjom pas Šarkienę, pirmos pamokos - neorganinės chemijos kartojimas, ir ką galiu pasakyt, nieko aš nemoku iš tikro  smile.gif  ir visi mes už tai kaltinam Galdikienę  biggrin.gif



Gerai kad as nuo pirmos klases Sarkiene gavau ;DD sendien kalbejau su ta kur rubinej buna, tj ji mums pasakojo apie krikstynas, bet svarbiausia taip ramiai kalba ir sako: tj ten nieko baisaus nebus pora kiausiniu ant galvos jums paleis miltuose isvolios ir viskas nieko baisaus ;DD
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalilyte10: 10 rugsėjo 2010 - 19:55
dailyte, o kelintokė tu, kad Šarkienė gavai? Nes apart savo auklėtinių, kiek žinau, ji pirmų - antrų klasių neima g.gif
Atsakyti
QUOTE(MissBootee @ 2010 09 10, 22:07)
dailyte, o kelintokė tu, kad Šarkienė gavai? Nes apart savo auklėtinių, kiek žinau, ji pirmų - antrų klasių neima  g.gif


As 1-oke ;D vienintele 1 kl. tj mes siemet ja gavom ;D nes tipo jai truputi truko valandu tj mus pasieme smile.gif
Atsakyti
pavydžiu.. bet tiem, kam nereiks chemijos, pas ją bus užsiknisimas, nes mokytis teks daug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MissBootee @ 2010 09 10, 23:06)
pavydžiu.. bet tiem, kam nereiks chemijos, pas ją bus užsiknisimas, nes mokytis teks daug  smile.gif


Nu as vistiek dziaugiuosi kad ne pas ta kita mokytoja ;DD
Atsakyti
O va man chemijos tikrai reikės, ir pas tokią mokytoją pakliuvau sad.gif nesiseka man su tais chemijos mokytojais...
Atsakyti