Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Saulės" gimnazija

Rezidentai, kokios tu klasės?
Atsakyti
QUOTE(*candy* @ 2010 09 04, 20:02)
Dalilyte,
Kaip manai, ar geriau pereiti dabar i Saule ar kitais metais t.y i 2 gimnazijos klase?
g.gif


Aš vis dėl to manau, kad geriau pereiti į 1 klasę, nei į 2, nes vistiek bus visiškai kiti mokytojai, kiti mokymo metodai. Išpradžių, kaip mums auklėtoja sakė teks pasimokyti 5 balėj sistemoj ;D bet poto kaip nors persilausim. Ir šiaip per tas pora dienu kur ejau jau į Saulės gimnaziją pajaučiau, kad visai kitokie vaikai susirinko, nei buvo prieštai mano klasėj, čia jau buvo galima mokytis, nieks nedaro per pamokas ką tik nori. Ai dar liepė sunešti prašymus dėl tikybos ir etikos, mano buvusioj klasėj būtų neše gal kokį mėnesį, o čia jau kitą diena visi buvo. ;DD Nu žodziu kolkas tikrai nesigailiu, kad perėjau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalilyte10: 05 rugsėjo 2010 - 08:47
Kazkaip sunku apsispresti... ar i rasa ar i saule eiti g.gif
Atsakyti
QUOTE(*candy* @ 2010 09 05, 14:34)
Kazkaip sunku apsispresti... ar i rasa ar i saule eiti g.gif


Man tas pats ;D Gal kas galit patart kodėl geriau į Saulę o ne į Rasą eit?
Atsakyti
QUOTE(Sima*~ @ 2010 09 05, 18:01)
Man tas pats ;D Gal kas galit patart kodėl geriau į Saulę o ne į Rasą eit?



Pati rinkausi iš šių dviejų mokyklų, iš pradžių galvojau, kad eisiu į rasą, bet kai apsilankiau Saulės atvirų durų dienoj iškart persigalvojau (kaip bėja ir visi mano draugai su kuriais kartu planavom išeiti į Rasą.) Bet šiaip gal rinktis geriausiai pagal tai kas tau labiau sekasi jei tikslieji - Saulė jei humanitariniai - Rasa. Nu aišku dar svarbu į kurią mokykla patogiau nuvaziuoti. Tai vat siemet visi mano draugai perejo i saule su kaikuriaisir db esam klasiokais kiti i kitas klases papuole, o dvi drauges i rasa nuejo, nes arciau namai vienai, o kitai tikslieji nesiseka. Šiaip viska parodys laikas, kolkas tikrai nesigailiu kad pasirinkau Saule. tongue.gif Ir šiaip nėra dar jums kur skubėti, visi mokslo metai liko, visų pirma apsilankykit abiejose mokyklose, į atvirų durų dieną ateikit būtinai, ir tada apsisprest bus daug lengviau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalilyte10: 05 rugsėjo 2010 - 18:35
Matai, as noreciau dar simet viduri mokslo metu iseiti unsure.gif galvoju gal vistiek butu geriau nei kitais metais... g.gif
Atsakyti
QUOTE(dalilyte10 @ 2010 09 05, 19:33)
Pati rinkausi iš šių dviejų mokyklų, iš pradžių galvojau, kad eisiu į rasą, bet kai apsilankiau Saulės atvirų durų dienoj iškart persigalvojau (kaip bėja ir visi mano draugai su kuriais kartu planavom išeiti į Rasą.) Bet šiaip gal rinktis geriausiai pagal tai kas tau labiau sekasi jei tikslieji - Saulė jei humanitariniai - Rasa.  Nu aišku dar svarbu į kurią mokykla patogiau nuvaziuoti. Tai vat siemet visi mano draugai perejo i saule su kaikuriaisir db esam klasiokais kiti i kitas klases papuole, o dvi drauges i rasa nuejo, nes arciau namai vienai, o kitai tikslieji nesiseka.  Šiaip viska parodys laikas, kolkas tikrai nesigailiu kad pasirinkau Saule. tongue.gif Ir šiaip nėra dar jums kur skubėti, visi mokslo metai liko, visų pirma apsilankykit abiejose mokyklose, į atvirų durų dieną ateikit būtinai, ir tada apsisprest bus daug lengviau biggrin.gif

Ačiū už nuomonę smile.gif Beje gal galėtum man į až parašyt kai sužinosi kada vyks tos atvirų durų dienos? Jei nesunku aišku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sima*~ @ 2010 09 05, 21:17)
Ačiū už nuomonę smile.gif Beje gal galėtum man į až parašyt kai sužinosi kada vyks tos atvirų durų dienos? Jei nesunku aišku smile.gif


gerai parašysiu, į rasą galima nueiti ir apziureti mokykla per testus, o saulej buna pavasari :]
Papildyta:
QUOTE(*candy* @ 2010 09 05, 19:55)
Matai, as noreciau dar simet viduri mokslo metu iseiti  unsure.gif  galvoju gal vistiek butu geriau nei kitais metais... g.gif


Tai tu dabar esi 9 kl? Ką mokiniesi vokieciu ar rusu? smile.gif
Atsakyti
Taip, as dabar 9 klaseje. Mokausi vokieciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*candy* @ 2010 09 07, 17:10)
Taip, as dabar 9 klaseje. Mokausi vokieciu  blush2.gif


manau galimybė ateiti metų viduryje yra, saulėj yra 2 vokiečių klasės tai A ir F jei neklystu, aš mokausi A, bet pas mus 30 vaiku tj nera vietos, bet gal F klasej dabar 29, tai kaip ir būtų 1 laisva vieta....
Atsakyti
tieeek naujų žmonių saulinėj..
o valgykloj žiūriu vien javinukai beliko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MissBootee @ 2010 09 07, 20:38)
tieeek naujų žmonių saulinėj..
o valgykloj žiūriu vien javinukai beliko  lotuliukas.gif



Nu jo dabar valgykloj gi vien tik svaikas maistas biggrin.gif
Atsakyti