Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Saulės" gimnazija

Na ką, fizikos mokytojas bus Jurėnas, teks priprasti prie nuolatinių ketvertų ir penketų lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas mane ir Jurėnas bus ;D
Atsakyti
Eeei vaikaai, ar žinot kuriam lygiui geografijos mokytoja Dijokienė Sigita dėstys(-o)?
Atsakyti
QUOTE(taMparaMpaM @ 2010 09 02, 17:16)
Eeei vaikaai, ar žinot kuriam lygiui geografijos mokytoja Dijokienė Sigita dėstys(-o)?



A lygy mums destys Dijokiene
Atsakyti
QUOTE(Rezidentas @ 2010 09 03, 15:00)
A lygy mums destys Dijokiene



O gera ši geografijos mokytoja?
Atsakyti

QUOTE(dalilyte10 @ 2010 09 03, 18:48)
O gera ši geografijos mokytoja?

ji viena mano mylimiausių mokytojų visoj mokykloj mirksiukas.gif nereali, nė vieno blogo žodžio negalėčiau pasakyt bigsmile.gif


Rezidentai, anais metais, kai kalbėjau su Dijokiene, ji sakė, jog tik vienintelis B lygis bus išvis mokykloj.. Ir jis pas ją smile.gif Bet nežinau, gal grupė susidarė ir padarė ir A lygį rolleyes.gif
Atsakyti
Kad A grupe susidare tai as na beveik uztikrintas.. Cia kiek pastebejau ka sake nuo pernai tai puse paiskeite.. Sake Informatikos negali atsisakyt, dabar jau gali.. Pernai sake vieni mokytojai tokius ir tokius lygius destys, dabar jau vel kiti desto.. Na del Geografijos per daug nesidomejau, bet manau, jog ji destys A. B lygio grupe gal kokia Girdauskiene turi??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rezidentas: 03 rugsėjo 2010 - 20:26
QUOTE(MissBootee @ 2010 09 03, 18:55)
ji viena mano mylimiausių mokytojų visoj mokykloj  mirksiukas.gif  nereali, nė vieno blogo žodžio negalėčiau pasakyt  bigsmile.gif



Kaip fainai, gerai kad sita geografijos mokytoja gavom smile.gif
Atsakyti
O is kokiu anglu kalbos vadoveliu mokotes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*candy* @ 2010 09 04, 18:23)
O is kokiu anglu kalbos vadoveliu mokotes?  g.gif



Aš 1-oke tai mokausi iš enterprise 4 - anglų vadovėlį ir gramatikos knygą liepė pirkti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalilyte10: 04 rugsėjo 2010 - 18:46
Dalilyte,
Kaip manai, ar geriau pereiti dabar i Saule ar kitais metais t.y i 2 gimnazijos klase?
g.gif
Atsakyti
Pirmose dvejose klasese mokysites is Enterprise vadoveliu, 3-oje, 4-toje Gausite Raudonas Fast Track.. Labai Enterprise gramatiku neplesykit, nes jus prireiks iki mokyklos baigimo smile.gif
Atsakyti