Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Saulės" gimnazija

Bet vistiek zmones uzplauke neblogai.. 2 nauji zmones atejo i dvi klases.. (Kiekvienas uzrasytas i dvi klases) i 3H ir i senas trecias klases.. Dar pries parsisiunciant parasyta "pakeitimai negalimi"..
Atsakyti
Aš į 1A patekau! Mano klasej taip pat pateko visi draugai kurie irgi vokieciu mokosi tikriausiai bus vien tik vokieciu klase. Gal yra klasioku mano? Gal kas galetumete apie Dalia Juodiene papsakoti, idomu koke aukletoja gavau! thumbup.gif
Atsakyti
nedėsto daug mokytojų, tai nieko negaliu pasakyt, Vanda anglistė, Danielius tai lotuliukas.gif nekenčiu jo doh.gif , 3h nauja klasė, kaip miela, Jurėną dar gavo thumbup.gif

o dėl atmosferos, tai visur visokių yra mirksiukas.gif reik savo vietą turėt tiesiog mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MissBootee: 30 rugpjūčio 2010 - 19:43
As patekau i B klasę smile.gif tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Dar viena mano klasiokė biggrin.gif
Atsakyti
bet tai kaaaaiii biggrin.gif isskirste mane su klasiokem po skirtingas klases g.gif gal ir nieko g.gif patekau i c ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Marvellous @ 2010 08 31, 11:14)
bet tai kaaaaiii biggrin.gif isskirste mane su klasiokem po skirtingas klases  g.gif gal ir nieko  g.gif  patekau i c  ax.gif

Daug ką taip išmėtė. Matyt negalėjo pagal visų pageidavimus klases suskirstyt.
Atsakyti
QUOTE(blondeee @ 2010 08 31, 11:17)
Daug ką taip išmėtė. Matyt negalėjo pagal visų pageidavimus klases suskirstyt.


bet bent su viena klasioke i c patekom thumbup.gif gavau Daiva Gaileviciene aukletoja, papasakokit apie ja kanors ax.gif
Atsakyti
Marvellous, klasiokės būsim smile.gif
Atsakyti
Nu, chebra, raportuokit šiandien po šventės ką išgirsit!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taMparaMpaM: 01 rugsėjo 2010 - 00:06
Būtinai ;D
Atsakyti

Nieko gero neisgirdom, tik susalom ir tiek. ;D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalilyte10: 01 rugsėjo 2010 - 13:44