Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Saulės" gimnazija

QUOTE(EllenaAa @ 2010 08 13, 20:12)
O rimtai biggrin.gif man susimaišė biggrin.gif kažkaip galvojau, kad liepos 4d biggrin.gif

Kodėl būtent liepos 4? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blondeee @ 2010 08 14, 13:30)
Kodėl būtent liepos 4? biggrin.gif

Neisivaizduoju biggrin.gif
Atsakyti
kokie vidrukiai jsuu kuria sprieme?
Atsakyti
QUOTE(Maištautoja @ 2010 08 18, 16:47)
kokie vidrukiai jsuu kuria sprieme?

Mano 8.5 4u.gif blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maištautoja @ 2010 08 18, 16:47)
kokie vidrukiai jsuu kuria sprieme?


8.8 sad.gif kvaili mokytojai biggrin.gif pas mus grasino, kad jei iseisi is sules, tai prirasys neigiamu pazymiu ir neleido man pasikelt vidurkiu! biggrin.gif
Atsakyti
Mano beveik 9.4
Atsakyti
QUOTE(Maištautoja @ 2010 08 18, 16:47)
kokie vidrukiai jsuu kuria sprieme?


8.9 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(EllenaAa @ 2010 08 18, 22:48)
8.8 sad.gif kvaili mokytojai biggrin.gif pas mus grasino, kad jei iseisi is sules, tai prirasys neigiamu pazymiu ir neleido man pasikelt vidurkiu! biggrin.gif

Tai kam tada sakei kad išeisi? biggrin.gif Jaučiu mano šules dirikas ir pavaduotojos, net nežino kad aš išejau , o vidurkis 10kl atestate 9 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Riesas @ 2010 08 22, 21:20)
Tai kam tada sakei kad išeisi? biggrin.gif Jaučiu mano šules dirikas ir pavaduotojos, net nežino kad aš išejau , o vidurkis 10kl atestate 9  biggrin.gif

Nu tai kad musu klausinėjo biggrin.gif Kiekviena mokytoja!! Ir vos ne puse pamokos klausinedavo kol galiausiai pasakydavom kas iseisim. Ir kai dar asmeniskai klausineja tai negi sakysi, kad ne, neiseisiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(EllenaAa @ 2010 08 22, 22:16)
Nu tai kad musu klausinėjo biggrin.gif Kiekviena mokytoja!! Ir vos ne puse pamokos klausinedavo kol galiausiai pasakydavom kas iseisim. Ir kai dar asmeniskai klausineja tai negi sakysi, kad ne, neiseisiu biggrin.gif

Tai aišku kad reikia sakyt, kad neišeisi. devil.gif
Atsakyti
QUOTE(Riesas @ 2010 08 24, 18:42)
Tai aišku kad reikia sakyt, kad neišeisi.  devil.gif

Visi klasiokai žino- būtų pasakę biggrin.gif nes visi kas išeina sakė, kad išeina biggrin.gif
P.S. Jau paskelbė kur ir kada bus rugsėjo 1 biggrin.gif
Atsakyti
Galėtų ir greičiau tuos sąrašus įmest ;D
Atsakyti