Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Saulės" gimnazija

O man per siaura per pecius pasiuvo.. Net peplyso... xD
Atsakyti
QUOTE(Sandryte7 @ 2010 08 07, 11:09)
Aš šią praitą savaitę jau atsiėmiau viskas su ja ok, biggrin.gif  bet nepatiko kad be atvartų švarkas verysad.gif  verysad.gif

Tai marškiniai bus su apykakle ir normaliai atrodys smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Riesas @ 2010 08 07, 19:56)
O man per siaura per pecius pasiuvo.. Net peplyso... xD

O tu siuvaisi ten, kur gimnazija buvo nurodžiusi tam lapuke?
Atsakyti
[quote=blondeee,2010 08 08, 09:29]
Tai marškiniai bus su apykakle ir normaliai atrodys smile.gif
Papildyta:

Man tai ir nepatiko kad be atvartu. O tai reiks eit butinai su marskinukais?! Net neketinu visa laika su jais vaiksciot biggrin.gif

P.S. Gal kas žinot kelintą valandą reiks ateit rugsėjo 1-ąją? Tik taip klausiu, nes jei nežinot tai skambinsiu biggrin.gif
Atsakyti
Nu su marškiniais tvarkingiau atrodai, šeip aš nežinau, ar ten reikalauja vien su jais vaikščiot, žiemą, kai šalta, tai megztinį užsidedi. Jėzuituose tai kai šilta tik su marškiniais, o Saulėj tai nemanau, kad griežtai į tai žiūrės ax.gif
O su rugsėjo 1, tai tu taip neskubėk biggrin.gif Internete turėtų visą info paskelbt, bent aš taip manau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blondeee: 08 rugpjūčio 2010 - 15:42
QUOTE(blondeee @ 2010 08 08, 16:40)
Nu su marškiniais tvarkingiau atrodai, šeip aš nežinau, ar ten reikalauja vien su jais vaikščiot, žiemą, kai šalta, tai megztinį užsidedi. Jėzuituose tai kai šilta tik su marškiniais, o Saulėj tai nemanau, kad griežtai į tai žiūrės ax.gif
O su rugsėjo 1, tai tu taip neskubėk biggrin.gif Internete turėtų visą info paskelbt, bent aš taip manau smile.gif


Jo, rimtai. Aš ir manau kad paskelbs saules tinklapi. Kad mama atejus paklause ar aš nežinau, tai kažkaip susidomėjau biggrin.gif
Atsakyti
Aš šiandien nešiau dokumentus ir paklausiau kada bus sąrašai tai sakė kad paskutinę savaitę bus sąrašai internete.
Atsakyti
Pagaliau atsiėmiau uniformą smile.gif
Atsakyti
o as dar laukiu savo uniformos ax.gif mano siuveja kazkotai labai jau letai siuva, nors ismatavo birzelio pabaigoj g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marvellous @ 2010 08 11, 13:46)
o as dar laukiu savo uniformos  ax.gif mano siuveja kazkotai labai jau letai siuva, nors ismatavo birzelio pabaigoj  g.gif


Tai o tai kaip tu?.. jei tas susirinkimas buvo tik liepa ir tik tada dave ta lapa, kokia reik siut, tai is kur tavo siuveja zinojo kokia siut? Nes tu neturėjai dar to lapo.. Ar ten kokia speciali kuri siuva vien mokyklines uniformas ir zino kokios reikia?
Atsakyti
QUOTE(EllenaAa @ 2010 08 11, 22:06)
Tai o tai kaip tu?.. jei tas susirinkimas buvo tik liepa ir tik tada dave ta lapa, kokia reik siut, tai is kur tavo siuveja zinojo kokia siut? Nes tu neturėjai dar to lapo.. Ar ten kokia speciali kuri siuva vien mokyklines uniformas ir zino kokios reikia?

Susirinkimas buvo birželio 23 dieną, o ne liepą biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Marvellous @ 2010 08 11, 13:46)
o as dar laukiu savo uniformos  ax.gif mano siuveja kazkotai labai jau letai siuva, nors ismatavo birzelio pabaigoj  g.gif

kaip sandryte sake, jis buvo birzely, o ne liepa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandryte7 @ 2010 08 12, 10:57)
Susirinkimas buvo birželio 23 dieną, o ne liepą biggrin.gif  cool.gif


O rimtai biggrin.gif man susimaišė biggrin.gif kažkaip galvojau, kad liepos 4d biggrin.gif
Atsakyti