Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Saulės" gimnazija

QUOTE(Marvellous @ 2010 07 17, 11:57)
aisku, dekuj uz atsakyma  mirksiukas.gif

o kaip ten su tom krikstynom yra ? biggrin.gif prisiskainem nete apie tas krikstynas su drauge, kad ten su miltais visokiais ir taip toliau, issigandau biski  4u.gif papasakokit kas, kaip ten buna  ax.gif



Aš tai pati dar nežinau, nes būsiu 1-oke thumbup.gif bet kiek pasakojo draugai tai sakė apmėto ten su visokiais miltais, vandeniu, kiaušiniais ;D nu žodžiu linksma buna!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalilyte10: 17 liepos 2010 - 11:48
QUOTE(dalilyte10 @ 2010 07 17, 12:48)
Aš tai pati dar nežinau, nes būsiu 1-oke  thumbup.gif  bet kiek pasakojo draugai tai sakė apmėto ten su visokiais miltais, vandeniu, kiaušiniais ;D nu žodžiu linksma buna!!    drinks_cheers.gif

omg biggrin.gif o paskuj vaziuok laiminga viesuoju transportu namo lotuliukas.gif
o svarka kaip tu siusies, su tais atvartais ar be ? g.gif negaliu apsisprest niekaip kokio noriu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(EllenaAa @ 2010 07 16, 21:18)
Hey! O gal žinot kaip ten reikalai su lakuotais nagais mergom? biggrin.gif nes man gražu nulakuotos tamsios spalvos pvz: juoda (aš ne gotė biggrin.gif), mėlyna... Bet paskaičiuos, kad ten griežtai ir apranga ir viskas kita, neišvarytų su ryškesniais nagais nei šviesiai rūžavais? :DDD


biggrin.gif visokių čia yra, daug su stiliuku, nebijok 4u.gif
QUOTE(Marvellous @ 2010 07 17, 00:02)
sveikos  mirksiukas.gif  esu naujoke sian forume, neskaiciau visko, taigi jeigu kartosiuos - nepykit  biggrin.gif  norejau paklaust - kaip ten su tais dokumetais ? tam lape parasyta, kad viska reikia  nest kartu, su sveikatos pazyma, o as ta pazyma gausiu gal tik rugsejo pradzioj, nes pas viena gydytoja rugpjuci 18d, o pas kita rugpjucio 26d  g.gif  taigi, ar galima nest tuos dokus be pazymos ?  g.gif


manau nieko tokio, jei pažymą nuneši atskirai 4u.gif


QUOTE(Marvellous @ 2010 07 17, 12:57)
aisku, dekuj uz atsakyma  mirksiukas.gif

o kaip ten su tom krikstynom yra ? biggrin.gif prisiskainem nete apie tas krikstynas su drauge, kad ten su miltais visokiais ir taip toliau, issigandau biski  4u.gif papasakokit kas, kaip ten buna  ax.gif

po pernykščių krištynų, po kurių pusė trečiokų svarstymuose sedėjo, baisių krikštynų (o taip pat, deja, ir linksmų ;/ ) galit nelaukt smile.gif nors nežinau, gal nieks ir nekreips dėmesio į tuos aiškinimus, bet visvien manau bus labai utik oficiali dalis..
Atsakyti
QUOTE(Marvellous @ 2010 07 17, 17:27)
omg biggrin.gif o paskuj vaziuok laiminga viesuoju transportu namo  lotuliukas.gif 
o svarka kaip tu siusies, su tais atvartais ar be ?  g.gif negaliu apsisprest niekaip kokio noriu  unsure.gif



Aš tai su atvartis siūsiuosi, man toks gražesnis smile.gif
Atsakyti
aciu uz atsakymus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Marvellous @ 2010 07 16, 23:02)
sveikos  mirksiukas.gif  esu naujoke sian forume, neskaiciau visko, taigi jeigu kartosiuos - nepykit  biggrin.gif  norejau paklaust - kaip ten su tais dokumetais ? tam lape parasyta, kad viska reikia  nest kartu, su sveikatos pazyma, o as ta pazyma gausiu gal tik rugsejo pradzioj, nes pas viena gydytoja rugpjuci 18d, o pas kita rugpjucio 26d  g.gif  taigi, ar galima nest tuos dokus be pazymos ?  g.gif


Man tai atrodo kad galima. Pažymą atneši vėliau, rugsėjį, kai gausi. Nes ir mano praeitoj šulėj buvo - kada gauni tada ir atneši pažymą. biggrin.gif
Atsakyti
O aš nusprendžiau siūtis švarką be atvartų. Tiktais sijono klostes kitaip darys nei brėžiny.
Atsakyti
Na, ačiū už atsakymus dėl nagų lako biggrin.gifD o man tai švarkas gražiau su atvartais, bet tik grįžus namo, po uniformos užsakymo tam lape pamačiau, kad jis be atvartų. Tai turėsiu tokį.sad.gif Nors man tai žymiau gražiau su atvartais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(EllenaAa @ 2010 07 20, 22:16)
Na, ačiū už atsakymus dėl nagų lako biggrin.gifD o man tai švarkas gražiau su atvartais, bet tik grįžus namo, po uniformos užsakymo tam lape pamačiau, kad jis be atvartų. Tai turėsiu tokį.sad.gif Nors man tai žymiau gražiau su atvartais biggrin.gif

Tai siuvėjai tik tą lapą padavei ir nesakei, kad su atvartais nori?
Atsakyti
QUOTE(blondeee @ 2010 07 21, 12:58)
Tai siuvėjai tik tą lapą padavei ir nesakei, kad su atvartais nori?


Nea, aš siuvėjai nedaviau to lapo biggrin.gif nes iškart po šūlės susirinkimo variau siūtis aprangos ten, kur šūlė rekomendavo. Tai dar nebuvau išstudijavus to lapo, nežinoju, kad švarkas bus be atvartų, o ta moteris tik paklausė iš kokios šūlės, išmatavo ir viskas. lapo aš jai nedaviau. Supratai kažką? biggrin.gifD
Atsakyti
QUOTE(EllenaAa @ 2010 07 21, 16:25)
Nea, aš siuvėjai nedaviau to lapo biggrin.gif nes iškart po šūlės susirinkimo variau siūtis aprangos ten, kur šūlė rekomendavo. Tai dar nebuvau išstudijavus to lapo, nežinoju, kad švarkas bus be atvartų, o ta moteris tik paklausė iš kokios šūlės, išmatavo ir viskas. lapo aš jai nedaviau. Supratai kažką? biggrin.gifD

Supratau biggrin.gif Tai tavo uniforma bus absoliučiai standartinė. Šeip jeigu švarko tas iškirpimas yra gilesnis, negu nurodytas popieriuose, tai tada ir tų atvartų nelabai reikia, nes kai švarkas su tuo standartiniu iškirpimu yra tai kaip bobutiškas atrodo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(blondeee @ 2010 07 21, 18:09)
Supratau biggrin.gif Tai tavo uniforma bus absoliučiai standartinė. Šeip jeigu švarko tas iškirpimas yra gilesnis, negu nurodytas popieriuose, tai tada ir tų atvartų nelabai reikia, nes kai švarkas su tuo standartiniu iškirpimu yra tai kaip bobutiškas atrodo blink.gif


Jo, mano uniforma bus grynai pagal tą lapą. VELNIAVA!! biggrin.gif Ech... Nžnau kaip ten išeis, bet spėju, kad bus... BAISUUUU!!! Ką padarysi biggrin.gifD Po kelių metų, kai išaugsiu (tikiuosi, kad išaugsiu arba uniformai kas nutiks biggrin.gif) siūsiuos naują. Gražią biggrin.gif
Atsakyti