Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Saulės" gimnazija

Gal kasnors jau veže į Saulę tuos dokumentus? Žinot dirba, nedirba? Ar bent jau Iki kada dirba? O gal jau atostogauja? Nes vakar buvau ir nieko neradau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(juste909 @ 2010 07 03, 02:28)
Gal kasnors jau veže į Saulę tuos dokumentus? Žinot dirba, nedirba? Ar bent jau Iki kada dirba? O gal jau atostogauja? Nes vakar buvau ir nieko neradau  unsure.gif

Aš buvau ketvirtadienį. Liepą mokykloms yra atostogos, nežinau, ar rugpjūtį irgi, bet manau, kad jau neverta šį mėnesį vežti dokumentų.
Atsakyti
QUOTE(juste909 @ 2010 07 03, 02:28)
Gal kasnors jau veže į Saulę tuos dokumentus? Žinot dirba, nedirba? Ar bent jau Iki kada dirba? O gal jau atostogauja? Nes vakar buvau ir nieko neradau  unsure.gif


Man tai atrdodo kad turi dirbti. Nes daug mokyklu dirba vasarą iki pietų maždaug. Ir per susirinkima lygtais sakė, kad dirbs. Nežinau. biggrin.gif Bet tik žinau, kad tuos dokumentus reikia atnešti iki rugpjūčio 25 dienos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(blondeee @ 2010 07 03, 13:05)
Aš buvau ketvirtadienį. Liepą mokykloms yra atostogos, nežinau, ar rugpjūtį irgi, bet manau, kad jau neverta šį mėnesį vežti dokumentų.


Tai ketvirtadieni radai kažką? Nes jau irgi liepa buvo biggrin.gif
Atsakyti
Dirbs visą vasarą iki pietų. smile.gif
Atsakyti
As nepatekau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dalilyte10 @ 2010 07 07, 13:00)
Dirbs visą vasarą iki pietų. smile.gif

Saulės darbuotojai turbūt atostogaut nemėgsta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blondeee @ 2010 07 07, 23:40)
Saulės darbuotojai turbūt atostogaut nemėgsta  lotuliukas.gif



Tai, kad daugelija mokyklu taip. tongue.gif Raštinės darbuotuojai visą vasarą darbuojasi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dalilyte10 @ 2010 07 10, 17:29)
Tai, kad daugelija mokyklu taip. tongue.gif Raštinės darbuotuojai visą vasarą darbuojasi. smile.gif

Geras blink.gif vargšai jie biggrin.gif
Atsakyti
Hey! O gal žinot kaip ten reikalai su lakuotais nagais mergom? biggrin.gif nes man gražu nulakuotos tamsios spalvos pvz: juoda (aš ne gotė biggrin.gif), mėlyna... Bet paskaičiuos, kad ten griežtai ir apranga ir viskas kita, neišvarytų su ryškesniais nagais nei šviesiai rūžavais? :DDD
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif esu naujoke sian forume, neskaiciau visko, taigi jeigu kartosiuos - nepykit biggrin.gif norejau paklaust - kaip ten su tais dokumetais ? tam lape parasyta, kad viska reikia nest kartu, su sveikatos pazyma, o as ta pazyma gausiu gal tik rugsejo pradzioj, nes pas viena gydytoja rugpjuci 18d, o pas kita rugpjucio 26d g.gif taigi, ar galima nest tuos dokus be pazymos ? g.gif
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(EllenaAa @ 2010 07 16, 20:18)
Hey! O gal žinot kaip ten reikalai su lakuotais nagais mergom? biggrin.gif nes man gražu nulakuotos tamsios spalvos pvz: juoda (aš ne gotė biggrin.gif), mėlyna... Bet paskaičiuos, kad ten griežtai ir apranga ir viskas kita, neišvarytų su ryškesniais nagais nei šviesiai rūžavais? :DDD



Tik per tą susirinkimą prigazdina, kad ten jau viskas idealiai turi būti, uniforma tik pagal ta lapą ir pan. smile.gif Ištikrūju nieks jau taip ten nežiūri. Taigi gali drąsiai lakuotis nagus, kaip nori. ;DD thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Marvellous @ 2010 07 16, 23:02)
sveikos  mirksiukas.gif  esu naujoke sian forume, neskaiciau visko, taigi jeigu kartosiuos - nepykit  biggrin.gif  norejau paklaust - kaip ten su tais dokumetais ? tam lape parasyta, kad viska reikia  nest kartu, su sveikatos pazyma, o as ta pazyma gausiu gal tik rugsejo pradzioj, nes pas viena gydytoja rugpjuci 18d, o pas kita rugpjucio 26d  g.gif  taigi, ar galima nest tuos dokus be pazymos ?  g.gif




Tai jeigu tu negausi tos pažymos iki rugsėjo, tai nunešk visus kitus reikiamus dokumentus ir pasakyk, kad pažymą gausi tik vėliau. smile.gif
Atsakyti
aisku, dekuj uz atsakyma mirksiukas.gif

o kaip ten su tom krikstynom yra ? biggrin.gif prisiskainem nete apie tas krikstynas su drauge, kad ten su miltais visokiais ir taip toliau, issigandau biski 4u.gif papasakokit kas, kaip ten buna ax.gif
Atsakyti