Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Saulės" gimnazija

QUOTE(Sandryte7 @ 2010 06 28, 16:23)
Liepą tikrai nedirbs? blush2.gif  unsure.gif

Turėtų liepą nedirbt, nes atostogos jiems.
Atsakyti
Dar turiu klausimą: kiek daugiausia modulių galima pasirinkti?
Atsakyti
uhu, kaip faina, sme ir vienuoliktokų turim wub.gif thumbup.gif o aš būsima jūsų paralelinė klasiokė biggrin.gif

nežinau kiek galima pasirinkt, turbūt mažai, bet su mokytoju visada gali susitart, jei tik noro yra biggrin.gif pvz į matkės modulį mes buvom tiesiog priversti eit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MissBootee @ 2010 06 28, 21:26)
uhu, kaip faina, sme ir vienuoliktokų turim  wub.gif  thumbup.gif  o aš būsima jūsų paralelinė klasiokė  biggrin.gif

nežinau kiek galima pasirinkt, turbūt mažai, bet su mokytoju visada gali susitart, jei tik noro yra biggrin.gif pvz į matkės modulį mes buvom tiesiog priversti eit  biggrin.gif

O į kiek modulių tu ėjai? blush2.gif
Atsakyti
tik į matkės, ir tai, kažin ar būčiau ėjus biggrin.gif kam jums taip save apsikraut, ir taip daug tų pamokų, moduliai labiau gal 11 - 12 klasėj reikalingi 4u.gif dabar įsirašiau tik chemijos modulį, bet jei reikės, su mokytojais pašnekėjau, galėsiu eit dar į anglų ir matkę, o jei laabai reikės, dar ir į lietuvių modulius smile.gif
Atsakyti
O kas per modeliai?
Atsakyti
QUOTE(MissBootee @ 2010 06 28, 22:59)
tik į matkės, ir tai, kažin ar būčiau ėjus  biggrin.gif  kam jums taip save apsikraut, ir taip daug tų pamokų, moduliai labiau gal 11 - 12 klasėj reikalingi  4u.gif  dabar įsirašiau tik chemijos modulį, bet jei reikės, su mokytojais pašnekėjau, galėsiu eit dar į anglų ir matkę, o jei laabai reikės, dar ir į lietuvių modulius smile.gif

Nu tai man nėra baisu daug mokytis blush2.gif aš į matkės eičiau, lietuvių, anglų, na gal dar chemijos. Bet neaišku, koks limitas. Na dabar tikriausiai visiem kaip kokia moksliukė atrodysiu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Trema @ 2010 06 28, 23:04)
O kas per modeliai?

Ne modeliai, o moduliai laugh.gif tai papildomos pamokos tam tikrų dalykų. Tikiuosi, teisingai paaiškinau 4u.gif
Atsakyti
Gal kas nors jau buvot uniformos pasisiuti? smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(blondeee @ 2010 06 28, 23:29)

Papildyta:

Ne modeliai, o moduliai  laugh.gif tai papildomos pamokos tam tikrų dalykų. Tikiuosi, teisingai paaiškinau  4u.gif


Um, čia netyčia taip gavos biggrin.gif O kada čia tos papildomos pamokos vyks, kur pasirinkti?


QUOTE(Sandryte7 @ 2010 06 29, 11:03)
Gal kas nors jau buvot uniformos pasisiuti? smile.gif  ax.gif


Dar ne rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Trema @ 2010 06 29, 11:58)
Um, čia netyčia taip gavos biggrin.gif O kada čia tos papildomos pamokos vyks, kur pasirinkti?
Dar ne  rolleyes.gif

Vyksta jos kaip ir visos pamokos įvairiu metu. Ir rinktis negali jų bet kiek, o tiek, kad į pamokų skaičių įsitektum.

Tik keista, kad iki šiol apie juos negirdėjot, nes dar nė vienos mokyklos neteko girdėt, kur jų nebūtų. O būna jie nuo 5 klasės.
Atsakyti
Sveikos! biggrin.gif Įstojau ir aš smile.gif) Jau buvau siutis uniformos ir taip sunervino kai pamaciau kad jos be atlapu svarkui. Negrazu sad.gif o jau ussisakiau taip viska kaip turi buti sad.gif Ir dar paskaiciau kad ten tik prigasdina kad viskas turi buti taip, bet galima pasisiust mazdaug pagal save. Turesiu vaiksciot su negrazia uniforma... Velnias... biggrin.gif O jus siusites irgi viska kaip turi buti ar ne?
Atsakyti
As tai uniforma pagal save siusiuosi, o ne pagal tuos reikalavimus. tongue.gif
Atsakyti