Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Saulės" gimnazija

QUOTE(MissBootee @ 2010 06 23, 18:55)
Hm... dailės mokytojos tai balso negaliu pakęst, truputį durnelė biggrin.gif piešinius reik aitsiskaitinėt.. O muzika tai per šiuos metus vienoj pamokoj tebuvau  biggrin.gif  tipo liepia knygą nurašinėt, mes atsišviečiam, nunešam ir viskas  biggrin.gif aš tai trečiokė būsiu irgi, bet pasirinkau šokį, sakė labai fainai ten  g.gif

Merginos šokį ir turėtų imti, vis dėlto nebereikalo jos ir vadinamos merginomis wub.gif O dabar ką gali pasakyti apie etiką ir tikybą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taMparaMpaM: 23 birželio 2010 - 18:18
QUOTE(taMparaMpaM @ 2010 06 23, 19:17)
Merginos šokį ir turėtų imti, vis dėlto nebereikalo jos ir vadinamos merginomis  wub.gif O dabar ką gali pasakyti apie etiką ir tikybą?

Man irgi įdomu dėl tikybos ir etikos. Aš pasirinkau etika, bet po to pasiskaičiau, kad labai fainas tikybos mokytojas. Įdomu, galėsiu pasikeisti į tikybą? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandryte7 @ 2010 06 24, 11:51)
Man irgi įdomu dėl tikybos ir etikos. Aš pasirinkau etika, bet po to pasiskaičiau, kad labai fainas tikybos mokytojas. Įdomu, galėsiu pasikeisti į tikybą? blush2.gif

Tai ant popierių dar neparašei kur eini, tai nuomonę dar gali pakeisti smile.gif
Atsakyti
O klasių sąrašus irgi internete paskelbs?
Atsakyti
QUOTE(blondeee @ 2010 06 24, 13:33)
O klasių sąrašus irgi internete paskelbs?

Nezinau, o kada juos paskelbs? g.gif
Atsakyti
QUOTE(taMparaMpaM @ 2010 06 23, 20:17)
Merginos šokį ir turėtų imti, vis dėlto nebereikalo jos ir vadinamos merginomis  wub.gif O dabar ką gali pasakyti apie etiką ir tikybą?

Tikyba, tikyba ir tik tikyba biggrin.gif nes Žemaitis - tai, ką turime geriausio wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MissBootee: 24 birželio 2010 - 13:09
QUOTE(Sandryte7 @ 2010 06 24, 13:44)
Nezinau, o kada juos paskelbs? g.gif

Sako, kad apie birželio pabaigą-liepos pradžią
Atsakyti
Čia taip sakė? Tada greitai sužinosime mirksiukas.gif mirksiukas.gif smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Taip, mano mama klausė pavaduotojos tai sakė stenksis kuo greičiau klasių sarašus į internetą įdėti. Taip laikiu!!! Labai noriu sužinoti į kokę klasę papuoliau ir kas auklėtoja/s ir klasiokai. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalilyte10: 24 birželio 2010 - 16:50
QUOTE(dalilyte10 @ 2010 06 24, 17:49)
Taip, mano mama klausė pavaduotojos tai sakė stenksis kuo greičiau klasių sarašus į internetą įdėti. Taip laikiu!!! Labai noriu sužinoti į kokę klasę papuoliau ir kas auklėtoja/s  ir klasiokai. thumbup.gif

Man irgi labai idomu gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(dalilyte10 @ 2010 06 24, 17:49)
Taip, mano mama klausė pavaduotojos tai sakė stenksis kuo greičiau klasių sarašus į internetą įdėti. Taip laikiu!!! Labai noriu sužinoti į kokę klasę papuoliau ir kas auklėtoja/s  ir klasiokai. thumbup.gif

Tikiuosi, direktorė įvykdys, ką pažadėjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(blondeee @ 2010 06 24, 21:27)
Tikiuosi, direktorė įvykdys, ką pažadėjo  ax.gif

Turėtų smile.gif smile.gif
Atsakyti