Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Saulės" gimnazija

QUOTE(Sandryte7 @ 2010 06 23, 11:16)
Gal zinot kokiu bureliu yra Sauleje? 4u.gif  blush2.gif  smile.gif

Turėtų saulės puslapy būt parašyta :}
O šiaip yra puikus choras, modernūs, tautiniai šokiai,teatras, aerobika labai gera, bet ten jau labai stiprios panos renkas, yra krepšinis, stalo tenisas, šachmatai, gitarų būrelis, verslo ten kažkoks, turizmo, prancūzų kalbos, daugiau nežinau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MissBootee: 23 birželio 2010 - 12:58
QUOTE(dalilyte10 @ 2010 06 23, 10:47)
Dovile, žiūriu daug pažystamų forume randi! ;D  thumbup.gif

Ne tik forume, dar Saulėj daug sutikau lotuliukas.gif net savo matematikos mokytoją mačiau, kuri mane Jėzuituose mokino biggrin.gif
Papildyta:
O šeip labai bijau, kad darys klases vien vokiečių ir rusų, tada su daugeliu pažįstamų nepapulsiu į vieną klasę sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blondeee: 23 birželio 2010 - 13:37
Pasistojo klausimų man. Norėčiau išgirsti iš super duper ekspertų(-čių), kas labiau apsimoka čia - muzika ar dailė? Ką darote per muziką? Dainuojate, muzikos istoriją mokinatės? Tą patį dėl tikybos ir etikos būtų malonu išgirsti. Ačiū.
Atsakyti
Kiek žinau, geriau rinktis tikybą, nes mokytojas super. Beveik nieko per pamokas neveikia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(blondeee @ 2010 06 23, 14:38)
Ne tik forume, dar Saulėj daug sutikau  lotuliukas.gif net savo matematikos mokytoją mačiau, kuri mane Jėzuituose mokino  biggrin.gif
Papildyta:
O šeip labai bijau, kad darys klases vien vokiečių ir rusų, tada su daugeliu pažįstamų nepapulsiu į vieną klasę sad.gif




Kelsim skandalą, biggrin.gif kad tik būtume kuo daugiau vienoj klasėj!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalilyte10: 23 birželio 2010 - 17:22
QUOTE(dalilyte10 @ 2010 06 23, 18:22)
Kelsim skandalą,  biggrin.gif  kad tik būtume kuo daugiau vienoj klasėj!!!  drinks_cheers.gif

Nu rimtai, iš pradžių sakė, kad darys klases pusę rusų ir pusę vokiečių, tai kodėl dabar sugalvojo kitaip daryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(blondeee @ 2010 06 23, 18:34)
Nu rimtai, iš pradžių sakė, kad darys klases pusę rusų ir pusę vokiečių, tai kodėl dabar sugalvojo kitaip daryt?  g.gif




Nu nesamonė.... protest.gif Mane tai labai tos uniformos išgasdino fear.gif ten tuose lapuose taip parašyta: Rekomenduojamas sijono ilgis apie kelių vidurį, tai negana to, kad jis klostuotas dar ir ilgas, kaip kokios vienuolės, doh.gif ir švarkai, be tų atvartų, kaži kaip atrodys... senoj mokykloj normalūs buvo... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalilyte10: 23 birželio 2010 - 17:42
QUOTE(dalilyte10 @ 2010 06 23, 18:41)
Nu nesamonė.... protest.gif  Mane tai labai tos uniformos išgasdino  fear.gif  ten tuose lapuose taip parašyta: Rekomenduojamas sijono ilgis apie kelių vidurį, tai negana to, kad jis klostuotas dar ir ilgas, kaip kokios vienuolės,  doh.gif  ir švarkai, be tų atvartų, kaži kaip atrodys... senoj mokykloj normalūs buvo...  verysad.gif

Iki kelių normalus tas sijonas, miniakų tikrai nerekomenduos, juk į mokyklą mokytis einam, o ne ilgų kojų demonstruot, tikrai ne kaip vienuolės atrodysim biggrin.gif žinok, pasimokysi gimnazijoj, ir tau viskas joje geriau atrodys, nei senoj mokykloj, pamatysi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blondeee @ 2010 06 23, 18:44)
Iki kelių normalus tas sijonas, miniakų tikrai nerekomenduos, juk į mokyklą mokytis einam, o ne ilgų kojų demonstruot, tikrai ne kaip vienuolės atrodysim  biggrin.gif  žinok, pasimokysi gimnazijoj, ir tau viskas joje geriau atrodys, nei senoj mokykloj, pamatysi  mirksiukas.gif



Tikiuosi, bet vistiek man tas sijonas nepatinka... ;D jaučiu šiek tiek trumpesnį pasisiūsiu ;D
Atsakyti
QUOTE(taMparaMpaM @ 2010 06 23, 16:15)
Pasistojo klausimų man. Norėčiau išgirsti iš super duper ekspertų(-čių), kas labiau apsimoka čia - muzika ar dailė? Ką darote per muziką? Dainuojate, muzikos istoriją mokinatės? Tą patį dėl tikybos ir etikos būtų malonu išgirsti. Ačiū.

Hm... dailės mokytojos tai balso negaliu pakęst, truputį durnelė biggrin.gif piešinius reik aitsiskaitinėt.. O muzika tai per šiuos metus vienoj pamokoj tebuvau biggrin.gif tipo liepia knygą nurašinėt, mes atsišviečiam, nunešam ir viskas biggrin.gif aš tai trečiokė būsiu irgi, bet pasirinkau šokį, sakė labai fainai ten g.gif

QUOTE(dalilyte10 @ 2010 06 23, 19:41)
Nu nesamonė.... protest.gif  Mane tai labai tos uniformos išgasdino  fear.gif  ten tuose lapuose taip parašyta: Rekomenduojamas sijono ilgis apie kelių vidurį, tai negana to, kad jis klostuotas dar ir ilgas, kaip kokios vienuolės,  doh.gif  ir švarkai, be tų atvartų, kaži kaip atrodys... senoj mokykloj normalūs buvo...  verysad.gif

nesidarykit pirmokai tų standartinių uniformų, medžiagą nusipirkit ir siūkitės kaip norit wink.gif čia tik per tą susirinkimą prigąsdino jus turbūt biggrin.gif bet tik pirmokės vaikšto su sijonais iki kelių biggrin.gif nedarykit klaidos, iš kart siūkitės gražią uniformą, kurią pačios norėsite nešiotis.. patarčiau švarkus su atlapais ir iliemenuotą iškart siūtis smile.gif ir dar, nedarykit klaidos, neikit tik į tas siuvyklas kur masiškai siuva, geriau nusipirkit medžiagas ir pas savo siuvėjus eikit, nes kai duos jums uniformą kaip maišą, tai po to pačios verksit, ir nemiela bus eit. Tikrai nuoširdžiai patariu smile.gif
Atsakyti
Tarkim aš pati net nenoriu vaikščiot su sijonu virš kelių, ant manęs baisiai atrodo tokie sijonai doh.gif
O švarką irgi įliemenuotą siųsiuosi, neįliemenuoti atrodo kaip vyriški, o be to tai čia tikrai ne nusižengimas uniformos reikalavimams biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blondeee: 23 birželio 2010 - 18:01
Aš tai pas savo siuvėja eisiu, jau seniai pas ją užsisakiau smile.gif tai tada aš ir nepaisysių tų standartų ;D pasisiūsiu trumpesnį sijoną ir normalų švarką thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalilyte10: 23 birželio 2010 - 17:58