Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo bazė II

QUOTE(*moon* @ 2010 09 12, 17:46)
Na jau nemazai laiko naudoju clarins baze, tai galiu pasakyti kad kosmariskai ji man kemsa poras  doh.gif  doh.gif  doh.gif



Ot suduva.. o tokia faina atrodo doh.gif o jus kiekviena diena tepat?
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 08 01, 18:08)
gal kas bandet sita baze http://www.boots.com...-Up-Base_15552/
skaiciau uzsienio atsiliepimus, tai gan geri  g.gif

o kur yra jos pirkti?
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2010 09 12, 18:56)
o kur yra jos pirkti?

boots parduotuvej 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 12, 17:51)
Ot suduva.. o tokia faina atrodo doh.gif o jus kiekviena diena tepat?

Is pradziu tepdavau beveik kas diena, o dabar jau tik retais atvejais g.gif
Atsakyti
Aš labai patenkinta Sephoros baze, po tokio nesusipratimo kaip Smashbox ji kol kas manęs visai nenuvylė. Nekimšo porų, nors vasarą naudojau palyginus dažnai.
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2010 09 14, 13:18)
Is pradziu tepdavau beveik kas diena, o dabar jau tik retais atvejais  g.gif

Nera ko stebetis,kasdienai toks sunkus produktas odai gali kimsti poras. Man naudojant ja tik progomis,jokiu negiamu padariniu neatsirado.
Atsakyti
O as nusipirkau Inglot baze, gal kas dar naudojate? smile.gif kokie atsiliepimai?
Atsakyti
o gal kas bande makiažo pagrinda is makeup factory
Skaidrios konsistencijos gelis lengvai padengia odą, greitai susigeria, užpildydamas smulkias raukšleles ir įvairius nelygumus. Oda tampa lygi, švelni ir skaisti. Naudojant šį makiažo pagrindą, makiažas išlieka ilgiau, oda tampa nepriekaištingai matinė.
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 09 14, 14:22)
Aš labai patenkinta Sephoros baze, po tokio nesusipratimo kaip Smashbox ji kol kas manęs visai nenuvylė. Nekimšo porų, nors vasarą naudojau palyginus dažnai.

O turejot permatoma, ar zalia? Gal galima platesni atsiliepima? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2010 09 15, 21:20)
O turejot permatoma, ar zalia? Gal galima platesni atsiliepima? ax.gif

Turėjau skaidrią ir žalią. Žaliam apskritai neverta leisti pinigų, nes jis ne tik, kad visiškai nieko nemaskuoja (na, nekeista, nes tai kaip ir ne maskuoklis), bet net veido spalvos nepalygino nė trupučio, be to, kimšo poras, nemaloniai tepėsi.. na, aš asmeniškai tikrai nerekomenduočiau schmoll.gif
Skaidrus būtų dar nieko, tepėsi maloniai, bet makiažo nelaikė ir taip pat kimšo veidą baisulingai. Turiu light mėginuką, reiks kada prie progos pamėginti, ar skiriasi kuo.

Kai pirkau dar labai domino violetinis (skaistinantis veidą), bet užteko tų dviejų, kad persigalvočiau biggrin.gif
Atsakyti
Aš turiu violetinę Smashbox bazę, jau visai baiginėju. Na sakaistumo ant mano labai dėmėtos odos neduoda arba duoda nežymiai, tiesiog pašvelnina odą ir tiek, kad makiažas ilgiau laikytų irgi nepastebėjau. Dar turiu Stage Line ( iš Beauty piont, konarskio g.) silikoninę bazę ( 30 ml, ~ 80 Lt), toki skaidrūs bespalviai drebučiai. Tai jei tepi viena kryptimi tai oda išties labai švelni tapampa, pudrą reikia tepti irgi ta pačia kryptimi geriausia su tokio tipo šepetėliais kaip TBS skystos pudros, nes jei tepama pvz mineralinė- sukamaisiais judesiais ir dar šiurkštesniu šepetėliu tai paviršių vėl sušiaušia ir nieko gero. Čia jau iš patirties rašau. Bet man dar toks įtarimas, kad ji man veido poras kemša, nes atsirado inkštirų ten kur jų niekados nebuvo doh.gif
Atsakyti
gal kas naudojate chanel baze, kokie butu atsiliepimai ?
My Webpage
g.gif renkuosi tarp Nars ir chanel
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo traputis: 20 rugsėjo 2010 - 09:53