Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo bazė II

QUOTE(Povila$ @ 2010 07 11, 00:09)


Labai išimtinais atvejais nebent naudoju, nes aš vaikinas  biggrin.gif  Turiu patinkantį matiškumą laikantį kremą ir man gana to, oda visa dieną neblizga, bet kartais užsitepu ir baze papildomai, tarkim prieš fotografuojantis.
Galite naudoti kiekvieną dieną, nepastebėjau, kad man ji poras kimštų, tik po to kai priprasite tai atprasti bus labai sunku  lotuliukas.gif


Aciu 4u.gif Na gal ziemai nenaudosiu, nes oda ne taip blizga... O gal man jos net netiks rolleyes.gif
Atsakyti
Patarkite, prasau, ar makiazo baze tepti reiketu ant iprasto dieninio kremo ar tiesiog be nieko? g.gif
Atsakyti
čia jau kaip pati norit.
aš tepu ant kremo, nes man reik drėkinimo. Kitos tepa bazę be kremo smile.gif
Jūsų teisė rinktis ax.gif
Atsakyti
Asmeniškai aš manau, kad tepti be kremo yra tikrai odos gadinimas , nors kai mano oda normali , tai gal bepigu kalbėti, o pvz. riebios odos savininkės renkasi kitaip. JUk kai kas pvz. net nenaudoja skystos pudros, o iš karto tepa birią , man tokiu atveju veidas būtų plėmuotas. Bet šiaip bazė tikrai neturi tų visių naudingų medžiagų, kurias turi drėkinamieji kremai , ji yra dekoratyvinės, o ne šiaip kosmetikos( iš serijos kremai, pieneliai ir pan.) produktas .Be to man ant dieninio kremo ji lengviau pasiskirsto. Aš apskritai esu pirmiausia už normalią veido priežiūrą, tik jau paskui už dekoratyvią kosmetiką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuberosa: 20 liepos 2010 - 10:25
O uztepus baze reikia laukti kol ji isigers kazkiek tai laiko? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuberosa @ 2010 07 20, 10:22)
Asmeniškai aš manau, kad tepti be kremo yra tikrai odos gadinimas , nors kai mano oda normali , tai gal bepigu kalbėti, o pvz. riebios odos savininkės renkasi kitaip. JUk kai kas pvz. net nenaudoja skystos pudros, o iš karto tepa birią , man tokiu atveju veidas būtų plėmuotas. Bet šiaip bazė tikrai neturi tų visių naudingų medžiagų, kurias turi drėkinamieji kremai , ji yra dekoratyvinės, o ne šiaip kosmetikos( iš serijos kremai, pieneliai ir pan.) produktas .Be to man ant dieninio kremo ji lengviau pasiskirsto. Aš apskritai esu pirmiausia už normalią veido priežiūrą, tik jau paskui už dekoratyvią kosmetiką.

o kokia jus naudojate baze?
Atsakyti
Isbandziau siandien nauja Gosh baze.. jis skirias nuo permatomos tos tuo, kad naujoji balksva.. manau kazkas pan i Clarins, tik Clarins daugiau rozine.. 4u.gif pabandziau ant rankos tai tikrai matos skirtumas, sulygina labai rauksleles ir t.t manau isigysiu ateityje
Atsakyti
Sveikos, nežinojau kokioj temoj rašyt, tai nusprendžiau čia. Gal kas pasakysit kokios dar firmos turi kažką panašaus į MAC Fix+?
Atsakyti
QUOTE(indreabtf @ 2010 07 24, 15:50)
Sveikos, nežinojau kokioj temoj rašyt, tai nusprendžiau čia. Gal kas pasakysit kokios dar firmos turi kažką panašaus į MAC Fix+?



Turi Make up forever 4u.gif
Atsakyti
Gal matei kur parduotuvėse? Ir kaip tiksliai vadinasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indreabtf: 24 liepos 2010 - 17:44
MAKE UP FOR EVER Mist & Fix wink.gif
Atsakyti
QUOTE(indreabtf @ 2010 07 24, 18:40)
Gal matei kur parduotuvėse? Ir kaip tiksliai vadinasi?



Lietuvoj apie 80lt kainuoja kazkur.. smile.gif
Atsakyti