Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo bazė II

Labai mėgstu Smashbox, Clinique, SLA, Makeup for ever bazes. Šiuo metu daugiausiai naudoju SLA organinę bazę su žaliais pigmentais - neblogai nugesina veido raudonį ir prailgina makiažo laikymo laiką ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rentabili @ 2013 04 13, 09:48)
Is baziu turejus gosh ir loreal, dabar laukiu parkeliaujant clinique pore minimizer perfector,mano problema poros,noriu kad jos kuo maziau matytusi,daug vilciu dedu i clinique baze,geri atsiliepimai,jeigu domins parasysiu kaip man tiko,patiko.


Ir kaip jums sis primeris, pavartojus ilgiau? Ar rekomenduotumet? 4u.gif

Kaip suprantu, jis atrodo taip?
user posted image

O kazin kuo skirias nuo sio?
user posted image

arba sio?
user posted image

Douglas tik toki randu:
http://www.douglas.l...ue-superprimer/
user posted image

Bet ant sio raso kad universali baze, reiskias ne T zonai schmoll.gif O tai ka, to kur T zonai i LT neveza? unsure.gif


QUOTE(Etcetra @ 2013 04 14, 18:50)
Sveikos 4u.gif
Labai reikia patarimo, kuri makiazo baze ar primeris (kaip isivaizduoju tai yra tas pats 4u.gif  biggrin.gif ) geriausiai maskuoja issipletusias poras. Help nes veidas prie dienos sviesos kaip apelsino zievele atrodo verysad.gif  doh.gif
Beja, turejau Clinique pore minimizer meginuka, tai tepant be kremines pudros viskas liuks, poras tikrai gerai uzmaskavo, bet kai tepiau ant virsaus kremine pudra, visas veidas susigumuliavo, tai nezinau, gal bazes reikia ant kremines pudros tepti..? g.gif

Pas mane ta pati problema verysad.gif Man reikia konkreciai T zonai, butent mazinancio poras, kontroliuojancio riebalavimasi. Svarstau ir as apie Clinique. Keista tik kad taip sunkai ant jo pudra dengias, idomu del ko? g.gif
Dar labai domina Benefit POREfessional bet ji reikia siustis, o LT deja galima nusipirkti tik neoriginala (MD ir Tarpmergaiciu tokius pardavineja biggrin.gif ) Dar Too Faced Primed and Poreless reklamuojamas kaip mazinantis poras irgi kaip supratau T zonai? Cia jie abu palyginti: http://www.rosychicc...-too-faced.html Too Faced LT yra bet man toks jausmas kad Benefit geriau atliks savo darba ka manot? g.gif

user posted image
user posted image

Apie Benefit tai isvis vien geri atiliepimai visur kaip apie koki stebukla. biggrin.gif
Papildyta:


Gal kuri nors ka nors dar bandet is esanciu LT primeriu skirtu T zonai, ka galetumet rekomenduot? 4u.gif


Papildyta:

Beje, prie Gosh stendo ziurinejau primerius, pastebejau kad ju yra net trys rusys:

Velvet Touch

Kreminis
user posted image
Jis drekinantis, jautriai odai.

Aprasymas: http://chicbonesxo.b...ion-primer.html

O sie du gelines konsistencijos:
user posted image

Tas kairysis skaitosi klasikinis, o tas desiniau rausvas tinka branziai odai, jis ten su kazkokiais dar papildomas ingredientais nuo odos senejimo. Tai konsultante nuskaite kad tas klasikinis is ju visu triju yra kontroliuojantis sebiuma. Kazin kaip jis atlieka savo darba?

rentabili, jus minejot kad Gosh jums nepatiko, o kuri jus turejot varianta? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 17 vasario 2014 - 23:01
Turejau ta persvieciama gelini,kur prie rozinio stovi
Nu nepatiko,nzn nelaikydavo matiskumo,kimsdavo poras.dabar susipirkus trijule:)vis negaliu damust lorealio,turiu benefito pore minimizer,ne stebuklas,ir turiu treciaji clinique pore refining solution,nezinau ar poros sumazejo ar tiesiog nematau norimo efekto,bet paprasciau drekiklis ir skystos pudros imusimas i oda,negu trinti kokia baze,lorealio reikia labai mazai,jeigu padaugini ir blogai itrini voliojasi pudra,clinique sausina,ir jos tokia keista konsistencija labai tirsta ir tarsi savyje turi mikro daleliu be to ji ruda ir siek tiek to atspalvio matosi ant odos.visos bazes silikonines,o pudros mano vandens pagrindu,zinau kad stumia ta baze nuo saves vandeni ar kazkas panasaus,vienu zodziu noriu pasakyt kad jeigu baze silikonine pudra irgi turi buti silikonine,bet tai kaip tada su poru kimsimusi,man peilis.taigi guli mano visos bazes ramiai ir laukia turbut kol ismesiu.
Atsakyti
QUOTE(rentabili @ 2014 02 18, 09:48)
Turejau ta persvieciama gelini,kur prie rozinio stovi
Nu nepatiko,nzn nelaikydavo matiskumo,kimsdavo poras.dabar susipirkus trijule:)vis negaliu damust lorealio,turiu benefito pore minimizer,ne stebuklas,ir turiu treciaji clinique pore refining solution,nezinau ar poros sumazejo ar tiesiog nematau norimo efekto,bet paprasciau drekiklis ir skystos pudros imusimas i oda,negu trinti kokia baze,lorealio reikia labai mazai,jeigu padaugini ir blogai itrini voliojasi pudra,clinique sausina,ir jos tokia keista konsistencija labai tirsta ir tarsi savyje turi mikro daleliu be to ji ruda ir siek tiek to atspalvio matosi ant odos.visos bazes silikonines,o pudros mano vandens pagrindu,zinau kad stumia ta baze nuo saves vandeni ar kazkas panasaus,vienu zodziu noriu pasakyt kad jeigu baze silikonine pudra irgi turi buti silikonine,bet tai kaip tada su poru kimsimusi,man peilis.taigi guli mano visos bazes ramiai ir laukia turbut kol ismesiu.



Aciu uz atsakyma 4u.gif O is ko suprast kad pudra yra vandens ar silikonu pagrindu?
Va nuo saviskes vienos nuskaiciau:
INGREDIENTS: Aqua, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin, ...

Kita:
Aqua, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone, Metyl Dimethicone, PEG 10 Dimethicone...

Pirmu numeriu pas abi vanduo o toliau daug silikonu.


Gavau megineli Inglot Under Makeup Base

user posted image

Tai ka turetu daryti si baze yra:

Make skin matte
Smoothen
Improve makeup application
Absorb sebum

Bandysiu rytoj, ziuresim kas gausis. ax.gif
Atsakyti
tai dabar nieko nesuprantu,jeigu pacioje pudroje ir vanduo ir silikonas,tai kokia ji?ai,jeigu tinka baze tai ir naudojam.
Atsakyti
Galkas naudojate Rimmel Matt primeri arba Bourjois matizuojanti primeri? kokie butu atsiliepimai?

Ir isvis koks yra geras primeris, nes jie buna labai skirtingos teksturos, vieni skysti labai, kiti kaip kremai, treti isvis kaip riebalai kokie g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 19, 15:32)
Gavau megineli Inglot Under Makeup Base

user posted image

Tai ka turetu daryti si baze yra:

Make skin matte
Smoothen
Improve makeup application
Absorb sebum

Bandysiu rytoj, ziuresim kas gausis. ax.gif

Nu va po kurio laiko naudojimo susidariau siokia tokia nuomone apie sia baze. Ka galiu pasakyt, konsistencija tirstoka, skaidri, ant veido tepasi lyg koks vaskas ar riebalas, vizualiai poras mazina, pudra ant virsaus tepasi sklandziai, matiskuma laiko neblogai, nuo 8 ryto iki mazdaug 14 val. (dabartiniu oru, naudojant drekinanti seruma, dienini krema misriai odai, viena is auksciau minetu pudru ir sausa kompaktine pudra, man be bazes tetraukia iki kokios 11 - 12 val.)

Per ta laika isigijau ir kita baze, pilna pakuote, Prestige primeri
user posted image
Naudotos kremines pudros tos pacios kaip su Inglot.
Konsistencija patiko kur kas labiau nei Inglot, jis lengvesnes tekturos, nera tokio riebalo pojucio tepant, veidas ji patepus igauna matiskesni vaizda, poras irgi mazina bet pudra ant jo slysta sklandziau nei ant Inglot kas pasirode didelis pliusas. Taciau Inglot ilgiau islaike matiskuma, Prestige poveikis truko apie valanda trumpiau. Tad padariau isvada kad norint ilgiau isliekancio matinio efekto verta rinktis Inglot, taciau siekiat lygios gaivios odos efekto, lengvo pudros tepimosi man labiau patiko Prestige. Plius pakuote jo mano akimis turi dideli pliusa - ji su dozatorium. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 22 kovo 2014 - 13:05
laba diena, mergaitės 4u.gif
Galit gal patart, šitas dalykėlis sausai odai tiktų? Įspūdžiai naudojusių irgi labai įdomūs mirksiukas.gif
HOURGLASS Veil Mineral Primer
http://www.sephora.c...5?skuId=1074442

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 26 kovo 2014 - 17:30
Atėjau pagirti NYX bespalvės makiažo bazės cool.gif

http://www.douglas.l...perfect-primer/

Reikia nedidelio kiekio, labai puikiai tepasi po jos krempudra, išsiplėtusios poros kažkur pasislėpė ir smulkių raukšlelių nebesimato biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnelee @ 2014 03 26, 16:16)
Atėjau pagirti NYX bespalvės makiažo bazės  cool.gif

http://www.douglas.l...perfect-primer/

Reikia nedidelio kiekio, labai puikiai tepasi po jos krempudra, išsiplėtusios poros kažkur pasislėpė ir smulkių raukšlelių nebesimato  biggrin.gif


kiek laiko naudojat? ar nekemsa poru? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2014 03 26, 18:45)
kiek laiko naudojat? ar nekemsa poru?  smile.gif

Dar tik pati pradžia, kokią savaitėlę tik smile.gif
Kad kimštų nepastebėjau g.gif Pas mane mišri oda, T zona riebesnė, tai ir blizgėjimą pastabdo ax.gif
Atsakyti
As ilga laika naudoju Inglot Under Makeup Base, gerai padengia, nedidele kaina, bet nezinau kaip kitoms, bet man nemazai jo issinaudoja, nes mase tirsta ir su maziau nepasidengia visas veidas.

Siandien radau The Body Shop kazkokia naujiena:
All-In-One Insta Blur (foto http://media4.onsuga...tablur-2895.jpg )

Gal bandet BodyShop sita baze ir turit atsiliepimu ?
Atsakyti