Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo bazė II

Is baziu turejus gosh ir loreal,dabar laukiu parkeliaujant clinique pore minimizer perfector,mano problema poros,noriu kad jos kuo maziau matytusi,daug vilciu dedu i clinique baze,geri atsiliepimai,jeigu domins parasysiu kaip man tiko,patiko.
Gosh nu nzn,seniai turejau,slidus veidas,man toks riebalas ta gosh baze,sukankinau be jokio malonumo.
Loreal visu pirma ja dar reikia moket uztept,jeigu padaugini veliasi pudra,reikia labai mazai,maskuoja poras,bet nepatiko tas varginantis dengimas,turi labai gerai itrint i oda,ji man visvien neduodavo sauso veido,kazkoks lipnumas likdavo,tepdavau labai mazai,tiesiog iterpdavau i poras.kimso.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Labai reikia patarimo, kuri makiazo baze ar primeris (kaip isivaizduoju tai yra tas pats 4u.gif biggrin.gif ) geriausiai maskuoja issipletusias poras. Help nes veidas prie dienos sviesos kaip apelsino zievele atrodo verysad.gif doh.gif
Beja, turejau Clinique pore minimizer meginuka, tai tepant be kremines pudros viskas liuks, poras tikrai gerai uzmaskavo, bet kai tepiau ant virsaus kremine pudra, visas veidas susigumuliavo, tai nezinau, gal bazes reikia ant kremines pudros tepti..? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etcetra: 14 balandžio 2013 - 19:02
QUOTE(Etcetra @ 2013 04 14, 19:50)

Per daug bazės gal pritepėt jei susigumulavo. O pati bazė visada po pudra tepasi, ant kremo.
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2013 04 14, 20:31)
Per daug bazės gal pritepėt jei susigumulavo. O pati bazė visada po pudra tepasi, ant kremo.

si clinique baze gali buti tepama po krempudra,ir arba ant jos,taigi nevisada.kaip tik kosmetologe patare tepti ant pudrytes,pries uzbaigiamaja biria ar kompaktine.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rentabili @ 2013 04 15, 12:42)
si clinique baze gali buti tepama po krempudra,ir arba ant jos,taigi nevisada.kaip tik kosmetologe patare tepti ant pudrytes,pries uzbaigiamaja biria ar kompaktine.smile.gif

O koks efektas tepant ant kremines, koks yra skirtumas pries kremine ar ant jos?
Atsakyti
Noreciau pagirti Make Up Forever HD High Definition Primer'i (Base de Teint Microperfection)
Jis turetu patikti toms, kurioms prie visu primerio privalumu dar reikia ir drekinimo. Jo buna berods 6 spalvu, kurios skirtos ivairiems odos defektams pakoreguoti (raudonis, pilkumas ir t.t.) Pati turiu bespalvi ir esu patenkinta
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2013 04 17, 20:56)
O koks efektas tepant ant kremines, koks yra skirtumas pries kremine ar ant jos?

rasau kad gali but tepama,bet...paciai man nesigauna,nusitrina pudra ir galvoju jeigu ji turi slepti ir lyginti,tai tepant ant virsaus toks efektas nesigaus kaip tepant ant odos,siaip poras clinique man maskuoja labai gerai,laiko matiskuma,net nusiprausus tos poros maziau pastebimos,patrauktos.
Atsakyti
Merginos, gal kuri esat bandziusi Forever Living maskuojama palete?

turiu itin jautria oda, sita idealiai tinka smile.gif
daugiau nieko ir bandyti nesinori. blush2.gif ax.gif
Atsakyti
manau visai nebloga apzvalga palyginimas iv gamintoju praimeriuku wink.gif
cia
Atsakyti
gal but kvailas klausimukas, bet ar gerai surpantu...
pirma tepam tonika, paskui krema, paskui jei reikia krema su spf, tada baze arba praimeris, paskui kremine pudra, ir galiausiai jei reikia mineraline pudra ir skaistalai?
ar gerai surasiau eiles tvarka?
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2013 06 18, 23:13)
gal but kvailas klausimukas, bet ar gerai surpantu...
pirma tepam tonika, paskui krema, paskui jei reikia krema su spf, tada baze arba praimeris, paskui kremine pudra, ir galiausiai jei reikia mineraline pudra ir skaistalai?
ar gerai surasiau eiles tvarka?

Gerai :)Tik toniku veidą valom, o ne tepam. Čia kaip ir prausikliu ar pieneliu.
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2013 06 19, 12:21)
Gerai :)Tik toniku veidą valom, o ne tepam. Čia kaip ir prausikliu ar pieneliu.

tai taip, ne taip issireiskiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatuxaass: 28 birželio 2013 - 11:02