Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo bazė II

QUOTE(*Mieloji* @ 2012 08 10, 19:09)
Loreal'is turi ne vieną makiažo bazę, apie kurią kalbat?


Apie ta visu isgirta studio secrets, stiklianiame indelyje 4u.gif
Atsakyti
Ka manote g.gif

http://www.5braskes....i.d?id=59546929
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2012 09 21, 12:13)

mega_shok.gif Dezodorantas ant veido.. kažkokia nesąmonė ir odos gadinimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 09 22, 14:18)
mega_shok.gif Dezodorantas ant veido.. kažkokia nesąmonė ir odos gadinimas  doh.gif

tai vat, man ir kazkaip nelabai kaip nuskambejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2012 09 21, 12:13)

Įdomu kokio tipo tas antiperspirantas turėtų būti g.gif Juk jo rūšių begalės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 09 22, 15:18)
mega_shok.gif Dezodorantas ant veido.. kažkokia nesąmonė ir odos gadinimas  doh.gif


aš su draugėm vasarą dažnai pajuokauju, kad man reikia veidui (tiksliau vietai tarp antakiu) kokio deziko lotuliukas.gif nes būtent tą vieta žiauriai prakaituoja, net rasos lašeliai susidaro doh.gif niekas taip neprakaituoja kaip ta vieta - tai ir žvengiam, kad ne toj vietoj antiperspirantą naudoju, pas mane prakaitas pasišalina per "tarpuantakį" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif aišku pašalinu jį paprasčiau - su servetėle, bet kaži jei kokį eko / natūr deo pabandžius g.gif bigsmile.gif
tiesa! esu bandžius paprastą talką, tai šiek tiek padėjo, o geriausiai veikia magnio pienelis, jis ir riebalus sulaiko, skaičiau kad naudoja jį ir pažastims/kojoms nuo prakaitavimo
Atsakyti
gal galit patart, kuri bazė tiktų sausai, šerpetojančiai, raustančiai odai? kaina nėra svarbi, bet norėtūsi tą produktą rast Kristianoje ar kitoje parduotuvėje LT
Atsakyti
Man patiko Clarins raudonam indely primeris, nuima blizgesi (nors mano oda misri i sausuma, gana lygi, pudra naudoju tik islygint spalva), suteikia tokio lygumo, glotnumo.
The body shop (gelsvas indelis) nebloga, bet lengva kazkaip atrodo. maloniai jauciasi ant pirstu, bet kol uzsitepi atrodo, kad jos kaip ir nera.
Atsakyti
Kokį primerį rekomenduotumėt riebiai/mišriai odai? Raukšlių dar neturiu, taciau oda blizga, taigi reikia riebalo sulaikymo, yra linkusi labai į porų kimšimasi, taip pat yra spuogelių ir dėmių po jų, taip pat kaikurios vietos sausesnės.. Noriu tiesiog, kad pasidarius vakarinį makiažą jis taip greit nepabėgtų nuo veido ir neblizgėtų taip, neišryškintų sausulių g.gif
esu naudojusi tik MAC pre fix, bet ji su blizgučiais, tad mano riebiai odai nelabai kaip tiko, nors makiažą tikrai ilgai sulaikydavo. po jos spuogelis koks vienas kitas atsirasdavo, bet nebuvo man tai problema, nes naudodavau ją retai..
perskaičius šią temą sudomino tik Bare minerals Prime time doh.gif pries tai buvau susidomejus MUFE, bet neradau daug teigiamų atsiliepimų, tai nuplaukė rolleyes.gif
taigi, gal ką rekomenduosit? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2012 12 21, 00:13)
Kokį primerį rekomenduotumėt riebiai/mišriai odai? Raukšlių dar neturiu, taciau oda blizga, taigi reikia riebalo sulaikymo, yra linkusi labai į porų kimšimasi, taip pat yra spuogelių ir dėmių po jų, taip pat kaikurios vietos sausesnės.. Noriu tiesiog, kad pasidarius vakarinį makiažą jis taip greit nepabėgtų nuo veido ir neblizgėtų taip, neišryškintų sausulių  g.gif
esu naudojusi tik MAC pre fix, bet ji su blizgučiais, tad mano riebiai odai nelabai kaip tiko, nors makiažą tikrai ilgai sulaikydavo. po jos spuogelis koks vienas kitas atsirasdavo, bet nebuvo man tai problema, nes naudodavau ją retai..
perskaičius šią temą sudomino tik Bare minerals Prime time  doh.gif pries tai buvau susidomejus MUFE, bet neradau daug teigiamų atsiliepimų, tai nuplaukė  rolleyes.gif
taigi, gal ką rekomenduosit?  bigsmile.gif

MUFE all mat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nadruvė @ 2012 11 21, 15:29)
gal galit patart, kuri bazė tiktų sausai, šerpetojančiai, raustančiai odai? kaina nėra svarbi, bet norėtūsi tą produktą rast Kristianoje ar kitoje parduotuvėje LT

mane irgi tas pats domina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Javute @ 2013 02 12, 06:56)
mane irgi tas pats domina  4u.gif

Sveiki, mano oda yra tokia, pirkau likuti Clarins bazes, likau suzaveta, tai dabar neapsisprendziu vel Clarins pirkti ar bandyti SLA silikonine...man jos reikia tik kartais, nezadu kasdien naudotis.
Atsakyti