Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo bazė II

QUOTE(Povila$ @ 2012 04 20, 11:24)
To pačio silikono yra ir paprastoje pudroje, gal kiek mažiau, bet esmė, jog yra. Aišku aš nekalbu apie visokias alia "natūralias" pudras.  wink.gif

drinks_cheers.gif net kremai buna silikono pagrindu,tai ka jau kalbet..
Atsakyti
kuri bazė palieka veidą tokį šilkinį persikinį? biggrin.gif be abejo tuo pačiu užpildydama nelygumus ir pratęsdama pudros išsilaikymą ant veido ax.gif
Atsakyti
QUOTE(venus*from*mars @ 2012 05 04, 03:00)
kuri bazė palieka veidą tokį šilkinį persikinį?  biggrin.gif  be abejo tuo pačiu užpildydama nelygumus ir pratęsdama pudros išsilaikymą ant veido  ax.gif


As tokios nesu bandzius, bet man atrodo, kad jusu norima efekta suteiktu kazkuri is siu gal? g.gif ai bet jus ne spalvos persiko norit biggrin.gif biggrin.gif nzn atvirai pasakius.. g.gif
user posted image
dar yra luminizing va toks
user posted image
ir Gosh
user posted image
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 05 04, 17:11)
As tokios nesu bandzius, bet man atrodo, kad jusu norima efekta suteiktu kazkuri is siu gal?  g.gif ai bet jus ne spalvos persiko norit  biggrin.gif  biggrin.gif nzn atvirai pasakius..  g.gif


ne ne, tikrai ne spalvos persikines man reikia biggrin.gif tiesiog bazes, kuri oda paliktu labai svelnia, pati net nezinau kaip ivardinti.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(venus*from*mars @ 2012 05 04, 22:50)
ne ne, tikrai ne spalvos persikines man reikia  biggrin.gif tiesiog bazes, kuri oda paliktu labai svelnia, pati net nezinau kaip ivardinti..  doh.gif

kad manatrodo, kad visos silikonines bazes duoda ta svelnuma persikini g.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 05 05, 10:48)
kad manatrodo, kad visos silikonines bazes duoda ta svelnuma persikini  g.gif

na nezinau ar mufe hd bazeje yra silikono, bet svelnios odos ji tikrai nepalikdavo, tiesiog susigerdavo kaip koks iprastas kremas ir tiek doh.gif
Atsakyti
QUOTE(venus*from*mars @ 2012 05 04, 22:50)
ne ne, tikrai ne spalvos persikines man reikia  biggrin.gif tiesiog bazes, kuri oda paliktu labai svelnia, pati net nezinau kaip ivardinti..  doh.gif


biggrin.gif man kazkodel atrodo, kad ka esu bandzius, tai gosh permatoma suteike toki efekta.. bet vel gi, cia ir nuo odos pacios gal priklauso.. paprasykit megiuko gal keliu baziu ir palyginsit g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 05 08, 20:47)
biggrin.gif man kazkodel atrodo, kad ka esu bandzius, tai gosh permatoma suteike toki efekta.. bet vel gi, cia ir nuo odos pacios gal priklauso.. paprasykit megiuko gal keliu baziu  ir palyginsit g.gif  4u.gif

kad šiais laikasi problemba su tais mėginukais, nelabai kas juos dalina.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 05 08, 19:47)
biggrin.gif man kazkodel atrodo, kad ka esu bandzius, tai gosh permatoma suteike toki efekta..

man irgi atrodo, kad gosh yra kažkas panašaus, ko ieškote g.gif
Atsakyti
Ateinu su atsiliepimu apie l'orealio bazę 4u.gif Vieną veido pusę tepiau su baze, kitos puses neliečiau. Tepant pudrą toj pusej kur buvo bazė pudra tepėsi slidžiau, bet tik tiek schmoll.gif Ilgai dar žiūrėjau į veidrodį bandydama pamatyti nors menkiausią skirtuma tarp dviejų veido pusių, bet jokio efekto aš nepastebėjau g.gif Dienai bėgant ta pusė su baze išlaikė truputį didesnį matiškumą, bet šiaip jokio skirtumo ta bazė man nepadarė, nors ir turiu didelias poras ir randelių. Kažink kodėl tiek daug šią bazę giriančių g.gif Ar kuri bandė užtepti ją tik ant pusės veido ir realiai pamatė skirtumą? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aurora*: 10 rugpjūčio 2012 - 13:16
QUOTE(*Aurora* @ 2012 08 10, 14:14)
Ateinu su atsiliepimu apie l'orealio bazę  4u.gif Vieną veido pusę tepiau su baze, kitos puses neliečiau. Tepant pudrą toj pusej kur buvo bazė pudra tepėsi slidžiau, bet tik tiek  schmoll.gif  Ilgai dar žiūrėjau į veidrodį bandydama pamatyti nors menkiausią skirtuma tarp dviejų veido pusių, bet jokio efekto aš nepastebėjau  g.gif Dienai bėgant ta pusė su baze išlaikė truputį didesnį matiškumą, bet šiaip jokio skirtumo ta bazė man nepadarė, nors ir turiu didelias poras ir randelių. Kažink kodėl tiek daug šią bazę giriančių  g.gif Ar kuri bandė užtepti ją tik ant pusės veido ir realiai pamatė skirtumą?  4u.gif


Loreal'is turi ne vieną makiažo bazę, apie kurią kalbat?
Atsakyti
QUOTE(venus*from*mars @ 2012 05 04, 03:00)
kuri bazė palieka veidą tokį šilkinį persikinį?  biggrin.gif  be abejo tuo pačiu užpildydama nelygumus ir pratęsdama pudros išsilaikymą ant veido  ax.gif


Man asmeniškai visus šiuos reikalavimus atitinka NARS bazė. Ji kreminės konsistencijos, nėra lengva, bet ir ne riebi, greit susigeria. Pudra nepalygunamai geriau tepasi, ilgiau išsilaiko, veidas, kaip jūs sakote, "persikinis" biggrin.gif Naudoju juodąją, su SPF.
user posted image

Atsakyti