Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo bazė II

as dabar turiu Loreal'io. netycia susigundziau akcija. sudeties nezinau bet labai patenkinta. kai issitepu tai zmones giria kad atrodau pajaunejus ir pailsejus biggrin.gif tik sausina... g.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2012 04 05, 11:57)
as dabar turiu Loreal'io. netycia susigundziau akcija. sudeties nezinau bet labai patenkinta. kai issitepu tai zmones giria kad atrodau pajaunejus ir pailsejus  biggrin.gif tik sausina... g.gif

Kokia būtent? paveiksliuką gal galit
Atsakyti
kokią bazę galėtumėt rekomenduoti kasdienai? kad užpildytų veido nelygumus, poras ir kad jų nekimštų, nealergizuotų? ir kad geriau pasidengtų kreminė pudra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo venus*from*mars: 07 balandžio 2012 - 17:45
QUOTE(venus*from*mars @ 2012 04 07, 18:41)
kokią bazę galėtumėt rekomenduoti kasdienai? kad užpildytų veido nelygumus, poras ir kad jų nekimštų, nealergizuotų?  ir kad geriau pasidengtų kreminė pudra  smile.gif


Man irgi aktualu rolleyes.gif svarsciau apie naujaja Prime time brightening primer g.gif tokia
Atsakyti
Ar gali kuri palyginti clarins baze ir loreal naujaja lumi maque?ar pastaroji nekemsa poru?
Atsakyti
Ar yra naudojanciu pupa smoothing foundation primer?

user posted image

Naudojant kasdien visam veidui labai kemsa poras?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azazella: 16 balandžio 2012 - 12:49
Gal yra išbandžiusių Lirene?
http://sklep.eris.pl...akijaz-520.html
Atsakyti
Kasdienai bazės nerekomenduojama naudoti ;]
Atsakyti
QUOTE(unkind @ 2012 04 20, 11:25)
Kasdienai bazės nerekomenduojama naudoti ;]



O jei tik paakiu zonai?
Atsakyti
Nesupraskit neteisingai, nesu prieš makiažą, pati esu vizažistė, bet ypač rekomenduoju, duoti odai pailsėti nuo bazės visoms veido zonoms, praleisti šį žingsnį ir tepti pudrą. Jeigu neina išvengti, reiktų dienos pabaigoje ypatingai kruopščiai nuvalyti makiažą, kuris buvo su baze. Juk nenorime silikono palikti per naktį ant mūsų veido ;]
Atsakyti
QUOTE(unkind @ 2012 04 20, 12:19)
Nesupraskit neteisingai, nesu prieš makiažą, pati esu vizažistė, bet ypač rekomenduoju, duoti odai pailsėti nuo bazės visoms veido zonoms, praleisti šį žingsnį ir tepti pudrą. Jeigu neina išvengti, reiktų dienos pabaigoje ypatingai kruopščiai nuvalyti makiažą, kuris buvo su baze. Juk nenorime silikono palikti per naktį ant mūsų veido ;]

To pačio silikono yra ir paprastoje pudroje, gal kiek mažiau, bet esmė, jog yra. Aišku aš nekalbu apie visokias alia "natūralias" pudras. wink.gif
Atsakyti
Savaime suprantama, kad yra ;]
Atsakyti