Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo bazė II

QUOTE(MuzikALI @ 2012 03 16, 09:48)
na rodos nedaug... o kokio kiekio reiktu visam veidui...? zirnio dydzio ar maziau...?


Mažiau, gerai Laumė* sako drinks_cheers.gif
Aš irgi neiškart atitaikiau kiekį, vis atrodydavo, kad ir ten liko nepatepta, ir ten. Ir gaudavosi atvirkštinis variantas: ir blizgesys greit išlįsdavo ir pudra greičiau nuplaukdavo.

Atsakyti
Gal kam tekę bandyti spalvotuosius L'Orealio primerius? Ar verti dėmesio?
Norėčiau progom įsigyti žaliąjį, rausvumui pamaskuoti.. g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 03 17, 21:43)
Gal kam tekę bandyti spalvotuosius L'Orealio primerius? Ar verti dėmesio?

Gal netyčia Lietuvoje yra pirkti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2012 03 15, 11:42)

sita fiksatoriu purske man, kai vestuvini makiaza dariausi. makiazas laikesi gerai ir siaip geri atsiliepimai lyg ir. gal kas bandet?


Man labiau patinka make up studio fiksatoriai, tik ju nebuna parduotuvese 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 03 17, 18:43)
Gal kam tekę bandyti spalvotuosius L'Orealio primerius? Ar verti dėmesio?
Norėčiau progom įsigyti žaliąjį, rausvumui pamaskuoti..
bandžiau tą žalią, bet tik ant rankos.. visiškai jokio efekto nepamačiau unsure.gif ir labai skysta tekstūra.. na žodžiu "neužkabino", tai nepirkau.
Atsakyti
user posted image
jau kokia savaitele tepliojuosi cargo makiazo baze,raso ,kad oil free ir be silikonu ir istikro poru nekimso,bet ir tokio gerai vizualiai matomo vaizdo tikrai neduoda ,geliuko pavidale,nesunki ant veido .nors mano poros tikrai ne suliniai,bet man ju kaip ir nepamaskuoja,gal makiazas ilgiau issilaiko(mano oda riebi )nelabai matau reikalo ji tepliotis,gal ,kai orai atsils reiks bandyt,ir dar turetu tikt sausiaodem nes neisryskino paserpeojimu
Atsakyti
Gal kas bandete Burberry baze? As turiu, bandžiau kelis kartus, bet dar nesupratau poveikio...

http://cafemakeup.co...ous-fluid-base/
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2012 03 17, 00:37)
Mažiau, gerai Laumė* sako drinks_cheers.gif
Aš irgi neiškart atitaikiau kiekį, vis atrodydavo, kad ir ten liko nepatepta, ir ten. Ir gaudavosi atvirkštinis variantas: ir blizgesys greit išlįsdavo ir pudra greičiau nuplaukdavo.

bandysim wink.gif
Atsakyti
labas mergaitės, siūlau pabandyti šį, ir nėr nieko nereikalingo ir tikrai labai lygina veiduką, be to labai skalsus- taupus
Kores face primer 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2012 03 17, 23:25)
bandžiau tą žalią, bet tik ant rankos.. visiškai jokio efekto nepamačiau unsure.gif ir labai skysta tekstūra.. na žodžiu "neužkabino", tai nepirkau.

O kur bandet?niekur neuztikau dar ju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karjeriste @ 2012 03 17, 21:20)
Gal netyčia Lietuvoje yra pirkti? blush2.gif

Neteko matyt čia, nebent iš užsienio siųstis

QUOTE(moocho @ 2012 03 17, 22:25)
bandžiau tą žalią, bet tik ant rankos.. visiškai jokio efekto nepamačiau unsure.gif ir labai skysta tekstūra.. na žodžiu "neužkabino", tai nepirkau.

Ai jei toks "skystalas", tada nieko gero... irnesakyk.gif , viskas taip ir nusivalo ant viršaus pudruojantis...
Atsakyti
Aš tokį durną klausimą užduosiu blush2.gif Jeigu aš naudoju veido serumą kasdien, kurio pagrindas yra silikonas, tai ar nebus sviestas sviestuotas jeigu ir makiažo bazę naudočiau? g.gif mane domina būtent kasdienis naudojimas, ne progoms.
Atsakyti