Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo bazė II

QUOTE(miyako @ 2012 03 09, 10:25)
Uzduosiu durna klausima, bet smarkiai nemuskit : Spintelej radau savo uzmirsta INGLOT makiazo baze. Atidaryta ji jau gal pusantru metu. Bet galiojimas iki 2013. Bijau ja naudotis, nes zenkliukas ant pakuotes sako, kad atidarius, galima naudoti 12 menesiu.
Ismesti, ar palikti?

(visas kitas priemones sunaudoju per ta laikotarpi, kuris nurodytas ant pakuotes, o cia taip gavosi, kad pasinaudojau 2-3 kartus ir pamirsau...galvoju dabar, ka daryt)

aš turiu Mac bazę, pirkau prieš porą metų, bet žadu toliau naudot, kvapas, konsistencija nepakitę.. Neįsivaizduoju kodėl negalėčiau naudot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 03 10, 16:11)
aš turiu Mac bazę, pirkau prieš porą metų, bet žadu toliau naudot, kvapas, konsistencija nepakitę.. Neįsivaizduoju kodėl negalėčiau naudot  ax.gif


Mane tiesiog pasibaiges galiojimo terminas truputi panikuot privercia ax.gif galvoju iskart, kad man kenkia, kad blogai tai yra.
Bet, kadangi, nepasikeite niekas , nei kvapas, nei konsistencija - tai naudosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2012 03 09, 11:27)
niekaip nerandu temeles makiazo fiksuotojui, gal imestumete kas nors nuorodele? aciu 4u.gif


zinau, kad make up forewer turi makiazo fiksatoriu, bet nesiu jo bandzius.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dinulkas @ 2012 03 08, 21:39)
Skaiciau skaiciau, bet dauguma iesko....  g.gif  Gal galite man vistai pasakyti tiesiai sviesiai:
1. kuri baze skirta sausai odai (galima ir su silikonu, nes nezadu kiekviena diena tepti)
2. ar ta baze galima tepti ant kremu istepto veido
3. ar reikia laukti kol isigers ( isdzius ) kad tepti skysta pudryte
4. kokiu sepeteliu geriausiai tepti baze
5. kaip nuvalyti toki makiaza, ar yra spec priemones ar tiesiog kaip paprasta makiaza

Kas tikrai zino prasau atsakyti..  ACIU! 4u.gif p.s. atsiprasau jei mano durni klausimai, bet jau senokai galvoju galvoju, bet juk reikia viena diena apsisprest  smile.gif


Negi niekas neatsakys verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinulkas @ 2012 03 08, 21:39)
Skaiciau skaiciau, bet dauguma iesko....  g.gif  Gal galite man vistai pasakyti tiesiai sviesiai:
1. kuri baze skirta sausai odai (galima ir su silikonu, nes nezadu kiekviena diena tepti)
2. ar ta baze galima tepti ant kremu istepto veido
3. ar reikia laukti kol isigers ( isdzius ) kad tepti skysta pudryte
4. kokiu sepeteliu geriausiai tepti baze
5. kaip nuvalyti toki makiaza, ar yra spec priemones ar tiesiog kaip paprasta makiaza

Kas tikrai zino prasau atsakyti..  ACIU! 4u.gif p.s. atsiprasau jei mano durni klausimai, bet jau senokai galvoju galvoju, bet juk reikia viena diena apsisprest  smile.gif

1. Per paiešką radau, kad sausai odai giria Lumene Beauty Base Crystal Radiance Primer. Tik abejoju, ar yra LT
user posted image

ir

Make up for ever HD ELIXIRInstant Radiance Hydrating Serum:
user posted image


paguglinus "hydrating primer", meta, kad sausai odai skirtos Laura Mercier Foundation Primer - Hydrating, Stila Hydrating Primer Oil-Free SPF 20, Smashbox Photo Finish Foundation Hydrating Primer.
Dažniausiai bazės silikonu principu.

2. Aš bazę tepu ant kremu/serumu ištepto veido.
3. Aš biškuti palaukiu, bet nebūtina, gal net geriau iškart tept, kol bazė nesusikalbėjus su oda.
4. Bazę tepu pirštais kaip kremą, ji bespalvė, tikrai nereik šepetėlio ax.gif
5. Nuvalyti kaip įprasta makiažą, tikrai nereik tam spec. priemonių smile.gif
Atsakyti
Vitulka aciu labai!!!!! mirksiukas.gif aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dinulkas: 14 kovo 2012 - 21:56
isbandykite sita Terre d'Oc Fleurs de source Antipollution Foundation, nesigailesite. ir pamaitinsm ir sudrekins, ir pasleps ka reikia. aisku netinka toms kas nori stipraus idegio efekto, bet fainesnio makiazo pagrindo nesu turejusi. Neturiu dideliu odos problemu, bet kartais norisi atrodyti sventiskiau, tad nenumoju ranka i tokius grozio dalykelius. Pirmas man labai patikes ir niekur net kelionese uzsienyje nerastas (gal nebegamina) kremas su sviesa atspindinciomis dalelemis, turejo kazkoki stebuklinga poveiki veidui - atgaivindavo akimirksniu, ne tiek pazodziui, kiek suteikdavo toki vizualini efekta. Drauge parveze is vokietijos, gaila nebepamenu brendo, gal parsisisuciau internetu. gal kazkas susidure, bet abejoju, ar jei ir turejo pazins si krema is migloto mano papasakojimo.
taigi, neturiu dideles patirties perkant skystas pudras. kazkada stipriai nepataikiau pirkdama kazkokia avon, kuri veida padarydavo kaip plastmasines leles. na, nuo tada nemazai vandens nutekejo :-) nors lankiau vizazo kursus (keleta menesiu vasara studentaujant, kad tureciau uzsiemima), pudros pasirinkti nemokejau ir pirkau pagal rezultatus is meginelio, rasto kokiam nors zurnale. taip pas mane atsirado nemazai kieno giriama bourjois, bet stovi nenaudojama. meginelis patiko, nusipirkau sekancia diena po bandymo, bet nepatinka nuolat jauciamas pudros "buvimas" ant veido. aisku, kas perka brangias ir zinomu firmu pudras daznai, gal pasijuoks is mano triumpos patirties siuo klausimu, bet dabartine nusipirkta man patinka labai thumbup.gif nedziovino net nusalusio veido wub.gif
Atsakyti
kaip ir zadejau, atejau pasidalinti atsiliepimais apie gosh velvet touch makiazo baze:
user posted image
dariausi su ja makiaza jau du kartus. abu kartus sekesi laaaabai blogai. ir dabar nervinuosi, nezinodama, ka daryti doh.gif
esme tame, kad ant makiazo bazes uztepus mineralines pudros ir masazuojant ja sepeteliu viskas nuejo velniop. ta prasme pudra su makiazo baze susivele tokiais gurguliukais ir viskas nusilupo taip, kaip pvz vasara, kai oda paskrunda sauleje ir ja patrynus tokie gurguliukai susitrina, tai va ir cia lygiai tas pats. visas sepetelis apsivele tuo pudros-pagrindo misiniu kazkokiu ir veidas atrode tragiskai.
galvojau, gal cia del to, kad pradzioje veida pakreminau ir iskart tepiau baze bei iskart pudra. galvojau, gal nesusigere, nesutvirtejo ji ir t.t.
tai kita karta dariau taip: pakreminau veida ir koki 10 min prie jo nelindau, kad susigertu. tada uztepiau baze ir koki 20 min (kol tvarkiaui plaukus) nieko nedariau. tada dejau pudra (pudra tikrai gera - Bare minerals firmos ir sepetelis kabuki, naturaliu sereliu, nu zodziu..) ir ka jus manot-vel tas pats-vel man pradejo gurguliuotis viskas, o jau tepiau YPATINGAi svelniai su tuo sepeteliu, kad tik neistrinciau nieko, ir vistiek. tiesa, siektiek maziau nei praeita karta, bet vistik man luposi vel viskas.
ka daryti? ar jums buvo taip kuriai naudojant sia baze? doh.gif gal kazka blogai darau?? help 4u.gif
dar sakiau pabandysiu kremo netepti ant veido, n es jis toks riebokas, gal tas pades, nors labai abejoju verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(astulka1 @ 2012 03 14, 00:16)
zinau, kad make up forewer turi makiazo fiksatoriu, bet nesiu jo bandzius.
user posted image

sita fiksatoriu purske man, kai vestuvini makiaza dariausi. makiazas laikesi gerai ir siaip geri atsiliepimai lyg ir. gal kas bandet?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuzikALI: 15 kovo 2012 - 10:40
QUOTE(MuzikALI @ 2012 03 15, 11:42)
sita fiksatoriu purske man, kai vestuvini makiaza dariausi. makiazas laikesi gerai ir siaip geri atsiliepimai lyg ir. gal kas bandet?

Bandžiau. Kaip fiksavimo priemonė tai toli gražu nėra gera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2012 03 15, 11:42)
kaip ir zadejau, atejau pasidalinti atsiliepimais apie gosh velvet touch makiazo baze:
user posted image


Gal per daug tepat?
Man nieko panašaus naudojant šią bazę nebūdavo, tik ji man dažniau naudojant kimšo poras
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2012 03 15, 19:03)
Gal per daug tepat?
Man nieko panašaus naudojant šią bazę nebūdavo, tik ji man dažniau naudojant kimšo poras

na rodos nedaug... o kokio kiekio reiktu visam veidui...? zirnio dydzio ar maziau...?
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2012 03 16, 08:48)
na rodos nedaug... o kokio kiekio reiktu visam veidui...? zirnio dydzio ar maziau...?

max pusę žirnio dydžio. kitu atveju tikrai būtų per daug. smile.gif na, bent jau mano atveju ax.gif
beje, man ši bazė nepamainoma rolleyes.gif
Atsakyti