Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo bazė II

QUOTE(Akvilchikas @ 2012 03 07, 22:47)
Aciu. Bandysiu Loreal, o jeigu netiks, tai tadum pirksiu Clarins firmos... ax.gif

Pasibandykite parduotuvėje ant rankos abidvi, jos praktiškai vienodos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilchikas @ 2012 03 07, 21:14)
Man teks tepti visa veida, es turiu randa ant veido, jis vos matomas, bet kai as zinau kur jis yra, pastebiu ir jis mane nervuoja unsure.gif



ziurint koks tas randas.. sakot pasleps baze unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Akvilchikas @ 2012 03 07, 22:47)
Aciu. Bandysiu Loreal, o jeigu netiks, tai tadum pirksiu Clarins firmos... ax.gif


turejau ir clarins ir loreal dabar turiu.. praktiskai jos man vienodos.. tik clarins kainuoja 90lt, o loreal su akcija 25lt.. ir dar geriau man uzpildo poras pvz neni clarins 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Povila$ @ 2012 03 07, 23:49)
Pasibandykite parduotuvėje ant rankos abidvi, jos praktiškai vienodos bigsmile.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 03 08, 00:03)
ziurint koks tas randas.. sakot pasleps baze unsure.gif
Papildyta:
turejau ir clarins ir loreal dabar turiu.. praktiskai jos man vienodos.. tik clarins kainuoja 90lt, o loreal su akcija 25lt.. ir dar geriau man uzpildo poras pvz neni clarins 4u.gif
Papildyta:
drinks_cheers.gif


Randas nera gilus, bet as ji matau, kiti gal jo ir nepastebi, tiesiog, noriu pabandyti, o gal uztepus baze ir as jo nebepastebesiu g.gif
Atsakyti
Skaiciau skaiciau, bet dauguma iesko.... g.gif Gal galite man vistai pasakyti tiesiai sviesiai:
1. kuri baze skirta sausai odai (galima ir su silikonu, nes nezadu kiekviena diena tepti)
2. ar ta baze galima tepti ant kremu istepto veido
3. ar reikia laukti kol isigers ( isdzius ) kad tepti skysta pudryte
4. kokiu sepeteliu geriausiai tepti baze
5. kaip nuvalyti toki makiaza, ar yra spec priemones ar tiesiog kaip paprasta makiaza

Kas tikrai zino prasau atsakyti.. ACIU! 4u.gif p.s. atsiprasau jei mano durni klausimai, bet jau senokai galvoju galvoju, bet juk reikia viena diena apsisprest smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 03 07, 22:03)
Lorealio smile.gif Clarins analogas, kuri kainuoja keliskart brangiau. Na, žiūrint ko jums labiausiai reikia, ar kad matiškumą laikytų, ar kad odą išlygintų. Ši daugiau odos išlyginimui skirta, matiškumą puikiai laiko kitos bazės.

povilai o kokia islaiko matioskuma geriau?
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 03 09, 00:02)
povilai o kokia islaiko matioskuma geriau?

Ši nebloga, tik kainuoja nemažai:

user posted image

Bet ji man nesiskiria nuo šios:

user posted image

Vertas dėmesio ir šis daiktas: STOP SHINING + Matifying Gel

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 03 09, 00:13)
Ši nebloga, tik kainuoja nemažai:

user posted image



o kokia kaina sios? 4u.gif Vakar buvau Droge, tai Loreal nuolaidele iki sekmadienio, turiu dar laiko apsispresti, nors testeriuka pabandziau, tai man labai patiko bigsmile.gif
Atsakyti
niekaip nerandu temeles makiazo fiksuotojui, gal imestumete kas nors nuorodele? aciu 4u.gif
Atsakyti
MuzikALI, tai kad man rodos nėra apskritai tokios temos.. neradau ir aš, kai ieškojau apie UD ar Skindinavia fiksatorius (purškiamus) ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moocho: 09 kovo 2012 - 10:01
Uzduosiu durna klausima, bet smarkiai nemuskit : Spintelej radau savo uzmirsta INGLOT makiazo baze. Atidaryta ji jau gal pusantru metu. Bet galiojimas iki 2013. Bijau ja naudotis, nes zenkliukas ant pakuotes sako, kad atidarius, galima naudoti 12 menesiu.
Ismesti, ar palikti?

(visas kitas priemones sunaudoju per ta laikotarpi, kuris nurodytas ant pakuotes, o cia taip gavosi, kad pasinaudojau 2-3 kartus ir pamirsau...galvoju dabar, ka daryt)
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2012 03 09, 11:25)
Uzduosiu durna klausima, bet smarkiai nemuskit : Spintelej radau savo uzmirsta INGLOT makiazo baze. Atidaryta ji jau gal pusantru metu. Bet galiojimas iki 2013. Bijau ja naudotis, nes zenkliukas ant pakuotes sako, kad atidarius, galima naudoti 12 menesiu.
Ismesti, ar palikti?

(visas kitas priemones sunaudoju per ta laikotarpi, kuris nurodytas ant pakuotes, o cia taip gavosi, kad pasinaudojau 2-3 kartus ir pamirsau...galvoju dabar, ka daryt)


As manau, kad naudoti gali g.gif O gal ir ne lotuliukas.gif Stai kur klausimas, ne toks ir durnas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2012 03 09, 10:58)
MuzikALI, tai kad man rodos nėra apskritai tokios temos.. neradau ir aš, kai ieškojau apie UD ar Skindinavia  fiksatorius (purškiamus) ax.gif

tai laikas uzvest matyt biggrin.gif
Atsakyti