Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo bazė II

QUOTE(amber123 @ 2012 02 29, 19:42)
o kaip jus ja tepat? nes svarbu ir technika  biggrin.gif itapsnot reik.. kad uzsipildytu jos, o ne braukyt kazkaip.. nzn zinokit, man pvz palygina.. paakiuose

Tepu lygiai taip pat, kaip ir paakių kremą - nuo išorinio akies kampučio link vidinio, visad viena kryptimi, lengvais prisilietimais.
Atsakyti
Pagaliau prisiruošiau nusipirkt Loreal makiažo bazę, neturiu su kuo palygint, bet ši tikrai nesigumuliuoja ,gražiai pasiskirsto, nelygią skruostų odą, puikiai sulygino, šiandien vis ieškojau veidrodžio pasigrožėt blush2.gif wub.gif uz tokia kaina tikrai gėris thumbup.gif (droge mokėjau 24,99lt)
user posted image

Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2012 02 29, 21:09)
Tepu lygiai taip pat, kaip ir paakių kremą - nuo išorinio akies kampučio link vidinio, visad viena kryptimi, lengvais prisilietimais.


Nzn tada zinokit kame reikalas.. nes man tai palygina paakius unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Karjeriste @ 2012 03 03, 20:58)
Pagaliau prisiruošiau  nusipirkt Loreal makiažo bazę, neturiu su kuo palygint, bet ši tikrai nesigumuliuoja ,gražiai pasiskirsto, nelygią  skruostų odą,  puikiai sulygino, šiandien vis ieškojau veidrodžio pasigrožėt  blush2.gif  wub.gif uz tokia kaina tikrai gėris thumbup.gif (droge mokėjau 24,99lt) 
user posted image


Sveikos, na, pasirodysiu tikra kaimiete, bet bazes dar nenudojau g.gif Perziurejau jusu temukes ir susigundziau Loreal baze, gal galite paaiskinti, kaip ja tepti?ar tik ta vieta, kuri problematiska ar viska?
Atsakyti
QUOTE(Akvilchikas @ 2012 03 07, 15:57)
Sveikos, na, pasirodysiu tikra kaimiete, bet bazes dar nenudojau g.gif Perziurejau jusu temukes ir susigundziau Loreal baze, gal galite paaiskinti, kaip ja tepti?ar tik ta vieta, kuri problematiska ar viska?

Visą veidą plonu sluoksniu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 03 07, 19:05)
Visą veidą plonu sluoksniu. smile.gif


Aha, aisku 4u.gif Sudomino Lorealis, bet kazkaip dabar suabejojau...na, zodziu, paskaicius temukes ivairiu nuomoniu prisiskaiciau...dabar mastau, gal geriau nusipirkti brangesne (gal ir gerokai brangesne rolleyes.gif ). Tai pabusiu ta durniuke ir paklausiu, Jusu, tai kuria rekomenduosite kaip pacia paciausia???? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 03 07, 19:05)
Visą veidą plonu sluoksniu. smile.gif



Nebutinai visa.. uztenka T zona pvz ir palei nosi poras biggrin.gif as ten daugiausia tepu.. ant viso beveik netepu, nebent kas lieka nuo pirstu..
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 03 07, 19:15)
Nebutinai visa.. uztenka T zona pvz ir palei nosi poras  biggrin.gif as ten daugiausia tepu.. ant viso beveik netepu, nebent kas lieka nuo pirstu..


As irgi tepu tik T zona ir kur didziausios poros. Netepu viso veido rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 03 07, 20:32)
As irgi tepu tik T zona ir kur didziausios poros. Netepu viso veido  rolleyes.gif


Man teks tepti visa veida, es turiu randa ant veido, jis vos matomas, bet kai as zinau kur jis yra, pastebiu ir jis mane nervuoja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilchikas @ 2012 03 07, 20:13)
Aha, aisku 4u.gif  Sudomino Lorealis, bet kazkaip dabar suabejojau...na, zodziu, paskaicius temukes ivairiu nuomoniu prisiskaiciau...dabar mastau, gal geriau nusipirkti brangesne (gal ir gerokai brangesne rolleyes.gif ). Tai pabusiu ta durniuke ir paklausiu, Jusu, tai kuria rekomenduosite kaip pacia paciausia???? blush2.gif

Lorealio smile.gif Clarins analogas, kuri kainuoja keliskart brangiau. Na, žiūrint ko jums labiausiai reikia, ar kad matiškumą laikytų, ar kad odą išlygintų. Ši daugiau odos išlyginimui skirta, matiškumą puikiai laiko kitos bazės.
Atsakyti
QUOTE(Akvilchikas @ 2012 03 07, 19:13)
Aha, aisku 4u.gif  Sudomino Lorealis, bet kazkaip dabar suabejojau...na, zodziu, paskaicius temukes ivairiu nuomoniu prisiskaiciau...dabar mastau, gal geriau nusipirkti brangesne (gal ir gerokai brangesne rolleyes.gif ). Tai pabusiu ta durniuke ir paklausiu, Jusu, tai kuria rekomenduosite kaip pacia paciausia???? blush2.gif


Aš naudoju šią - CLARINS , man ji super thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Aciu. Bandysiu Loreal, o jeigu netiks, tai tadum pirksiu Clarins firmos... ax.gif
Atsakyti