Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo bazė II

QUOTE(Ameera @ 2012 02 15, 12:52)
Kuri bazė geriausia būtų išsausėjusiai odai? kad bent kiek sulygintų ir pakankamai drėkintų? Kaip MUFE nulinė bazė?

Bet kokia iš tų spalvotų serijos. Jos kaip skystas kremas smile.gif Tik stebuklų su ja nesitikėkite, odos taip gerai neišlygins ir neparuoš kaip silikonas.
Papildyta:
QUOTE(Herakliona @ 2012 02 18, 16:37)
jos ne sausai odai skirtos
Papildyta:
pries baze siulyciau deti MUFE seruma

O kokiai? biggrin.gif Pati bazė jau labai gerai drėkina, o serumas tik ekstra atvejams būtinas, kai akivaizdžiai oda pleiskanoja.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 02 18, 10:55)
aš ne apie maskavimą, o konsistenciją. Taip, bespalvė neduos to, ką žada "duot" žalia ar violetinė, bet pats dengimas, gėrimasis, išsilaikymas, odos vaizdas po bazės (drėgnas, matinis, aksominis) nepriklausys nuo bazės atspalvio ax.gif

Nebesiginčiju smile.gif Tik konsistencija jų skiriasi, bet nesvarbu.
Išsiaiškinau, kad reikia HD eliksyro man, tik parduotuvėse rast neįmanoma Lietuvoj.
Atsakyti
na ka, nusipirkau daug teigiamu atsiliepimu sulaukusia Gosh velvet primeri. Tik dar neisbandziau, kai isbandysiu, butinai parasysiu nuomone kas ir kaip smile.gif) Dabar ieskau makiazo fiksuotojo. Tik niekaip nerandu temeles jam, gal kas galite nuorodele imest? ax.gif
Atsakyti
rekomenduokit kokia baze vasarai, kad kuo ilgiau issilaikytu matinis veidukas, kad nieks nenuplauktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2012 02 22, 11:58)
na ka, nusipirkau daug teigiamu atsiliepimu sulaukusia Gosh velvet primeri. Tik dar neisbandziau, kai isbandysiu, butinai parasysiu nuomone kas ir kaip smile.gif) Dabar ieskau makiazo fiksuotojo. Tik niekaip nerandu temeles jam, gal kas galite nuorodele imest?  ax.gif


ir kokie atsiliepimai is jusu apie gosh velvet primeri? nekemsa poru, laiko matiskuma?
Atsakyti
Pabandžiau L'oreal primerį. Poras maskavo tobulai, oda tapo matine, lygia, bet raukšlių apie akis ir kaktoje neišlygino sad.gif Atsidūrė išparduotuvėj po pirmo bandymo. Nežinau, ar dar ryšiuos eksperimentams su primeriais sad.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2012 02 29, 10:55)
Pabandžiau L'oreal primerį. Poras maskavo tobulai, oda tapo matine, lygia, bet raukšlių apie akis ir kaktoje neišlygino sad.gif Atsidūrė išparduotuvėj po pirmo bandymo. Nežinau, ar dar ryšiuos eksperimentams su primeriais sad.gif



Jūs pati turbūt nežinot kas yra vadinama makiažo baze ir ko iš jos tikėtis. Raukšlių išlyginimui pas plastikos chirurgus kreipkitės. Gaila ir jūsų, ir jūsų mėtomų pinigų kosmetikai. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 02 29, 20:10)
Jūs pati turbūt nežinot kas yra vadinama makiažo baze ir ko iš jos tikėtis. Raukšlių išlyginimui pas plastikos chirurgus kreipkitės.


bet bazeje yra silikonas, kuris vizualiai kazkie palygina rauksles.. uzpildo jas.. lygiai taip pat kaip ir poras smile.gif man asmeniskai palygindavo smulkias raukslytes tiek clarins teik loreal kiek bandzius.. bet rauksles raukslem nelygu.. pas mane yra kelios labai smulkios..o jei ten gilios kokios tai tikrai nepades schmoll.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 29 vasario 2012 - 19:15
QUOTE(amber123 @ 2012 02 29, 20:13)
bet bazeje yra silikonas, kuris vizualiai kazkie palygina rauksles..  uzpildo jas.. lygiai taip pat kaip ir poras smile.gif man asmeniskai palygindavo smulkias raukslytes tiek clarins teik loreal kiek bandzius.. bet rauksles raukslem nelygu.. pas mane yra kelios labai smulkios

Taip, aš pats turiu šitą bazę ir žinau, kad smulkias raukšleles vizualiai paslepia. Tiesiog juokinga darosi, kai žmonės pirkdami kosmetiką tikisi stebuklų. Todėl ir sakau, kad geriau nemėtytų pinigų, o taupytų ir operacija darytųsi. Juolab kai užsibrėžia tokius didelius užmojus, kaip antai, kad bazė raukšles išlygins biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 02 29, 20:17)
Taip, aš pats turiu šitą bazę ir žinau, kad smulkias raukšleles vizualiai paslepia.


Taip, taip.. as galvojau, kad cia apie smulkias ir kalba.. bet poto supratau, kad trb ne biggrin.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 02 29, 19:17)
Taip, aš pats turiu šitą bazę ir žinau, kad smulkias raukšleles vizualiai paslepia. Tiesiog juokinga darosi, kai žmonės pirkdami kosmetiką tikisi stebuklų. Todėl ir sakau, kad geriau nemėtytų pinigų, o taupytų ir operacija darytųsi. Juolab kai užsibrėžia tokius didelius užmojus, kaip antai, kad bazė raukšles išlygins biggrin.gif

Man 30 metų biggrin.gif iš kur jau ten tos gilios raukšlės? biggrin.gif turiu vieną mimikos raukšlę gilesnę kaktoje, o apie akis tai smulkios, bet nieko nepalygino schmoll.gif Nebent tos bazės reik pritept daugiau nei kremo paakiams doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2012 02 29, 20:26)
Man 30 metų biggrin.gif iš kur jau ten tos gilios raukšlės? biggrin.gif turiu vieną mimikos raukšlę gilesnę kaktoje, o apie akis tai smulkios, bet nieko nepalygino  schmoll.gif  Nebent tos bazės reik pritept daugiau nei kremo paakiams  doh.gif


o kaip jus ja tepat? nes svarbu ir technika biggrin.gif itapsnot reik.. kad uzsipildytu jos, o ne braukyt kazkaip.. nzn zinokit, man pvz palygina.. paakiuose
Atsakyti