Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo bazė II

Aš naudoju make up for ever žalią bazę. Na kažko ypatingo aišku nėra. Esu naudojusi PUPA bazę, tai palyginus make up geresnė tikrai, jos tekstūra mielesnė, oda tokia švelnutė būna. Na, o daugiau privalumų bazių kažkaip ir nejaučiu biggrin.gif manau ir be jų galima išsiversti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mažoji žieminukė @ 2012 02 03, 10:36)
Aš naudoju make up for ever žalią bazę. Na kažko ypatingo aišku nėra. Esu naudojusi PUPA bazę, tai palyginus make up geresnė tikrai, jos tekstūra mielesnė, oda tokia švelnutė būna. Na, o daugiau privalumų bazių kažkaip ir nejaučiu biggrin.gif manau ir be jų galima išsiversti smile.gif

O kaip veido rausvumą, maskuoja gerai? Tepant pudrą ant viršaus nenusivalo žalumas? 4u.gif

Aš apie MUFE klausiu mirksiukas.gif , PUPA man vos ant rankos pabandžius pasirodė prasta schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 03 vasario 2012 - 10:52
Kuri bazė geriausia būtų išsausėjusiai odai? kad bent kiek sulygintų ir pakankamai drėkintų? Kaip MUFE nulinė bazė?
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2012 02 15, 11:52)
Kuri bazė geriausia būtų išsausėjusiai odai? kad bent kiek sulygintų ir pakankamai drėkintų? Kaip MUFE nulinė bazė?

Sausai odai skirta si baze is MUFE
user posted image
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2012 02 15, 14:19)
Sausai odai skirta si baze is MUFE
user posted image

Čia apie kurią kalbat? Aš klausiau apie nulinę-tą baltą.
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2012 02 15, 16:31)
Čia apie kurią kalbat? Aš klausiau apie nulinę-tą baltą.

Cia jos visos skirtos sausai odai 4u.gif O spalva renkates pagal poreiki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2012 02 17, 11:15)
Cia jos visos skirtos sausai odai 4u.gif  O spalva renkates pagal poreiki  mirksiukas.gif

Nepasakyčiau, kad sausai, nes žalia bazė labai "gražiai" išryškina pasausėjimus. Suprantu kam kuri skirta, bet vat būtent apie nulinę norėčiau sužinoti atgarsius iš ją naudojusių, nes teoriškai pati puikiai žinau kas kam kada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2012 02 17, 11:36)
Nepasakyčiau, kad sausai, nes žalia bazė labai "gražiai" išryškina pasausėjimus. Suprantu kam kuri skirta, bet vat būtent apie nulinę norėčiau sužinoti atgarsius iš ją naudojusių, nes teoriškai pati puikiai žinau kas kam kada  4u.gif

jei žalia išryškina, kodėl nulinė neturėtų? juk konsistencija, poveikis tas pats, nes pavadinimas tas pats, tik tiek, kad ši bus bespalvė
Papildyta:
Apie make up forever HD bazę:
QUOTE(damselfly @ 2010 04 28, 09:34)
Sveika smile.gif na kuo toliau tuo labiau isitikinu, kad man si priemone nelabai schmoll.gif  nezinau, ar ji is saves nieko gero... ar tik mano odai... manoji beje irgi misri... na gal labiau normali su t zona.

apie jos naudojima be kremo, kalbos net negali buti... mano atveju jokio drekinimo nejauciu... pasitepus oda, ji tampa matine... bet ne glotni... ko man labiausiai reikia...
tas pagrindas gana skystas, labai greitai susigeria... ir jo aprasyme teigiama, kad poros nera tiek daug matomos... bet su juo man dar daugiau matosi nei be jo...

na as nezinau... gal jis ypatingai atsiskleidzia su hd pudra... bet man jis nlb...

butum klp ipilciau keliems kartams pameginti...

Dabar dar specialiai pameginau be nieko uzsitepti... daugiau si karta ispaudziau... tai nepasakyciau kad laabai jau matinis tas veidukas... blizgeti tikrai neblizga... o pati emulsija neriebi, gana skysta kaip minejau, susigeria greitai...

gal as esu pripratusi prie savo kremo, kuris yra gana skalsus bet uztat labai suglotnina odele ir gerai susigeria... tai tokio jausmo sis pagrindas nesukelia...


Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 02 17, 16:21)
jei žalia išryškina, kodėl nulinė neturėtų? juk konsistencija, poveikis tas pats, nes pavadinimas tas pats, tik tiek, kad ši bus bespalvė
Papildyta:
Apie make up forever HD bazę:

Ačiū už citatą, daugmaž susidariau tą vaizdą, kurio norėjau.
O dėl pavadinimo, tai drįstu prieštarauti-jei kitos yra maskuojančios, tai kaip galima teigti, kad balta to paties poveikio?
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2012 02 17, 16:48)
Ačiū už citatą, daugmaž susidariau tą vaizdą, kurio norėjau.
O dėl pavadinimo, tai drįstu prieštarauti-jei kitos yra maskuojančios, tai kaip galima teigti, kad balta to paties poveikio?

aš ne apie maskavimą, o konsistenciją. Taip, bespalvė neduos to, ką žada "duot" žalia ar violetinė, bet pats dengimas, gėrimasis, išsilaikymas, odos vaizdas po bazės (drėgnas, matinis, aksominis) nepriklausys nuo bazės atspalvio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2012 02 17, 12:15)
Cia jos visos skirtos sausai odai 4u.gif  O spalva renkates pagal poreiki  mirksiukas.gif


jos ne sausai odai skirtos
Papildyta:
QUOTE(Ameera @ 2012 02 15, 13:52)
Kuri bazė geriausia būtų išsausėjusiai odai? kad bent kiek sulygintų ir pakankamai drėkintų? Kaip MUFE nulinė bazė?


pries baze siulyciau deti MUFE seruma
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 02 18, 09:55)
aš ne apie maskavimą, o konsistenciją. Taip, bespalvė neduos to, ką žada "duot" žalia ar violetinė, bet pats dengimas, gėrimasis, išsilaikymas, odos vaizdas po bazės (drėgnas, matinis, aksominis) nepriklausys nuo bazės atspalvio ax.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Herakliona @ 2012 02 18, 15:37)
jos ne sausai odai skirtos
Papildyta:

Mano ziniomis sausai mirksiukas.gif
Atsakyti