Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo bazė II

QUOTE(venus*from*mars @ 2011 11 09, 13:26)
gal kas patartumėt kuri bazė būtų geriau, mąstau apie šias
user posted imageuser posted image
ieškau tokios, kuri neutralizuotų raudonį ir būtų gerai, kad nebūtų alergizuojanti. šiaip man atrodo kad labiau tiktų clinique, kaip jums atrodo? o gal dar ką turite pasiūlyti? smile.gif

Esu bandžiusi šią clinique... Tai labai nuo jos veidas riebaluodavosi...
Atsakyti
QUOTE(akviliux_ @ 2011 11 12, 13:51)
Esu bandžiusi šią clinique... Tai labai nuo jos veidas riebaluodavosi...

įsigijau ir aš ją doh.gif mano oda mišri, tai galiu pasakyti, kad ją galima naudoti nebent ant viršaus tepant tik kompaktinę ar birią pudras, o sausai odai manau šita bazė turėtų visai tikti
Atsakyti
QUOTE(venus*from*mars @ 2011 11 12, 16:16)
įsigijau ir aš ją doh.gif  mano oda mišri, tai galiu pasakyti, kad ją galima naudoti nebent ant viršaus tepant tik kompaktinę ar birią pudras, o sausai odai manau šita bazė turėtų visai tikti


turiu ir as sia baze. nelabai ji man ta raudoni neutralizuoa g.gif , ir sausina oda. baigineju jau, antra karta nepirksiu.
Atsakyti
Jau kuris laikas naudoju Clarins instant baze.. seip tikrai neblogas dalykas, bet kazkaip pateko i rankas meginukas loreal bazes tos tokios kur panasi i Clarins.. buvau ja bandzius apredei, tai nepatiko, nes kai bandziau ant rankos kazkokiais gumuliukais nuejo.. bet tame meginuke normali buvo, tai sakau pardei gal senas meginukas buvo ar pan.. esme ta, kad Loreal baze man 100k geriau sulygina poras nei Clarins.. ji daaaug mano galva tirstesne tokia tvirtesne nei Clarins ir geriau uzpildo nelyginumus ir poras.. Clarins man beveik visai poru neuzpildo, ar jos cia padidejo ar koki gala nzn.. bet esme ta, kad kai baigsiu Clarins manau pirksiu loreal.. nes ir kaina palyginus juokinga ir ji sakyciau Clarins analogas savotiskai. Tik skaiciau, kad Vitulka rase, kad pasausino jai.. vat sito tai man nereiketu schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 15 sausio 2012 - 17:44
QUOTE(amber123 @ 2012 01 15, 17:43)

man pradzioj panasiai buvo - pardej ant rankos bandant gumuliukais nueidavo.
ir vat douglas'e kazka perkant gavau meginuka sios bazes. pabadzius ja supratau, kad niekad nepirkisu, nes taaaaip sunkiai tepes doh.gif tiesiog rytine manksta pirstams ir ne itin malonus masazas odai biggrin.gif gal pernelyg lengvas bazes naudoju, bo si labai sunki pasirode. meginuko viso net neisnaudojau, vieno karto pakako doh.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 01 15, 18:43)
Jau kuris laikas naudoju Clarins instant baze.. seip tikrai neblogas dalykas, bet kazkaip pateko i rankas meginukas loreal bazes tos tokios kur panasi i Clarins.. buvau ja bandzius apredei, tai nepatiko, nes kai bandziau ant rankos kazkokiais gumuliukais nuejo.. bet tame meginuke normali buvo, tai sakau pardei gal senas meginukas buvo ar pan.. esme ta, kad Loreal baze man 100k geriau sulygina poras nei Clarins.. ji daaaug mano galva tirstesne tokia tvirtesne nei Clarins ir geriau uzpildo nelyginumus ir poras.. Clarins man beveik visai poru neuzpildo, ar jos cia padidejo ar koki gala nzn.. bet esme ta, kad kai baigsiu Clarins manau pirksiu loreal.. nes ir kaina palyginus juokinga ir ji sakyciau Clarins analogas savotiskai. Tik skaiciau, kad Vitulka rase, kad pasausino jai.. vat sito tai man nereiketu  schmoll.gif


Aš tai bandžiau Douglas'e ir jokių gumuliukų man nebuvo, pabaigsiu turimą ir pirksiu šia. Atrodo, jog nebloga turėtų būti. Lyginau su MUFE all mat, tai ši net geresnė pasirodė g.gif
Atsakyti
Ateinu supeikti Laura Mercier primerio. Gavau dovanu ir baisingai apsidziaugiau, bet ji man visai nepatiko.... Nors mano oda sausa, uzkimso poras ir pridygo mazu spuogiuku rolleyes.gif T-zona pradejo blizget po poros valandu. Maskavimas nulinis, poru, kapiliaru nepaslepia, nei skaistinimo, nei svytejimo nepastebejau. Zodziu, man ji visai nepasiteisino, nors vilciu dejau daug.
Uztai labai dar karteli giriu EL colour correcting base.
user posted image

EL neriebina, nesausina, ilgai laikosi makiazas, priduoda gaivumo odai, siek tiek maskuoja raudoni (ji geltonos spalvos), lengvai tepasi.
Jei kazkam aktualiausia poras pamaskuot ir nera labai sausa oda, rekomenduoju Benefit POREfessional primeri. Jis ir svytejimo duoda ir spalva siek tiek koreguoja, bet man sausiaodems tai ne ne ne, nepadeda ir sluoksnis drekinancio kremo po juo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svete: 15 sausio 2012 - 21:30
QUOTE(Povila$ @ 2012 01 15, 21:43)
Aš tai bandžiau Douglas'e ir jokių gumuliukų man nebuvo, pabaigsiu turimą ir pirksiu šia. Atrodo, jog nebloga turėtų būti. Lyginau su MUFE all mat, tai ši net geresnė pasirodė g.gif



nu ka as zn, taip riebiai pakabinau, zinai kai uz dyka lotuliukas.gif gal del to.. nes kur gavau meginuka zurnale, tai tikrai normaliai tepes.. ir kas patiko, kad labai gerai poras uzpilde..
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 01 15, 17:43)
L'oreal Studio secrets
user posted image


Siandien parduotuvei isbandziau sita baze, tepiau ant rankos, lengvai pasiskirste, be gumuleliu. Visai patiko, manau reikes isigyti bigsmile.gif
Atsakyti
pasikartosiu su klausimu smile.gif

QUOTE(Vai2lka @ 2011 10 13, 13:27)
merginos, kurios ilgiau naudojat loreal baze, ar nekemsa poru?

Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 01 16, 04:19)
Siandien parduotuvei isbandziau sita baze, tepiau ant rankos, lengvai pasiskirste, be gumuleliu. Visai patiko, manau reikes isigyti  bigsmile.gif

Jei isigysi, parasyk, ar patinka, kaip ant veido atrodo ir skirstosi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(amber123 @ 2012 01 15, 17:43)
Jau kuris laikas naudoju Clarins instant baze.. seip tikrai neblogas dalykas, bet kazkaip pateko i rankas meginukas loreal bazes tos tokios kur panasi i Clarins.. buvau ja bandzius apredei, tai nepatiko, nes kai bandziau ant rankos kazkokiais gumuliukais nuejo.. bet tame meginuke normali buvo, tai sakau pardei gal senas meginukas buvo ar pan.. esme ta, kad Loreal baze man 100k geriau sulygina poras nei Clarins.. ji daaaug mano galva tirstesne tokia tvirtesne nei Clarins ir geriau uzpildo nelyginumus ir poras.. Clarins man beveik visai poru neuzpildo, ar jos cia padidejo ar koki gala nzn.. bet esme ta, kad kai baigsiu Clarins manau pirksiu loreal.. nes ir kaina palyginus juokinga ir ji sakyciau Clarins analogas savotiskai. Tik skaiciau, kad Vitulka rase, kad pasausino jai.. vat sito tai man nereiketu  schmoll.gif
user posted image

O ji bespalve kaip suprantu? As butent bazes del poru dairausi, vis neissirenku.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2012 01 17, 23:22)
O ji bespalve kaip suprantu? As butent bazes del poru dairausi, vis neissirenku..  ax.gif

Švelniai rožinė. Poras tikrai gerai užkemša manyčiau biggrin.gif
Atsakyti