Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo bazė II

Sarmoje dbr Loreal studio secret nuolaida (dbr 30lt kainuoja+dovanele) ,susigundziau,nes pris tai bandziua tik inglota. Lorealis daug lenngvesnis,nesijaucia sunkumo veido, poras sulygina ir padaro veida matini (mano i riebuma),ant virsaus tepu Clinique stay true oil free pudra, kuri be bazes nu niekaip normaliai nesiskirsto..o su baze thumbup.gif tai rezultate-man pasirode reikalingas daiktas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rihANNA @ 2011 08 23, 18:41)
Sarmoje dbr Loreal studio secret nuolaida (dbr 30lt kainuoja+dovanele) ,susigundziau,nes pris tai bandziua tik inglota. Lorealis daug lenngvesnis,nesijaucia sunkumo veido, poras sulygina ir padaro veida matini (mano i riebuma),ant virsaus tepu Clinique stay true oil free pudra, kuri be bazes nu niekaip normaliai nesiskirsto..o su baze  thumbup.gif  tai rezultate-man pasirode reikalingas daiktas smile.gif

O kokia dovana duoda? Reiks bėgti pirkt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2011 08 23, 19:33)
O kokia dovana duoda? Reiks bėgti pirkt smile.gif


Maskuoklį, atrodo tokį:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2011 08 23, 19:33)
O kokia dovana duoda? Reiks bėgti pirkt smile.gif


Pas mus Alytuje tai sepeteliu rinkinuka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elija*: 24 rugpjūčio 2011 - 07:37
QUOTE(apčy @ 2011 08 24, 07:54)
Maskuoklį

turbut niekam tikes kad dalina nemokamai biggrin.gif
Atsakyti
As nusipirkau smashbox photo finish light praeita savaite. Cia buvo mano pirmas bandymas, tai ka as zinau, gal as kazko stebuklingo tikejausi lotuliukas.gif Siaip laiko makiaza ilgiauir geriau negu tik su pudra, gerai tepasi,kaip drekinamasis kremais, greitai dziusta, siaip faina, nu bet nezinau ar dar karta pirksiu, kaina siek tiek per dideli palyginus su efektu. Gal zinot kokiu geresniu ir gal pigesniu? doh.gif
Atsakyti
ar bus bandziusiu the body shop baze? ax.gif
Atsakyti
merginos, kurios ilgiau naudojat loreal baze, ar nekemsa poru?
Atsakyti
merginos, jus man atsakykite g.gif , vis seku dekoratyvines kosmetikos foruma ir niekaip neikertu kuo jus visos taip giriate ta MAC kosmetika (kaio maciau sepetelius taip pat biggrin.gif ) ar ji is tikruju tokia gera?? nejaugi nera jokiu analogu jai? blush2.gif
Atsakyti
smile.gif+2011 10 15, 14:35-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2011 10 15, 14:35)
merginos, jus man atsakykite g.gif , vis seku dekoratyvines kosmetikos foruma ir niekaip neikertu kuo jus visos taip giriate ta MAC kosmetika (kaio maciau sepetelius taip pat biggrin.gif ) ar ji is tikruju tokia gera?? nejaugi nera jokiu analogu jai? blush2.gif


Zinot, MAC ar bet kokia kosmetika tai labai individualus dalykas. Pvz man ju sepeteliai nera nr1, patinka lupu priemones (bet irgi nera nepakeiciamos), o visa kita nieko ypatingo arba nepatinka. MAC tuo gerai, kad spalvu palete laaabai didele ir visi gali atrast savo spalvas, bet nepasakyciau, kad forume kazkaip ypatingai giriama tik si kosmetika. O siaip MAC kazkada buvo tokia wow firma, o dabar tu kosmetiku begale, visos turi kazka gero pasiulyt ir tikrai nera, kad MAC kazkokia firma, i kuria visi lygiuojasi ar prestizas turet jos produktu.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 10 15, 14:52)
Zinot, MAC ar bet kokia kosmetika tai labai individualus dalykas. Pvz man ju sepeteliai nera nr1, patinka lupu priemones (bet irgi nera nepakeiciamos), o visa kita nieko ypatingo arba nepatinka. MAC tuo gerai, kad spalvu palete laaabai didele ir visi gali atrast savo spalvas, bet nepasakyciau, kad forume kazkaip ypatingai giriama tik si kosmetika. O siaip MAC kazkada buvo tokia wow firma, o dabar tu kosmetiku begale, visos turi kazka gero pasiulyt ir tikrai nera, kad MAC kazkokia firma, i kuria visi lygiuojasi ar prestizas turet jos produktu.


as pasiskaiciau apie makiazo sepetelius, tai ten visos tik apie mac raso ir juos giria... butu idomu suzinoti kokia man makiazo baze tinka?
Atsakyti
perskaiciau visa si foruma, dabar tik iskilo klausimas, riebiai veido odai kokia makiazo baze pasiulytumet? blizgesys gana greit islenda. o siaip tai niekada nesu to primerio bandziusi, tad gundausi 4u.gif
Atsakyti